Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Mondjuk érdekes lenne ma is egy Hold féle űrutazás. :D Nem tudom, hogy ma megállná a helyét egy olyan történet mint anno. Gyorsabban repülünk a Holddal a fénynél...?! :lol:

Ez legyen a legnagyobb problémája. ;) Ha a Firefly-ban, Avatarban, Farscape-ben, Alien szériában fényéveket hidalnak át távolról sem fénysebességgel, akkor itt is belefér.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez legyen a legnagyobb problémája. ;) Ha a Firefly-ban, Avatarban, Farscape-ben, Alien szériában fényéveket hidalnak át távolról sem fénysebességgel, akkor itt is belefér.

Na jó, de más azért egy égitestet ilyen sebességgel repíteni. :D Mondjuk az Alfa Holdbázisban nem is volt pontosan erről só, node azért mi más magyarázata lehetne annak, hogy igen sűrűn lakott vidékekre tévedtek relatíve rövid időn belül. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belekezdtem az Alcatrazba. Nem olyan rossz ez, sőt! Mondjuk a hatásvadászatból kicsit visszavehetnének mert bénácska, viszont a történet igen érdekes és rejtélyes. :) Hugó meg úgy ahogy van csak áttranszportált a Lostból. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon sajnálom én is, hogy véget fog érni :(

Jó rész volt a mostani

 

A fene, Livinek csak nem visszajönnek/jöttek az emlékei? Mert valahogy azt hiszem, hogy "játszásiból" tenné ezt Peterrel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Supernatural - 7x14

 

 

Nem volt rossz rész ez sem. Érezhetően az átlagos, filler kategória volt, de ez legyen a legnagyobb gondom. Mondjuk ez a félelem életre keltése némi mágiával kissé erős dolog volt még itt is... főleg az unikornis, ami szivárványt húzott maga után. :lol: De Sam bohócfóbiája is poén volt. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani Fringe is jó volt, de így befejezni...

 

...bár szerintem csak annyiról van szó, hogy az "összeolvadás" miatt Olivia megkapta a másik emlékeit (vagy azok egy részét), ahogy a nő is, aki halottnak hitte a férjét.

 

 

Akkor elvileg a vörös Livi emlékeit kellett volna megkapnia (abból kiindulva, hogy DRJ kavarja a szálakat abból a világból), már ha vörös Livi a túloldalon épp ott tartózkodott, ahol Livi 1. És erről nincs szó. És azt sem magyarázza, hogy Livi 1 miért álmodott Peterről ennyire intimet még azelőtt, hogy elmentek abba a városba.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Akkor elvileg a vörös Livi emlékeit kellett volna megkapnia (abból kiindulva, hogy DRJ kavarja a szálakat abból a világból), már ha vörös Livi a túloldalon épp ott tartózkodott, ahol Livi 1. És erről nincs szó. És azt sem magyarázza, hogy Livi 1 miért álmodott Peterről ennyire intimet még azelőtt, hogy elmentek abba a városba.

 

 

Közben eszembe jutott, hogy Olivia még az összeolvadós ügyük előtt álmodott Peterről... akkor viszont érdekes, mert egyértelműen Peter Oliviája bújt a bőrébe. :hmm: Nem hiszem, hogy Jones keze van ebben (ő a két ebben az idősíkban lévő világgal kavar), inkább Ninára tippelnék, bár nem egyszerű kibogozni, mi is van. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kolmilannál a pont.

 

 

Továbbá nincs itt szó más idősíkról, simán Peter jelenléte kezdni visszaterelni a világot az ő világába.

 

 

 

Spartacus.

Szerencsére Mczolly folytatja a felirat készítés. :) Sok h*lye türelmetlen tahó meg elmehet a fenébe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spartacus, Bosszú: A közösségért.

Szerintem a készítők már jelentős plusz bevételre tehettek volna szert ha engedték volna árulni a „tegyünk rá még egy lapáttal a sztorira” című kreativitásukat. És ez legjobban a karakterek további mélyítésén csúcsosodott ki. Szobrot Nick Tarabaynek! :cool:

 

Volt itt kérem kavarás rendesen. Argon ötlete…hát hogy is mondjam. Valahol megérthető. És ezt egy mondat erejéig Spartacus is belátta, mielőtt lekevert volna neki egyet. Kíváncsi vagyok hová fognak ezek a nézeteltérések még kiéleződni, eddig egy rossz szavam se lehet, hiteles minden a maga nemében. Crixus jellemfejlődése előtt le a kalappal. De Mira se volt semmi, aki egyre szerelmesebb Spartacusba…és akkor még folytathatnám az ellenoldal részletezésével is, de nem teszem. Aki látja és érti, azt úgyis egyetért velem. Kis híján már alkalmanként egy drámai színpad nézőterén érzi magát az ember( és akkor itt le a kalappal mczolly fordítása előtt, mert hihetetlen jól fűzi a szavakat). Nem is szaporítanám tovább a szót, késő van, álmos vagyok és nélkülem is képes eladni magát a sorozat.

 

 

 

Alcatraz, harmadik rész után.

 

Nem értem a rossz kritikákat amikkel korábban találkoztam, bár mélyebben nem is ástam bele magam azokba. Nekem hihetetlenül tetszik az egész, főleg az, ahogy apránként és okosan csepegtetik elém a titkokat. Nagyon jó a sorozat atmoszférája ezzel a vissza-visszatekintésekkel amik emlékeztetnek engem egy másik történetre csak nem jut a fejembe a címe. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A heti House is nagyon jó volt

 

Jó volt valaki más szemszögéből is látni egy sztorit, főleg a többieket. Azért sajnáltam Chase-t (már megint), ami nem sokszor fordul elő velem. Remélem, nem átmeneti, hogy legalább Parkkal normális már.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.