Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Selmeczi Rolandot megsirattam, nagyon megdöbbentett a halála, egyik kedvenc szinkron színészem volt... de Kőszegi Ákos hangja is nagyszerű és passzol is Jack karakteréhez.

 

 

Dzséjt, Danielnek csak 2 hangja volt a sorozatban /StarGate/... (három, ha a mozifilmbéli hangját is belevesszük a pakliba) :D

Ja ... és Hammond hangja is állandó volt :D

Selmecziért nagy kár. :( (Szakácsiért is...)

 

Egyébként abszolút Dzséjt mellett vagyok. Nincs annál rosszabb, mint amikor szinkronosan nézel egy sorozatot, és a kedvelt hangok hirtelen megváltoznak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem annyira nem zavart a szinkronváltás Jacknél, az angolra állásnál is ugyanúgy meg kellett szoknom a más hangot. Meg a 24-ben sokszor olyan gyorsan beszélnek (általában akció közben, a CTU-sok), hogy elolvasni alig lehet, nem hogy közben a képet nézni. Persze aki profi angolos, annak nem lesz ilyen gondja.

De ha eleve angolul kezdem, akkor nem kell megszoknom. Amúgy igaz, ha először magyarul kezdi el az ember, aztán vált angolra, akkor az eredeti hangok is piszok idegesítőek tudnak lenni.

A gyors beszéd nem zavar, Daniel Jacksonon és Rodney McKay-en edződtem (amit nem szeretek a szinkronban, hogy nem adja vissza az ő hipergyors beszédüket).

 

Dzséjt, Danielnek csak 2 hangja volt a sorozatban /StarGate/... (három, ha a mozifilmbéli hangját is belevesszük a pakliba) :D

Ja ... és Hammond hangja is állandó volt :D

Igaz, viszont O'Neillnak és Carternek három, Teal'cnek négy(!!!), Landry-nek meg szintén két hangja volt. Van miből csemegézni. Bár szigorúan véve Hammondnak is két hangja volt, mert a fiatal Hammondot más szinkronizálta. :D:P

Bár szerintem a rekorder a Firefly. Tizennégy rész alatt képtelenek voltak megtartani ugyanazokat a hangokat. :lol::roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 első két óra: "Awesome!" Na jó, egyelőre még csak tetszik. Érdekes a felütés, jó sok szálat megindítottak, ez azért elég merész húzás egy ilyen feszes tempójú, nagyobb lélegzetvételű sorozat első két részére. Meg kicsit tömény is, fel is merült bennem, hogy hogyan lesz még ebből huszonkét rész, de nem aggódom. Az első fordulat szerencsére nem volt annyira kiszámítható, hála a jó karakterválasztásnak (ez a figura egy másik kedvenc akció-sorozatomban terroristát játszott, egy kedvenc sci-fimben meg űrterroristát, szóval ezután simán bekajáltam, hogy itt is terrorpista :D).

Na megyek is, folytatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az is elég, ha egyelőre "csak" tetszik. Az 1-2. résznél lesznek még sokkal dinamikusabb részek is. :D Az eddigi sorozataim közül egyedül a Supernatural-al voltam úgy, hogy azonnal megtetszett a Pilot után, a többibe csak később szerettem bele, úgyhogy ez nem hátrány.

Majd beírnád, ha végeztél a 3. évaddal? Lenne egy kérdésem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes a felütés, jó sok szálat megindítottak, ez azért elég merész húzás egy ilyen feszes tempójú, nagyobb lélegzetvételű sorozat első két részére. Meg kicsit tömény is, fel is merült bennem, hogy hogyan lesz még ebből huszonkét rész, de nem aggódom.

24-nél ez természetes :D Lesz még fordulat bőven, szóval nem sok üres percet kell nézni :) Örülök, hogy tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 1x05

 

"Valaki vagy halott, vagy nem. Megmutatom" - azzal fejbe lövi a csávót, majd halálos nyugalommal odafordult a másik, nem éppen enyhén döbbent kölyökhöz. - "Előléptettünk, gratulálok." :lol:

Ez akkora volt! Van stílusa a gonosznak. Az jóóóó. :evil:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 1x05

 

"Valaki vagy halott, vagy nem. Megmutatom" - azzal fejbe lövi a csávót, majd halálos nyugalommal odafordult a másik, nem éppen enyhén döbbent kölyökhöz. - "Előléptettünk, gratulálok." :lol:

Ez akkora volt! Van stílusa a gonosznak. Az jóóóó. :evil:

 

 

 

Igen ez hatalmas. :D

 

 

A másik csávó ott döbbent rá hogy ez véresen komoly.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a 24 1x08-ban becsúszott egy brutális baki. Miközben Nina telefonál a fészerből, az egyik operatőr úgy besétál a képbe, hogy azt példának lehetne állítani az amatőrség iskolájában. :lol:

 

Mondjuk azért van egy-két idegesítő rész.

Őőő... ha jól veszem ki, eddig láttál három részt, és abból egy-kettő idegesít? Jó arány. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy-két dolog, nem rész. :P:D

Jaaaaa! :D

 

Arra én is ,bár Dzséjt válaszát már most boritékolnám. :D

Érdekes, nekem is az jutott eszembe, hogy majdnem biztos vagyok benne, Dzséjt mit ír majd.

Kíváncsi vagyok, miről van szó. :) Szerintem legkésőbb jövő héten kiderül. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Sentinelt ismertem fel rögtön :D

Őt én is amikor az első MEgy-es adás idején néztem az első szezont de Hopper úrral egyetemben azóta totál elfelejtettem hogy benne van. A Frost-osra még emlékeztem de a FF idején nem esett le hogy ő is 24-ezett. Azt is csak azért tudtam meg mert tévesen ismerős volt valahonnan és utánanéztem mikben játszott még. Aztán arra következtettem hogy a Hetedikben valamikor még utána nézés nélkül is rájöttem volna hogy kicsoda de a Hollóban talán sosem esett volna le ha nem nézek utána.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Töketlen????????????? Hát meg fogsz majd lepődni. :D

McClane nyolc óra alatt már trikóra vetkőzik, van rajta vagy tíz liter vér, ebből nyolc a sajátjáé :D , és minimum nyolc terroristából tízet már agyonlőtt volna, pluszban szilánkosra robbantja a város felhőkarcolóinak a felét és szabotálja a tömegközlekedés nyolcvan százalékát :D :D :D

 

 

Bauer meg....áhhhh :D

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.