Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

:clap: "örö bódottá" :D

 

Hát nagyon kíváncsi leszek, hogy akkor ez vajon a Trenzaloreos rész lesz e, vagy egyáltalán Silence-es, de Moffat azt ígérte, hogy ennyi mindent egy részben még nem láthattunk szóval OMG de várós, de nem csak ez a rész, azért még jópár rész visszavan az évadból, és az IW-ost kivéve eddig nagyon állat. :)

 

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várós!

 

A cím kapcsán pedig egy Moffat-féle trollkodásra számitok: valahogy úgy mint a Wedding of River Songnál aminél abszolút nem azt kapta az ember amire a cím alapján számitana. De akár hogyis lesz, szinte tuti, hogy ütös lesz. Legalábbis Moffat most nagyon formában van: azok a részek amiket ebbe az évadba ő irt szerintem egytől egyig zseniálisak (Asylum of the Daleks, Angels Take Manhattan, Snowmen, Bells of Saint John)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát erre ez volt az első reakcióm:

 

http://www.youtube.com/watch?v=k3I7p5lvkwQ

 

 

Nem tudhatjuk meg a Doktor nevét! Moffat biztos csak ugrat minket. De azért képzeljük el milyen lenne, ha valóban elhangzana az öreg Theta Sigma neve? Megszűnne a sorozat címének értelme és egy fontos alkotóelemét távolítanák el a Doktornak: a titokzatosságot. Nem, nem ez nem hiszem, hogy valóra fog válni. Minden esetre jó cím. Én nevettem. :D

 

 

Spoiler kapcsoló!!! - by Dzséjt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor WhoThe End of Time: Part Two

 

Szavakkal nem lehet megfogalmazni, mekkora dráma volt az utolsó 15 perc, és milyen csodálatosan szép a lezárása ennek az érának.

A napokban nosztalgiáztam a 10-essel kapcsolatban, és ebből a részből az utolsó negyed órát én is megnéztem. Még mindig remek befejezés.

 

És a 7. évad utolsó részének a címe valamint posztere!!!! :o

Ááááá.... köszi!

 

Egek, nem gondoltam volna, hogy előkerül most a téma, de igazán örülök neki. És ugye a szereplők alapján ismét láthatjuk Rivert :yeah: Amúgy is illik a témához.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez így igaz, sokaknak már az sem tetszett, amikor T'Pol kivillantotta a formás hátsóját az ENT-ben. :)

Ha már csak az nem tetszett volna nekik, de a java már azon kiborult, hogy az Enterprise D-t nem Kirk irányítja, és nem Spock a tudományos tiszt. Meg, hogy a klingonok a Föderáció barátai lettek. Vagy, hogy a Deep Space Nine egy űrállomás. Hetesről már nem is szólva.

Bár erről van egy elméletem, legalábbis a Hetest és T'Polt, na meg most az új Uhurát szidalmazó trekkie-kről. Tapasztalataim szerint ezeket a dekoratív hölgyeket azok az elfajzott rajongók veszik célba, akik bűn rondák, az önbizalmuk meg valahol az elhervadt rózsa és a béka ülepe között van (természetesen nem csak nők, férfi fronton az új Kirk, Spock, korábbról pedig Bashir, Paris, Trip voltak a célpontok). Persze a leggyakoribb érvük mindig az, hogy a Star Trek az egyenlőségről és elfogadásról szól. Ami alapjáraton jó nagy baromság, mivel már a TOS tele volt félmeztelen bombázókkal, meg adoniszokkal. Kirkről sem a Csillagflotta szabászat fellendítése miatt szakadt le epizódonként az ing.

Persze, amikor már húsz éve futott a sorozat, naná, hogy a kor meglátszódott rajtuk, de kérem, az elején Riker is csini fiú volt, Troy sem véletlen hordott testhez álló ruhát, stb. Szóval a trekkie kemény mag az egy nagyon elborult állatfaj.

