Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Doki 5x13

 

Az a jó, hogy majd mint a hatosból látni fogod ez csak a kezdete egy nagyobb sztorinak, ami egyértelműen jobb is az ötösnél. Majd ha a hatos évad 10/10+++-os évadnyitóit látod, majd talán enyhül az itélet :) Csak egy kis kapaszkodó: mikor az első részben a Zéró fogoly a Pandorica kinyitásáról beszél azt is hozzáteszi: "The Silence will fall". Nem kell sokat várnod és kiderül hogy ez mi :)

 

Kíváncsi vagyok, mert így hogy folytatódik az alapszitu már más a leányzó fekvése. :)

 

SZERK: ugye az S06E00 -ra gondoltál? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sons of Anarchy

 

Lassan araszolgatva eljutottam az első évad feléig és most már nyugodtan kijelenthetem, hogy nagyon ott van a szeren ez a sorozat. A sztori remek nosztalgiafaktorral bír, egyfajta becsületkódex keveredik egy halom brutalitással és geggel. Ez utóbbiakon olykor szétröhögöm az arcom. :D Egyértelmű, hogy a karakterek adják a sorozat élvezeti értékét, a sztori nem túl "látványos". Egy kedves kisváros tele "kedves" emberekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZERK: ugye az S06E00 -ra gondoltál? :)

 

Nem, az a Karácsonyi epizód, ami itt tényleg nagyon karácsonyi (ezzel most nem elrettenteni akarlak tőle... nekem tetszett :)). De ami tényleg nagyon üt az a 6x01-6x02 dupla epizód. És onnantól gyakorlatilag az egész hatos évad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie ha meglátod a 2. évad első részét, már tudni fogod, hogy ez az évad egész más szájízzel bír majd. :D Össze vissza fogod f--ni a bokádat. :D

 

Ody, nem a 6x00 a karácsonyi rész, az is nagyon jó, de Bomarr a 6x1-2re gondolt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire 2. évad finálé

 

OMG :hehe:

(csak az olvassa továbbb, aki már látta, mert egy nagyon durva spoiler azoknak, akik még nem)

 

Jimmy megölésével merész lépést tettek az írók, de én sokakkal ellentétben örülök neki, pl azért is, mert ha nem ő hal meg, akkor Munyának kell, aki pedig a kedvenc karakteremmé vált az évadban. Sokan azt mondják, hogy nem fogják nézni a műsort, mert Jimmy meghalt, de én csak még kíváncsibb lettem a harmadik évadra. Ki lesz Jimmy helyére, egyáltalán mi lesz a témája az évadnak? Kár, hogy ennyit kell még várni rá :D .

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két évadzárós Dexi-részlet:

 

 

 

 

 

 

Dexter izgalmas volt és egyben bizarr is(megint bejött az amitől sokan tartottak), bár egyre többször érződik a cápaugrás.

Bizony jó kis feszültségkeltő részt rittyentettek az évadzáró elé.

 

Travy-nek nagyon megérett már a trancsír-pancs. Igencsak felhúzza Dexit. Plusz a PC guru is rászorul már egy kis kezelésre. Marcsát meg fel kéne ültetni egy lapátra és be kéne hajítani egy kemencébe. :evil::D

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doki 5x13

 

Csak egy kis kapaszkodó: mikor az első részben a Zéró fogoly a Pandorica kinyitásáról beszél azt is hozzáteszi: "The Silence will fall".

 

Doctor 5-6. évad

 

Ami sajnos az 5x01-nél és az 5x12-nél a szinkronból és a feliratból is kimaradt, pontosabban, félre lett fordítva. Ott valami olyat mondanak, hogy a "hallgatásnak vége", ami ugye, főleg a 6x13 ismeretében, durva melléfordítása az amúgy is rossz fordításnak. Mert hát "the silence must fall". :) Ezért sem csípem a szinkronokat, nagyon sok lényeges dolog eltűnik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 5-6. évad

 

Ami sajnos az 5x01-nél és az 5x12-nél a szinkronból és a feliratból is kimaradt, pontosabban, félre lett fordítva. Ott valami olyat mondanak, hogy a "hallgatásnak vége", ami ugye, főleg a 6x13 ismeretében, durva melléfordítása az amúgy is rossz fordításnak. Mert hát "the silence must fall". :) Ezért sem csípem a szinkronokat, nagyon sok lényeges dolog eltűnik.

