Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

A napokban fejeztem be a Misfits második évadát: én is csak ajánlani tudom mindenkinek. Néhány piti bünöző kap benne szuperképességeket. A humor keveredik benne a thrillerrel (az elejéb föleg az előbbiből jut ki) és nagyon pörgő: mivel egy évad hat rész, nincs idő az üresjáratokra. Az alapkoncepció hiába hasonlít picit a Heroes-ra, annál -szerintem- sokkal jobb (bár láthatóan kevesebb pénzből készült).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérdés: a Torchwood a Doctor Who spin-offja? Kicsit meglepett, hogy a 2x00-bán emlegetik.

 

Igen az egyik spin-offja, a másik Sarah Jane Adventures. Érdemes mind a kettőt megnézni, mert elég szépen kibővítik a Doctor Who univerzumát.

Torchwood jelenlét már az első évadba is előferdül. Két szereplő az első évadból a Torchwood tagja.

 

 

Meglestem a Terra Nova eddigi részeit, nagyon bejövős a sorozat. Remélem nem kaszálják el az első évad után.

Szerkesztve: - Dei
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen az egyik spin-offja, a másik Sarah Jane Adventures. Érdemes mind a kettőt megnézni, mert elég szépen kibővítik a Doctor Who univerzumát.

Torchwood jelenlét már az első évadba is előferdül. Két szereplő az első évadból a Torchwood tagja.

Közben a 2x02 elég egyértelműen megválaszolta. :)

Az első évadban még nem esett le.

 

Sarah Jane, na ez meg a következő rész (2x03) beharangozójában feltűnt csaj?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ugyanaz a csaj, de szerintem Te is látni fogod, hogy inkább TWot nézel majd, mintsem SJAt. :D

Amúgy a DW 2. évad végétől kezdve érdemes nézni a TWot, mert azzal párhuzamosan történnek dolgok, (amik persze úgy is érthetőek, ha nem együtt nézed)

Még mindig sajnálom, hogy előbb néztem meg a TWot, mint a doktort, mert így nagyon sok mindent nem értettem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt most ez a kilencedik, amit meg tudtam nézni. :) Érdekes magyar honban látni ilyen akciózást. Az epizód közben egyszerre ugrott be a MW egyik orosz jelenete és Frei könyve. :D

A csecsenföldi akciózás nagyon ott van. A gránátvisszarúgást többször is újranéztem. Egyszerű de nagyszerű az a jelenet. :D

Latifon nagyot röhögtem. :D

 

A kitűzőzés után arra gondoltam hogy úgy max. magyarcigánynak lehetne nézni és nem pedig igaz magyarnak. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Strike Back

Közben én is befejeztem. Hát... vegyesek az érzéseim: az első vad nagyon bejött leszámítva az utolsó részt - azt nagyon kapkodónak érzem - a második évadot meg inkább spoiler mögött

 

Előszöris azt nagyon nem díjazom hogy az első évadból csak Porter tűnik fel újra és ő is csak kb 3 percre (meg Bratton de őt meg más színész játszotta), valahogy Portert jobban bírtam mint ezt a két új tagot. Az viszont bejött hogy itt próbáltak már egybefüggő történetet alkotni (ok az első évadnak is volt egy gyengécske sztorija de itt sokkal erősebb). Az első évados lövöldözések is jobban bejöttek, nem tudom miért, csak úgy, arról nem is beszélve hogy szerintem itt már túlzásba estek a dugások számával is, mivan, meg volt mondva nekik hogy minden részben kell 2-3 kefélős jelenet?

Bár be kell vallanom ahogy haladt előre az évad annál jobban bejött-Budapestről nem is beszélve-és jó volt el popcornozni mellette de valahogy nem kaptam meg azt az adrenalinlöketet amit például egy Spartacusnál már megszoktam pedig ott van benne a potenciál.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 5x09

 

 

Hát mit mondhatnék? Nagyon jó rész volt! Nekem nagyon bejött ez a faj és remélem, hogy lesz folytatása ennek a szálnak majd a jövőben. Rory-t 100% hogy visszahozzák, tuti nem marad halott.