 

DW 7. évad

 

Nem tudom, melyik rész lesz, csak a trailerben láttam, hogy Vastra, Strax és Jenny újra szerepelnek majd. Azért kíváncsi leszek, ők hogyan reagálnak majd Clarára, akiről úgy tudják, meghalt (oké, Strax kitalálható: more granades :D). Illetve kiderül-e a lány előtt, hogy a Doktor miért is érdeklődik annyira iránta.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt gondolom, hogy ha valaha is komolyabban érdeklődtem volna/érdeklődnék a ST-fanság iránt, nem tudnék megfelelni a leírt "követelményeknek", legalább is ami az elborultságot illeti :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már csak az nem tetszett volna nekik, de a java már azon kiborult, hogy az Enterprise D-t nem Kirk irányítja, és nem Spock a tudományos tiszt. Meg, hogy a klingonok a Föderáció barátai lettek. Vagy, hogy a Deep Space Nine egy űrállomás. Hetesről már nem is szólva.

Bár erről van egy elméletem, legalábbis a Hetest és T'Polt, na meg most az új Uhurát szidalmazó trekkie-kről. Tapasztalataim szerint ezeket a dekoratív hölgyeket azok az elfajzott rajongók veszik célba, akik bűn rondák, az önbizalmuk meg valahol az elhervadt rózsa és a béka ülepe között van (természetesen nem csak nők, férfi fronton az új Kirk, Spock, korábbról pedig Bashir, Paris, Trip voltak a célpontok). Persze a leggyakoribb érvük mindig az, hogy a Star Trek az egyenlőségről és elfogadásról szól. Ami alapjáraton jó nagy baromság, mivel már a TOS tele volt félmeztelen bombázókkal, meg adoniszokkal. Kirkről sem a Csillagflotta szabászat fellendítése miatt szakadt le epizódonként az ing.

Persze, amikor már húsz éve futott a sorozat, naná, hogy a kor meglátszódott rajtuk, de kérem, az elején Riker is csini fiú volt, Troy sem véletlen hordott testhez álló ruhát, stb. Szóval a trekkie kemény mag az egy nagyon elborult állatfaj.

 

Én egyszer láttam ezekről a rajongókról egy filmet, de ezek még otthon is ST egyenruhában járnak-kelnek. :D De ha ez még nem lenne elég, a lakásuk kialakítása is olyan mintha egy csillagflotta bázison lennénk. :lol: Persze lehet ilyen SW rajongó is, de hogy ott valami nagyon nem kóser az fix.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszer láttam ezekről a rajongókról egy filmet, de ezek még otthon is ST egyenruhában járnak-kelnek. :D De ha ez még nem lenne elég, a lakásuk kialakítása is olyan mintha egy csillagflotta bázison lennénk. :lol: Persze lehet ilyen SW rajongó is, de hogy ott valami nagyon nem kóser az fix.

Én is láttam egyszer egy ilyen dokufilmet, Trekkies, azt hiszem ez volt a címe. Lehet pont ugyanazt láttuk. Amire emlékszem belőle, és az már az elvetemültség (elmehibbantság) csúcsa volt, hogy egy fickó "kihegyeztette" plasztikai sebésszel a fülét, és átszabatta a szemöldökét, hogy hasonlítson Spockra. :pfff:

Nem százasok, na. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam egyszer egy ilyen dokufilmet, Trekkies, azt hiszem ez volt a címe. Lehet pont ugyanazt láttuk. Amire emlékszem belőle, és az már az elvetemültség (elmehibbantság) csúcsa volt, hogy egy fickó "kihegyeztette" plasztikai sebésszel a fülét, és átszabatta a szemöldökét, hogy hasonlítson Spockra. :pfff:

Nem százasok, na. :)

Szerintem az lesz az! Nem semmi doksi film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DW 7x09

 

 