 

 

Én is tisztában vagyok az esetleges (egyébként baromira nem állandó :P :P) meléfordításokkal vagy fordításból adódó torzításokkal... ez azért van, mert mindkét nyelvet preferálom (eredeti angol + magyar szinkron) és képes vagyok szemet húnyni a "szinkron hibák" felett (bár gondolom ezzel meglehetősen egyedül vagyok... de nem baj, legalább kudar még hasonlóan gondolkodik) :D:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boardwalk Empire 2. évad finálé

 

OMG :hehe:

Elolvastam, mivel kíváncsi voltam, mivel ér véget, csak még nem tudtam megnézni az utóbbi 3 részt :hehe: Számítani lehetett rá, mégis meglepett kicsit, hogy meglépték a készítők. Kíváncsi vagyok, mivel fogják folytatni.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A 6x00 kivételével mindegyik angolul + felirattal lelhető fel, A 6x01-től ha minden igaz majd 2012 szeptemberétől lesz szinkron.

Köszi. Egyébként jó volt a szinkron, csak azért kérdeztem. :) Persze ettől még nem fogok várni 2012 -ig

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majd elfelejtettem, nagyon jó volt a Chuck legutóbbi része, főleg Casey-ék :D

 

A táboros rész se volt semmi, bár azért a készítők jócskán elvettek az élvezetből :P A figyelmeztetést elfelejtettem, szóval megnéztem a végén az előzetest, döbbenet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Torchwood 2x02

 

Na végre meg volt az első Torchwood rész amit elejétől a végéig élveztem, mindenféle zökkenő nélkül. Izgalmas volt, jó volt a sztori is... mikor először olvastam, hogy ez a Doktor Who-nak egy bevállalosabb, "véres-horroros" spin-offja akkor valami ilyesmire számítottam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, nézzed, mert szerintem nagyon jó! (Jinx-et is már egy éve győzködöm, hogy folytassa, de ő a 2. évad 3. részénél ragadt le :D )Neked amúgy mi a véleményed az új szereplőkről?

 

Nálam Manny pl toplistás lett, nagyon bírom a stílusát, meg a kis anekdotáit :D . Owen Sleater is szimpatikus, bár ahogy a nőkkel bánik, az némileg ront a helyzetén nálam. Szerintem ő lesz az új Jimmy, már csak azért is, mert ugye a melóját is megkapta. Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy Richard-dal mi lesz. Tommy jól meg lesz a nagyijával, de Richard-ról nem tudom mit fog kezdeni magával, most hogy az egyetlen barátja halott. Az egyetlen dolog amire gondolni tudok, az a bosszú állás, de a készítők szerintem jobbal is elő tudnak rukkolni.

Az évadban egyébként volt egy számomra kedves új szereplő, a tábornok ügyvédje, Leander Cephas Whitlock, akit a Maffiózók Jun bácsija, Dominic Chianese játszott. Remélem még lesznek ilyen "vendégszereplések", a Sopranosból. (Én titokban Gandolfini felbukkanásában reménykedem, de igazából bármilyen ismerős arcnak nagyon örülnék) :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a keresztre feszítés nem semmi.

Glabi ott biztos azt hiszi magáról hogy milyen nagy legény. Közbe' meg majd összecsokizná magát ha egyszercsak szembetalálkozna Spartával. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde, nézzed, mert szerintem nagyon jó! (Jinx-et is már egy éve győzködöm, hogy folytassa, de ő a 2. évad 3. részénél ragadt le :D )Neked amúgy mi a véleményed az új szereplőkről?

 

Nálam Manny pl toplistás lett, nagyon bírom a stílusát, meg a kis anekdotáit :D . Owen Sleater is szimpatikus, bár ahogy a nőkkel bánik, az némileg ront a helyzetén nálam. Szerintem ő lesz az új Jimmy, már csak azért is, mert ugye a melóját is megkapta. Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy Richard-dal mi lesz. Tommy jól meg lesz a nagyijával, de Richard-ról nem tudom mit fog kezdeni magával, most hogy az egyetlen barátja halott. Az egyetlen dolog amire gondolni tudok, az a bosszú állás, de a készítők szerintem jobbal is elő tudnak rukkolni.

Az évadban egyébként volt egy számomra kedves új szereplő, a tábornok ügyvédje, Leander Cephas Whitlock, akit a Maffiózók Jun bácsija, Dominic Chianese játszott. Remélem még lesznek ilyen "vendégszereplések", a Sopranosból. (Én titokban Gandolfini felbukkanásában reménykedem, de igazából bármilyen ismerős arcnak nagyon örülnék) :D

 

Úgy rémlik, hogy a 9-nél hagytam abba, mert muszáj tanulni is, de jövő héten pótolom, meg a többit is lassan, amivel a hetekben elmaradtam.

