Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nekem még egy év, mire meg is jelenik.. :)

De legalább.. ;)

Regisztráció nélkül, díjmentesen lehet nézni a HBO GO-n az első részt.

http://www.hbo.hu/series/tronok-harca

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a barátnőm ajánlása után kaptam most rá a Modern Családra. Hát gyerekek, csak ajánlani tudom! Egyrészről vicces, másrészről tényleg valós családi problémákkal foglalkozik (legalábbis amíg én láttam), úgyhogy nagyon ajánlós. Más esetleg nézi innen?

Én imádom. Az első évad az egyik legjobb szitkom amit valaha láttam. A többi évad is átlagon felül bőven, de nekem az első utolérhetetlen, az nagyon megfogott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem emlékszem, hogy az ennek a videónak a végén szereplő jeleneteket láttuk volna már, de ennyi alapján nagyon jónak tűnik a Dany-szál :yeah: Vagyis mindenképpen a leglátványosabbnak ígérkezik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akciódús látványos GoT előzetes

Jól néz ki. Viszont most hogy a sokadik kritika jön ki az első négy részről, úgy látszik lassan közmegegyezés tárgyává válik, hogy az első rész még nem annyira üt. Inkább csak alapoznak, beinditják a fogaskerekeket és igazán a hármas-négyes rész az ami már nagyon a toppon van. A leírásokat elnézegetve mondjuk nekem van egy kisebb csalódásom

 

úgy tűnik, hogy végül hiába forgatták le a Mások vs. Éjjeli Őrség csatát, végül nem került be a végleges verzióba. Nem ez egyébként az első: mivel ezeket nagyon gyorsan kell felvenni, előfordul hogy az eredményt nem érzik annyira erősnek hogy megállja a helyét az epizódon belül. Az HBO-nál ez volt a Róma első évadjánál is a történet derekán.

Viszont az egyik promoban feltűnik egy kép az RW-ről.. na ez hajszálpontosan olyan ahogy elképzeltem. Ez szerintem ilyen "gomboc a torokban" epizód lesz nálam végig.

tumblr_mk8ax43NGV1r9h4heo1_500.jpg

 

 

DW poszter: tetszik, hogy feltűnik rajta a tavaly átadott Shard (London és egyben Európa legnagyobb felhőkarcolója) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A második rész kellemesen meglepett. Byrne karaktere ugyan csúnyán el lett baltázva, de sokkal tempósabban haladunk mint számitottam rá. Pláne a vége okozott kellemes csalódást

a főhösök ártatlan szerzeteseket mészárolnak? Na ez történelem hűség a javából

A hármas-négyes le van töltve de még nem volt rá időm.

Vikings

Szerintem is részről részre jobb. Érdemes megnézni a 3. részt is :) Meghökkentő a kultúrájuk a vikingenek, már ha igaz, amit láttam :)

A történet egyre érdekesebb és izgalmasabb.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vikings 4. rész

Nagyon jó mederben csordogál a sorozat. Érdemes tovább nézni

 

Ragnar Lothbrok igencsak szimpatikus, ahogy védte a feleségét.. Ragnar fivére Rollo-t majdnem meggyőzte a nagyfőnök, hogy valljon ellene, de szerencsére nem így tett. Az angol király most már szerintem nagyobb sereggel várja vissza a vikingeket. Kíváncsi leszek a további bonyodalmakra

 

Lagertha-ról meg mindig Scarlett Johansson jut eszembe. Néha az arcvonásai rá emlékezetnek :)

vikings-katheryn-winnick-21-409x600.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól néz ki. Viszont most hogy a sokadik kritika jön ki az első négy részről, úgy látszik lassan közmegegyezés tárgyává válik, hogy az első rész még nem annyira üt. Inkább csak alapoznak, beinditják a fogaskerekeket és igazán a hármas-négyes rész az ami már nagyon a toppon van. A leírásokat elnézegetve mondjuk nekem van egy kisebb csalódásom

 

úgy tűnik, hogy végül hiába forgatták le a Mások vs. Éjjeli Őrség csatát, végül nem került be a végleges verzióba. Nem ez egyébként az első: mivel ezeket nagyon gyorsan kell felvenni, előfordul hogy az eredményt nem érzik annyira erősnek hogy megállja a helyét az epizódon belül. Az HBO-nál ez volt a Róma első évadjánál is a történet derekán.

Viszont az egyik promoban feltűnik egy kép az RW-ről.. na ez hajszálpontosan olyan ahogy elképzeltem. Ez szerintem ilyen "gomboc a torokban" epizód lesz nálam végig.

tumblr_mk8ax43NGV1r9h4heo1_500.jpg

 

Én épp most hagytam el a könyvben ezt a részt, majdnem annyira ütött még mindig, mint első olvasásra. Már nagyon várom ugyanezt filmen!

