Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Chuck spoiler az 5. évadra:

 

Mark Hamill lesz a Chuck 5. évad egyik visszatérő rosszfiúja. A készítők szeretnk egyébként visszahozni Linda Hamilton-t is, kérdés, hogy rá fog-e érni.

 

 

Amúgy Karrde, Peter, Joshua Jackson azért nem volt ott CCn, mert allergiás rohammal kórházba szállították. Most olvastam Junkien.

 

Oldie ez a videó nagyon jó volt. És a végén Peter...behaltam. XD Kész Heroes és Lost stáb is benne van... :)

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck spoiler az 5. évadra:

 

Mark Hamill lesz a Chuck 5. évad egyik visszatérő rosszfiúja. A készítők szeretnk egyébként visszahozni Linda Hamilton-t is, kérdés, hogy rá fog-e érni.

 

 

Ez marha jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chuck spoiler az 5. évadra:

 

Mark Hamill lesz a Chuck 5. évad egyik visszatérő rosszfiúja. A készítők szeretnk egyébként visszahozni Linda Hamilton-t is, kérdés, hogy rá fog-e érni.

 

Ezt én is olvastam. Szokás szerint, remek utalás lesz őt a sorozatban látni.

Az viszont érdekes, hogy már a Chuck és a Fringe CC-s panelje is lement, de sehol egy előzetes az új évadhoz, vagy értékelhetőbb spoilerek... Chucknál legfeljebb 3-4 spoilerecskét olvastam, de az szinte semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Peter Bishop meghallgatás :D

Baromi jó videó :D

 

Amúgy Karrde, Peter, Joshua Jackson azért nem volt ott CCn, mert allergiás rohammal kórházba szállították. Most olvastam Junkien.

 

Oldie ez a videó nagyon jó volt. És a végén Peter...behaltam. XD Kész Heroes és Lost stáb is benne van... :)

Köszi, nem olvastam utána infóknak. Remélhetőleg jobban van.

Jah.. én is néztem, hogy miféle színészek láthatóak a videóban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fringet a napokban kezdték el forgatni ezért nincs belőle előzetes :)

Jobban belegondolva, logikus. :)

A legtöbb sorozatnál csak most forgatják az új évad 1-2. részét. Értékelhető előzetes mikor volt tavaly a Fringe-nél? (akkor még nem követtem együtt az amcsikkal, így nem tudom)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobban belegondolva, logikus. :)

A legtöbb sorozatnál csak most forgatják az új évad 1-2. részét. Értékelhető előzetes mikor volt tavaly a Fringe-nél? (akkor még nem követtem együtt az amcsikkal, így nem tudom)

Uh, ez fogós kérdés. :) Nem emlékszem.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt én is olvastam. Szokás szerint, remek utalás lesz őt a sorozatban látni.

Az viszont érdekes, hogy már a Chuck és a Fringe CC-s panelje is lement, de sehol egy előzetes az új évadhoz, vagy értékelhetőbb spoilerek... Chucknál legfeljebb 3-4 spoilerecskét olvastam, de az szinte semmi.

Mivel még a Chuckot el sem kezdték forgatni, így nem csoda, hogy előzetest, de még spoileres infókat sem adtak ki. Jól is néznénk ki, ha már a forgatás előtt elsütögetnék a puskaport. Egy darabig még nem is fognak kiadni előzetest, és ennél fogva komolyabb vagy több spoileres infót sem. Majd szeptemberben talán elkezdik adagolni a dolgokat. Bár szerintem a Chuckot enyhén szólva is bűn spoilerrel elszúrni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel még a Chuckot el sem kezdték forgatni, így nem csoda, hogy előzetest, de még spoileres infókat sem adtak ki. Jól is néznénk ki, ha már a forgatás előtt elsütögetnék a puskaport. Egy darabig még nem is fognak kiadni előzetest, és ennél fogva komolyabb vagy több spoileres infót sem. Majd szeptemberben talán elkezdik adagolni a dolgokat. Bár szerintem a Chuckot enyhén szólva is bűn spoilerrel elszúrni. :D

Persze, az előzetes részét értem (bár az első néhány részből - ami már le lett forgatva - bemutathattak volna valamit az olyan spoiler függőknek, mint én :D ), de elszórhattak volna kicsit több infómorzsát, én direkt ezért vártam a CC-t. De nézem a jó oldalát, legalább kevesebb dolgot tudok meg előre. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Részlet a 7x03-as részből! Mobillal készült felvétel a CC-ről, úgyhogy nem egy HD minőség. :)

http://www.youtube.com/watch?v=2b6wyY-wp9M

 

6. évad bakiparádé részlet, szintén az előbbi forrásból. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lLTxg6wYtXk

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csák Jeffster fanoknak, legalábbis akik már látták a 4. évad végét.

 

 

 

Ezt én is olvastam. Szokás szerint, remek utalás lesz őt a sorozatban látni.

De még milyen jó lesz. Így is összehoztak már annyi geek dolgot a négy évadban, de ezek szerint tartják a tendenciát (még egy Trekkes szereplő kéne). Biztos jó poénokat írnak rá.

 

Shaw volt hasonlítva Supermanhoz, Mary elmondhatta, hogy jöjjenek vele, ha élni akarnak (Terminator), Stephen is "oh boy"-t kiáltott (Quantum Leap), Casey és Greta 4 megbeszélték, milyen csapatban volt korábban az ezredes és még egymásra is morogtak (Firefly), és Volkoff Walter PP-t fogott Chuckra (James Bond). Egyedül talán Csodálatos apuka nem kapta meg a maga kis Tron körét, vagy csak én nem szúrtam még ki. Szerintem Mark Hamill is kap legalább egy fénykardot, egy "én vagyok az apádat" (erre még lenne is ötletem a negyedik évad fényében), vagy valami hasonlót.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.