 

 

Holnap Van Gogh és a Doktor. Kíváncsi vagyok már rá nagyon :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Strike Back

Közben én is befejeztem. Hát... vegyesek az érzéseim: az első vad nagyon bejött leszámítva az utolsó részt - azt nagyon kapkodónak érzem - a második évadot meg inkább spoiler mögött

 

Előszöris azt nagyon nem díjazom hogy az első évadból csak Porter tűnik fel újra és ő is csak kb 3 percre (meg Bratton de őt meg más színész játszotta), valahogy Portert jobban bírtam mint ezt a két új tagot. Az viszont bejött hogy itt próbáltak már egybefüggő történetet alkotni (ok az első évadnak is volt egy gyengécske sztorija de itt sokkal erősebb). Az első évados lövöldözések is jobban bejöttek, nem tudom miért, csak úgy, arról nem is beszélve hogy szerintem itt már túlzásba estek a dugások számával is, mivan, meg volt mondva nekik hogy minden részben kell 2-3 kefélős jelenet?

Bár be kell vallanom ahogy haladt előre az évad annál jobban bejött-Budapestről nem is beszélve-és jó volt el popcornozni mellette de valahogy nem kaptam meg azt az adrenalinlöketet amit például egy Spartacusnál már megszoktam pedig ott van benne a potenciál.

 

Ez a Spartacusos hasonlat nekem kicsit magas. :) Oks, hogy naturista a Strike Back ( meztelenkedés, szétloccsan az ember feje ha találat éri ) de mint műfaj, totál ellentétes a kettő. Inkább a 24-hez szokás hasonlítani ( Terrorelhárítás miatt ugye ), vagy mondjuk bármelyik zsarupáros filmhez (leszámítva az első évadot ugye ;) ) Az adrenalinlöket nálam megvan, bár tény és való Porter az un. klasszikus "romantikus" érzést hordozza, nevezhetjük nyugodtan ikonnak is. :) De nálam simán megfér mellette Stonebridge és Scott is. ;)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csecsenföldi akciózás nagyon ott van. A gránátvisszarúgást többször is újranéztem. Egyszerű de nagyszerű az a jelenet. :D

Na az nagyon ott volt. Ha nagyon coolra akarta volna venni a rendező az egész szitut, akkor még talán pár dekázás is belefért volna. :D Node az már azért nevetséged lett volna. ;) De az egész csecsenföldi lövölde piszkosul ütős. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az nagyon ott volt. Ha nagyon coolra akarta volna venni a rendező az egész szitut, akkor még talán pár dekázás is belefért volna. :D

Hacsak fel nem robbant volna közben. De egy puskával való visszaütés se lett volna rossz. :D

 

 

Csak azért hasonlítottam a Spartacushoz, mert szerintem minkét sorozatot arra tervezték hogy "pumpálja az adrenalint a férfi-állatba" és e téren a Strike Back számomra alul teljesít a kedvenc gladiátorainkhoz képest.

Ez az összehasonlítás nekem is magas. Önmagában elég nagy és teljesíthetetlen elvárás a kettő soritól egymáshoz közelítő adrenalinszintet remélni. Akkor mindenképp a Strike Back marad alul.

A maga módján mindkét sori pumpálja az adrenalint és elég jól is csinálják csak a helyükön kell kezelni őket. Egy lődözős soritól kár elvárni hogy nagymértékban megközelítse vagy túlszárnyalja egy gladiátorharcokkal megspékelt sori adrenalintermelését. A Strike Back adrenalintermelési stílusa max. akkor közelít a Spartacuséhoz amikor valakit jól leszúrnak de még az is kevés mert a gladiátorok nem csak pár döféssel ölik halomra egymást. Plusz a gladiátorok viaskodása már eleve az ellenfelek közvetlenebb egymásra hatása miatt több adrenalint termel mint néhány ember egymásra lövöldözése. Az egymásra hatás lefolyási idejéről már nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hozzátenném, a Spartacusnál már elég ha csak kisétálnak az arénába és már a "halál közeli élményben vagy". :) Még csak akció se kell ehhez, nemhogy vércsepp. Nagyon epikusak ezek a jelenetsorok, míg a Strike Back ettől azért távol marad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Spartacus is csak csermelynek tűnik a Doctor Who tesztoszteron zuhataga mellett. Csak rá kell nézni a főhősre. Ráadásul ez még semmi, mert a legtöbb jelenetben csokornyakkendőt is visel, aminél ugye férfiasabb ruhadarabot még a Föld nem látott

doctor-who-11th-hour-5.jpg

 

:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit ér egy kard a szónikus csavarhúzóval szemben? :lol:

 

Amúgy a 2x00 egyértelműen választ ad arra a kérdésre, hogy Doctor who?

 

A Doktor az, aki pizsamában, magáról semmit sem tudva, kardpárbajban megmenti a Földet a high-tech idegenek inváziójától, és végül elcsodálkozik azon, hogy a pizsi zsebében mandarint talál. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És mit ér egy kard a szónikus csavarhúzóval szemben? :lol:

 

Amúgy a 2x00 egyértelműen választ ad arra a kérdésre, hogy Doctor who?

 

A Doktor az, aki pizsamában, magáról semmit sem tudva, kardpárbajban megmenti a Földet a high-tech idegenek inváziójától, és végül elcsodálkozik azon, hogy a pizsi zsebében mandarint talál. :)

 

Ez hatalmas rész volt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát! Köszönöm szépen a sorozat ajánlót! Felkerült a listámra, előbb vagy utóbb mindenképpen bepróbálom. Abszolút megbízom az ízlésedben! :);)

 

Azért a Spartacus is csak csermelynek tűnik a Doctor Who tesztoszteron zuhataga mellett. Csak rá kell nézni a főhősre. Ráadásul ez még semmi, mert a legtöbb jelenetben csokornyakkendőt is visel, aminél ugye férfiasabb ruhadarabot még a Föld nem látott.

:P

 

:rock:

 

Bomarr, Dzséjt, jól mondjátok! :D

 

----------

 

Ez a kiadvány biza nem lehet rossz:

tumblr_lpert0uFdD1qg62bgo1_500.png

 

És létezik egy program verzió is belőle tabletekre:

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: Nekem kell ez a progi!!! :D

 

Oldie: Igen én nézem, és egyszerűen zseniális a sorozat. Most adják a 4. évadot. Az első évad felvezetés, a 2. iszonyú ütős, a 3.nak a vége pedig olyan, hogy áll-leesős. Neked is tuti tetszeni fog, nem az a jófiús sorozat. Ezek a srácok aztán odavágnak ahova kell! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: Nekem kell ez a progi!!! :D

 

Nekem is kudar, nekem is! :D;)

 

Egyébként örömmel jelentem, hogy az általam "beszervezett" két új delikvens, akik elkezdték a Doctor Who-t nézni, az egyik vissszavonhatatlanul rajongó lett (5. évad 4. részénél pontosabban a 6. részénél jár) a másik még az első évad közepénél, ő még csak a szárnyait bontogatja, de nem kell sok, hogy elszálljon! :P:D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Igen én nézem, és egyszerűen zseniális a sorozat. Most adják a 4. évadot. Az első évad felvezetés, a 2. iszonyú ütős, a 3.nak a vége pedig olyan, hogy áll-leesős. Neked is tuti tetszeni fog, nem az a jófiús sorozat. Ezek a srácok aztán odavágnak ahova kell! :)

Ezt várom tőle. Ha már ugye motorosbanda. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt várom tőle. Ha már ugye motorosbanda. :D

Ez a videó az első 2 évadból van összevágva amúgy. Ja és olyan zenék is vannak benne, hogy iszonyú hangulatossá teszik. Mikor ezt a sorit néztem, nekem is kedvem lett volna motorra pattanni, s menni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma nem tudom megnézni az új Doki részt. :( Na de majd holnap.

Most dobta ki a FB, hogy remastereltek pár doktor részt. Hát így a bemutató alapján lehet hogy elrontaná nekem az élményt. :D

De persze sosem lehet tudni. :)

http://www.youtube.com/watch?v=xGbG5_jSGfM&feature=player_embedded#!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.