 

A második évad is a vége felé lendült be igazán, így nem olyan rossz eredmény, ha a 3. évad már a harmadik-negyedik résztől remekel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Castle 5x17: annak idején a Castle sorozat főleg abból építkezett, hogy ismert krimi és egyéb műfajok sablonjaira épített rá gyilkossági ügyeket. Ez persze idővel kikopott, mérsékeltebb lett, de időről időre azért visszatér. Ezúttal a Kör és társait idézte meg az epizód remek érzékkel. Ezzel persze elő is került Rick írói énje, és jött a vadabbnál vadabb ötletekkel, míg Kate Scully ügynökösen realista nézeteivel hárította ezeket, megidézve az első két, két és fél évad hangulatát.

 

Castle 5x18: pár résszel ezelőtt az Esponak írt epizód olyan unalmas volt, hogy elsőre végig sem bírtam nézni. Szerencsére ez a balsors elkerülte Ryant, nagyon jó kis történetet kerekítettek neki. Közben Castle és Kate sem maradt ki, bár egyértelműen háttérbe szorult Kevinhez képest, de azért kicsit rágódtak azon, miért is kántál Rick álmában egy bizonyos nevet, ami naná, hogy nem Kate. :)

 

Sárkányok - A Hibbant sziget harcosai: azt mondjuk nem sikerült megfejtenem, hogyan sikerült (már megint) az eredetivel köszönő viszonyban sem álló, de még a sorozat témáját sem megközelítő címet adni ennek az aranyos kis animációs sorozatnak, de akinek anno tetszett az Így neveled a sárkányod, az nyugodtan nézze ezt is. Hablaty, Fogatlan, Astrid, Takonypóc, Pléhpofa, Bélhangos és a többiek mind visszatértek, hogy elmeséljék, milyen az élet Hibbant szigeten, ahol nem nyulakat vagy kacsákat, hanem sárkányokat tartanak háziállatként. Természetesen szinkronosan, mert akárcsak a film, ez is remek magyar szöveget és hangokat kapott (Astridét leszámítva mindenkinek ugyanaz a hangja, mint a moziban). Eddig három epizód ment le a magyar CN-en, amcsiban már közelítenek az évad végéhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkét Castle-rész jó volt, utóbbi valamivel jobban tetszett, kellett már egy olyan rész, amiben előveszik a nem mellékes mellékeseket, és valóban remek sztorit kanyarítottak Ryan köré.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mondjuk várható volt. Én azt várom, hogy a nagyöregeket, Syl McCoyt, Colin Bakert, Peter Davisont, de leginkább Tom Bakert leszeeződtessék.

Amúgy Davison mostanában nyilatkozta, hogy ha nem hívnák meg őket az 50. évfordulós special-ba, ő Colinnal és Syllel megcsinálja a saját 50. évfordulós epizódjukat :D .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már szegény Paul McGannt se hagyjuk ki. Ő igazán megérdemelné, hogy még egyszer eljátszhassa a Doktort.

Sőt, én annak örülnék legjobban, ha kapna egy spin-off sorozatot, ami az Időháborúról szól és aminek a végén regenerálódik Ecclestonná... Dehát ennek az esélye sajnos egyenlő a 0-val kb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kudar által linkelt cikk egyébként egy másik 50. special-os szereplőt is említ: John Hurtöt :rock:

Remélem, őt nem kell külön bemutatni, de akinek nem ugrana be, ő volt az Alien Kane-je, az 1984 Winstonja, a Harry Potter Olivandere, az Indiana Jones 4 Oxley-ja, a Tinker, taylor... Control-ja, a V for vendetta Adam Sutlere és még sorolhatnám :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jelenleg annyi bajom van, hogy az angol felirat vajon stimmel-e az ncore-re feltöltött verzióhoz, mert nem ugyanaz a "neve". Nemsokára kiderül.

időzítettem, de ide nem tudom feltölteni. :(

 

Doki 7x6:

 

Tetszett, jó kis rész volt. Annyiszor ismertük már meg Clarát és még mindig tudott bele valami újat hozni. Már az elején tele volt rejtéllyel. Mégis ki lehet Clara, hogy fel tudta hívni a dokit a múltban és ki adta neki a számot. River? Saját maga? Ez remélem majd kiderül. A Spoonheadek meg elég parásak voltak, mondjuk azért az angyalokhoz nem lehet mérni őket, bár azt mondták olyan kaliberek lesznek. De legalább itt is volt az elején egy figyelmeztető videó. Do not connect to wifi. :D Azért volt itt minden, aranyos újratalálkozás, repcsi megmentés, ami számomra az egyik legjobb pillanat volt ahogy csak beszálltak, aztán már ott is voltunk a repcsin. :D Vajon köze lehet e Clara számítógépes tudásának a későbbi Clara tudásához, amit a 7x1ben láthattunk? valszeg igen. Mondjuk a vége is érdekes volt. A doki ahogy felmotorozik a felhőkarcoló oldalán nagyon cool volt. :) Kicsit meglepett, hogy a GI volt az ellenség, nem rá számítottam, de arra sem hogy már most kiderül. Viszont úgy látszik nem adta még fel. Szegény főnökasszonyt már jó rég irányíthatta. Összességében jó kis kezdés volt, jó ellenség, poén kevesebb de a java úgy érzem csak most jön. Clara és a Doki meg iszonyú aranyos együtt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.