Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez csak egy összevágás volt az előző évadból nem? Szóval nem volt benne új jelenet!?

Igen, ez csak összevágás, ami a Comic Con-ra készült. Az új évad előzetese - sőt, elvileg a 7x01 első néhány perce - a CC után lesz elérhető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez csak összevágás, ami a Comic Con-ra készült. Az új évad előzetese - sőt, elvileg a 7x01 első néhány perce - a CC után lesz elérhető.

Na az jöhetne már. Hát én asszem sátoroznék a CC épületében. :D Kirobbantani nem lehetne... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ááááááááááááá ez mekkora lesz. A hanks gyerek és Olmos bácsi! :D de jóóóóó!

Nagyon nagyon várós. Kíváncsi vagyok mit hoznak majd össze, de nem hinném hogy Dexi útjába tudnak állni.

Amúgy én nagyon bírom James Edwardot, szóval ez nekem külön öröm, hogy benne lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legeslegjobban várt sorozat :rock:

Remélem a vallásos szálat nem erőltetik túl, bár ahogy látom nagyon arra gyúrnak.

 

 

Épp most nézem újra az elejétől, a harmadik évadnál tartok. Nem a legerősebb évad, de ez is akkora áááá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogyne szeretném. Mire elkezdem nézni, ti már el is felejtitek. :D

Miért csak a befejezése után kezdesz el nézni egy sorozatot? Bár a Dextert nem ismerem, nem egy olyan sorozat van, ahol többet ér a heti egy új rész, mint a napi dara, mondjuk heti 1 évaddal. Nem folynak össze az események, van idő megemészteni a dolgokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért csak a befejezése után kezdesz el nézni egy sorozatot? Bár a Dextert nem ismerem, nem egy olyan sorozat van, ahol többet ér a heti egy új rész, mint a napi dara, mondjuk heti 1 évaddal. Nem folynak össze az események, van idő megemészteni a dolgokat.

 

 

Roppant egyszerű. Általában a sorozatrészeknek úgy van vége, hogy az ember kaparja a falat. :D Pl a 24. Egyszerűen megöl a vágy annyira kiváncsi vagyok hogy mi jön a következő részben. Namost ezt megteheted ha végetért a sorozat. A 24-et és a Lost-ot is úgy néztem meg, hogy leszedtem a netről és megnéztem ahogy kedvem tartotta. Nekem azzal sosem volt gondom, hogy megemésszek gyorsan egy részt. Persze amikor egyszer-kétszer kb 15 részt megnéztem egy szombaton akkor már a végén nem volt jó, vibrált a szemem.

Ugyanakkor a Spartacust hetente néztem, vagy ugye a TCW-vel sem várok. Ha lehet inkább várok, de nem feltétlenül a sorozat végéig, elég az utolsó évad, mert amíg nézem a régi részeket addig mennek a befejező évad részei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mintha Dexi is az asztalon lett volna az egyik jelenetben...

 

 

Nem tudom hogy erre gondolsz-e. Itt olyan mintha imádkozna is a dolgok közepette.

 

dexters06pic.jpg

 

 

Emitt vajon kinek a kezében lehet a pisztoly? Durva lenne ha Dexi ki akarná magát nyírni.

 

dexters06pic.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nem tudom hogy erre gondolsz-e. Itt olyan mintha imádkozna is a dolgok közepette.

 

dexters06pic.jpg

 

 

Emitt vajon kinek a kezében lehet a pisztoly? Durva lenne ha Dexi ki akarná magát nyírni.

 

dexters06pic.jpg

 

 

 

Ezt észre se vettem. Én olyanra emlékszem, ahol be is volt fóliázva. De lehet, hogy nem jól láttam. Ez az a trailer amit érdemes lenne kikockázni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtettem az előbb párszor de nem láttam fóliás Dexit.

 

Akkor így jártam. :D Egyébként a hit vonalat erősíti a Personal Jesus is a trailer alatt. Akkor lett volna ász, ha az eredeti DM által játszott verziót rakták volna be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor lett volna ász, ha az eredeti DM által játszott verziót rakták volna be.

Lehet hogy nem találták elég keménynek a trélerhez. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.