Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

BSG

Mármint az Adama kölköknek? Mert ha Hera az első ember-cylon hibrid, akkor feltételezhetjük, hogy nem csak Bill, hanem Ms Adama is ember volt...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG SPOILER

Az csak feltűnt volna valakinek. Legalábbis némelyik pózban a hátra elég jó rálátás nyílik. Vagy cylonéknál benne lehet a programban, hogy ama pózok, melyekben látható a hát, inkább elkerülendők.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Róma 2.rész SPOILER

Nem is tudom, de nekem nem nagyon tetszik ez az irány, amerre Vorennus elmegy. Érthető, hogy kivan, de akkor sem. A vége az lesz, hogy közte és Pullo között sz**rá megy a barátság, bármennyire is kitartottak eddig egymás mellett. Hehe, Kleo és Pullo szemváltása nem volt rossz :) Na meg Octavianus is szépen kezdi a kezébe venni a dolgokat, csak így tovább. Na az a verekedés nem volt semmi közte meg Antonius között :o
Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heroes

Mozgalmas rész volt, szinte minden szál haladt valamicskét, de attól függetlenül nem mondanám a legizgalmasabbnak. No akkor Claire kap anyukát? Szerintetek Benneth rájött a szélkelepből, hogy valami nem stimmel? Mert nagyon megnézte. Sylar még nem szabadult ki, várjuk meg a végét, bár valószínűleg ki fog. Matt párosnak meg gratula, kivéve a felfüggesztést. Peter szála egyre érdekesebb. Az történik vele, amit Kudar, te mondtál. Mármint Mohinder szerint (anyám, de helyes volt ebben a részben (is) :) ). Vajon hogy lehet egyáltalán ezen segíteni? És akkor voltak itt a háttérben mindenféle zűrös esetek, ha lehet hinni a láthatatlan beszólásainak. Szegény Nikki, remélem, elintézik valahogy azt a dög Jessicát. Na de a kiskölyök is szépen aktivizálta magát, egy ilyen képesség nekem is jól jönne :o Hiro meg hozta magát. Vajon az apja Linderman, vagy egy fejes Linderman mellett?
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Róma II. évad

Vorenus nekem valamiért sose volt túlzottan szimpatikus. Az első évadban is rengeteget nyafogott, meg hülyeségeken összveszett Pulloval és annyit elözetesbe elmondhatok, hogy a harmadik rész se szeretette meg velem a sokat megélt ex-légióst :D Viszont azaz Antonius-Octavianus bunyó tényleg nem semmi... én azt hittem, hogy a köztük lévő konfliktust majd Brutusék legyőzése utánra hagyják... kissé meglepett a hirtelen összekapás, de ugyanakkor a második epizód legemlékezetesebb jelenete lett. Egyébként is ráfért Atia-ra, hogy valaki a szemébe mondja, hogy egy "whore" :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Róma

Igen, mindig is Pullo volt a szimpatikusabb, meg úgy általában egy remek karakter. Vajon mivel ér majd véget a sorozat? Ha így haladnak, Brutusék legyőzésével, és kimarad az Octavianus-Antonius párharc, pedig azzal kéne véget érnie, hogy Octavianus hatalomra jut. Lehet, hogy azzal is lesz, csak én nem látom még, hogyan érünk oda. Atia megérdemelte, amit kapott.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Róma

Ha jól rémlik az ötödik rész cime Phillippi lesz... szerintem abban leszámolnak Brutusékkal és akkor még van öt rész az Antonius-Octavianus párharcra. Egyébként úgy hirlik, hogy Octavianust már csak a negyedik részben játsza a kissrác és utána szinész-csere lesz, mivel ugrunk pár évet az időben... az 'új' szinésznek mindenesetre mindent belekell adnia, hogy karizmatikusságban felnőjőn fiatal elődjéhez. Sajnálom, hogy megkell válni tőle :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Róma

Ó, ezt nem tudtam. De kár, hogy színész csere lesz. Nagyon sajnálom, hogy elveszítjük ezt a srácot, jó volt. Remélem, hasonlóan remek színészt találtak a felnőtt Octavianusra.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2x15?

 

Nekem az előző jobban tetszett, de ez sem volt rossz. Michaelék üzenete frankó volt.

 

De hogy Mahone mindenre rájön, ez már kezd idegesíteni. Ja és kérdés, hogy vajon tényleg vissza állt-e a munkába (Kimmynek ezt mondta :))

 

 

Donát

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már kedden láttam :) .Televan a sorozat hülyeséggekkel, Bellick persze már rögtön nyomta hogy honnan van az a pár sor...Másrészt olyanokat szokott üzenni Michael Sara-nak aminek az esélye hogy rájöjjön a megoldásra 1 az 1000-hez.Persze mindenki mindenre rájön...
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, és a végszóból úgy tűnik nem lesz harmadik évad. :) Nem is lehetne jobban húzni már.

 

Engem is idegesít Mahone okossága, és kíváncsi vagyok melyik oldalon áll. Azt az ügynököt jól kinyírta aki beszólt neki. Tetszett.

 

Obi. A sorozatok ilyenek. Fikció. Az összes tele van hülyeségekkel, ha így nézzük.

 

2x15?