 

Nekem Owen jön be leginkább, csinos a pofija :P Na jó, viccet félretéve, eddig számomra érdekesebb karakter, mint pl. Jimmy volt. Richard is szimpatikus, bár a fene tudja, ezek után mi lesz vele. Jaj, szegény Tommy, ilyen nagyival?? :hehe:

 

 

Megnéztem a Dextert is, remek rész volt.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Glabi ott biztos azt hiszi magáról hogy milyen nagy legény. Közbe' meg majd összecsokizná magát ha egyszercsak szembetalálkozna Spartával. :D

Remélem megkapja azt ami jár neki. De a hat perces jelenetet látva, megy a jó pont a készítőknek, nagyon jól megcsinálták a külsős jeleneteket.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem megkapja azt ami jár neki.

Én se jósolok szép jövőt néki. :evil::D

 

 

De a hat perces jelenetet látva, megy a jó pont a készítőknek, nagyon jól megcsinálták a külsős jeleneteket.
Kaphatnának egy vérpiros pontot. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 6x7 OMG

 

Na szóval huhh már egy órája megnéztem de csak most tudok írni róla. Hát őőő mit is mondhatnék iszonyú jó rész volt. Ahogy a doki összeszedte a kishadseregét és rég nem látott "emberekkel" találkoztunk, hát ez valami marha jó volt. Főleg hogy mind az ellenésége volt. aztán jött a hajó átvétele, amikor a madam szökni próbált és közben egy csapdáról beszélt. itt már gyanús volt. de aztán a vége, a fejetlen szerzetesek, a csata és hogy Melody eltűnt, vagyis nem is volt ott...meg hogy időlord, és hogy ő River...ááááá hát asszem így sok egyszerre. :D szóval River időlord és ezért tudja vezetni úgy a Tardist, időben utazni stb. De akkor ki öli meg a Doktort a szkafanderben? River semmiképpen sem. Bár mondták hogy a szkafi magától is mehet. Meg ugye a 2. rész végén a kislány átalakult...jujj. :D kíváncsi leszek mi lesz ebből. :D mert az még mindig nem derült ki hogy River kit ölt meg. várós a folytatás.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 6x7 OMG

 

Na szóval huhh már egy órája megnéztem de csak most tudok írni róla. Hát őőő mit is mondhatnék iszonyú jó rész volt. Ahogy a doki összeszedte a kishadseregét és rég nem látott "emberekkel" találkoztunk, hát ez valami marha jó volt. Főleg hogy mind az ellenésége volt. aztán jött a hajó átvétele, amikor a madam szökni próbált és közben egy csapdáról beszélt. itt már gyanús volt. de aztán a vége, a fejetlen szerzetesek, a csata és hogy Melody eltűnt, vagyis nem is volt ott...meg hogy időlord, és hogy ő River...ááááá hát asszem így sok egyszerre. :D szóval River időlord és ezért tudja vezetni úgy a Tardist, időben utazni stb. De akkor ki öli meg a Doktort a szkafanderben? River semmiképpen sem. Bár mondták hogy a szkafi magától is mehet. Meg ugye a 2. rész végén a kislány átalakult...jujj. :D kíváncsi leszek mi lesz ebből. :D mert az még mindig nem derült ki hogy River kit ölt meg. várós a folytatás.

 

 

Na igen... és még csak "félúton" vagy... lesznek itt még dolgok bőven. Ezért sem értem, hogyan mondhatja valaki, hogy a 6. évad sz*r. Oké, egyéni ízlés és vélemény... de akkor is furcsálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs olyan produktum a világon ami valakinek ne lenne sz*r :) De a hatodik évadnak ettől függetlenül kifejezetten pozitiv fogadtatása volt mind a kritikusok mind a nézők részéről, ami végülis természetes mert ez a legjobb évad :D Apropó, ma kijött az idei karácsonyi epizód új elözetese:

 

lehet nézni
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs olyan produktum a világon ami valakinek ne lenne sz*r :) De a hatodik évadnak ettől függetlenül kifejezetten pozitiv fogadtatása volt mind a kritikusok mind a nézők részéről, ami végülis természetes mert ez a legjobb évad :D Apropó, ma kijött az idei karácsonyi epizód új elözetese:

 

lehet nézni

 

Ez így van Bomarr, írtam is, hogy egyéni ízlés kérdése... kudar szerintem tudja kiről van szó (nem swsaga fórumbeli az illető) olyan ember, aki az 5. évadig saját elmondása szerint óriási rajongója volt a sorozatnak, de a 6. évad saját szavaival élve "kegyetlen sz*r lett". Az ő dolga... de attól még fura :D

 

A trailert köszi, már láttam. Jó lesz :)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.