 

Nekem az előző jobban tetszett, de ez sem volt rossz.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Obi1, szerintem nem baromság ez, Michael tudta, hogy Sara anno függő volt, meg heroinnal lőtte magát, így ez volt az egyetlen esélye, hogy kommunikáljon. Mondjuk azt én sem értem, Bellick honnan vágta ennyire a dolgot, de szerintem lesz magyarázat.


Ody: a végszóból miért következtetsz erre? Egyébként itt a cáfolat a gondolatodra (ergo a két évados tervre)

Lost, Született feleségek, Prison break


Donát Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bellick alkoholista volt, és ő is a csajjal járt együtt elvonóra. Onnan simán tudhatta mik ezek a szövegek.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A baj az hogy televan ilyenekkel a sorozat.És ilyen elvonós könyvekből millió van, honnan tudhatta hogy melyikről van szó?
A következő részben Michael küld egy levelet Sara volt osztálytársának amiben a "12" a "21" és az "e" szerepel, amiből rájön hogy elemiben Sara volt a 12. a naplóban, a 21. Veszély tóni, amiből rájön hogy Sara veszélyben van...Kb ilyen szintű dolgok vannak benne.A rész végén a csattanó, hogy ez a pali egy FBI ügynök volt.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem muszáj nézni, ha nem tetszik. :) De mondom, az összes ilyen, élükön a LOST-al. De engem nem érdekel, mert szórakoztatásra készültek, nem logikai versenyre.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem azt mondom, így is nagyon tetszik(ugye semmi se lehet tökéletes).Csak így már csúszik el a realitástól, a Lost nem is törekszik erre - így sincsen benne ennyi logikátlanság - de a Prison Break az inkább játszódik a való világban.

 

Az első évaddal még nem volt ilyen gondok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van már BSG felirat, gyorsan meg is néztem.

Egész jó volt, de azért az előző kettőhöz messze nem ér fel.

Na remélem, a Lee-Kara szálat itt elvarrták, most már sok az ő nyavalygásukat figyelni. Rázódjanak rendbe végre, és kész. Vajon Baltar mit mondott Gaeta-nak? Erre volnék nagyon kíváncsi. Meg arra, hogy eddig mit mondott Caprica Roslinnak, mert abból a film végi szösszenetből úgy tűnik, hogy valamit mondott, még ha az nem is sok. Na jó, ez annyira nem érdekel, mint az előbbi :)
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem, éppen most értem a végére.

Fele jó, fele szar volt a résznek. A Baltar szál tetszett, nem kímélték az ürgét, dehát mivel kifejezetten utáltam, így hasonlóan éreztem, mint Roslin. Élveztem, különösen Adama vallatási módszerét. Szerintem Gaeta-nak, amit mondott, kb lényegtelen, mert úgy is csak fel akarta húzni. Na meg akármit is tett, a bűnösöknek már megbocsátottak, szóval szerintem ezt nem is fogják kifejteni. Megjegyzem sajnos, mert azért én is kíváncsi lennék rá, mit sugdosott a fülébe. A tárgyalásra viszont kiváncsi leszek, különösen arra, ki lesz az ügyvéd. Ki vállalja, hogy védi? Mert szerintem nincs olyan ember ebben a flottában.

A másik történeti szál, a Kara-Apollo szál, hát ez sose tetszett, de a mai vajúdás egetrengetően szar volt. Kara a nagy áldozathozó, beszél Lee-vel, aztán mielőtt az választ adna, máris visszabulyik nemtommegjegyeznimineve karjaiba. Lee meg olyan fasza határozott tiszt, hogy még a saját életében sem tud rendes döntést hozni, viszont pöcre leissza magát. Aztán persze meghozza azt a döntést, ami után még 8-10-20 részen át lehet csűrni-csavarni ezt a szálat. A végén lévő összenézésből nekem az jött le, hogy az íróknak eszük ágában sincs ezt az ökörködést elfelejteni. Na persze, ha így tennének, akkor kikért lehetne "romantika" címén izgulni?

Ja, és ismét meg kellett állapítanom, hogy a Galactica iszonyúan néz ki. Ráférne a hajóra egy alapos renoválás.

 

Van már BSG felirat, gyorsan meg is néztem.

Egész jó volt, de azért az előző kettőhöz messze nem ér fel.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG

Ráférne, de gondolom, nem erre pazarolják a kevés készletet, stb. Pedig igaz, tényleg szarul fest. A következő rész előzetesében felbukkan Zarek is, biztos beszáll a buliba. Sajna nem értem, hogy mit szövegel :) Már nagyon régen nem láthattuk őt. Szerintem valami fontosat mondott Baltar Gaeta-nak, mert annyira neki ugrott. Nem hiszem, hogy semmiségért ezt tette volna. Valami van még itt, amiről nem tudunk, és valószínűleg az New Capricán történt. Ajánlom, hogy ne húzzák már sokáig ezt a Lee-Kara szálat, mert már kezd az agyamra menni. Az utána való rész képei alapján meg egy laza rész lesz a tárgyalás utáni.
Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem én is. Eleinte nekem bejött a szerelmi négyszög, de most már tényleg sok. Mintha elfogyott volna az ötlet, vagy csak az időt húzzák...nem tudom. Mindenesetre jobb lenne, ha lezárnák a harmadik évadot követően, mert a végén nagy kula kupac lesz ebből a remek sorozatból.


Megnéztem a Herost is, frankó volt. :) Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.