Hát ez a rész nagyon tetszett! Igazi kísértettörténet! Szerintem az egyik legjobb, amióta 2005-ben újraindult a sorozat. A kis utalásokon pedig nagyokat mosolyogtam. Például, amire nem számítottam volna, az a direkt utalás a '96-os tévéfilmre a 8. Doktorral a Harmónia Szemével kapcsolatban, na meg az "Oh dear!" ami a 2. Doktor gyakori mondása volt és Matt még egyszer mondta is, hogy a kedvenc Doktora a Második. Nem véletlen, már a 6. évadban is utalt egyszer rá, mikor Clidenál járt: "Oh, you have redecorated! ... I don't like it." :) Matt Smith egyszerűen zseniális! A kedvencem az volt, mikor lufikkal bemutatta a két univerzum helyzetét. Az egész rész hihetetlenül jó volt. Clara és a Doktor párosát most láttam először igazán a legjobban működni. Alig várom a folytatást! :D

 

 

Szerkesztve: - dalekterminator
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor 7x9 Nagyon összetett rész volt. :D

 

Az eleje marha félelmetes volt. Tényleg kísértet sztori volt a javából, de aztán jött itt minden. időutazó nő aki minden idősíkban ott van, zsebuniverzum, Tardis reptetés, menekülés a szörny elől és hát a végén ahogy a szerelmes pár...ok, egymásra találnak. :D Nem hittem volna az elején, hogy ez lesz a vége. :D ÉS valóban szinte az összes Doki meg lett említve, nekem azért a Metabelis 3 és a kristály volt a kedvencem, még annak ellenére is hogy mondhatni az okozta a 3. Doki halálát. :( Clara s a Doki viszonya az elején volt nagyon jó, teljes összehang, de ahogy beszélt Emmával, valahogy hideg lett, és gyanús köztük a levegő. Mintha a Doki tényleg figyelné, talán félne is tőle azért tartja magához közel. De kíváncsi leszek a Tardis viselkedésére is. Kíváncsi leszek mi lesz Clara szerepe. Páran azt írták lehet ő a Bad Wolf, mert elég sok utalás volt már arra az első évados jelentre és Rose-ra is. Na mind1, rész eleje félelmes, közepe átvezető, vége marha jó és váratlan! :)

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Who 7*09 - Végre! Ez most nagyon jó lett. A hetedik részig simán ez volt a kedvenc évadom, de az utolsó két résznél kicsit megijedtem, mert olyan dolgok nem működtek, amik pedig ennél a sorozatnál szoktak. De most megint minden - a hangulat, a rendezés, a sztori - a csúcson pörgött. A következő rész pedig a teaser alapján hasonlóan jó lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos még nincs. Olyan kedd-szerda magasságában várható hogy meg lesz.

Köszi, akkor várok.

 

Opsz, bocsi kicsit keverem őket. :D

Nekem annyira nem volt vicces, mivel az első mondatban előtted az egyik poént. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor évadzáró szerintem a cím tekintetében:

 

Nem lehetséges, hogy ebben a részben fogja a Doki utoljára látni Rivert? Csak mert River tudja a Doktor nevét mint az a Libraryből kiderül, és most nézem épp újra a mostani részt amiben a csavarhúzó eléggé rakoncátlankodik. Lehet erős túlzás ebből erre következtetni, de River-nek még a Doki előtt le kell lépnie szóval szerintem lehetséges.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon szuper volt az új Trónok rész!

 

Hirtelenjében pár észrevétel:

-Továbbra is le a kalappal a castingosok elött: Beric Dondarrionnak van mondjuk öt mondata, de az ipse annyira hatásosan adja elö hogy meg is vett kilóra

-Sansa egy kivágott varsafánál imádkozik - apró, de szivetmelengető részlet

-Baelor Nagy Szentélye talán az eddigi legimpresszivebb épületbelső amit láttunk, a Joffrey-féle turistavezetésért külön plusz pont jár

-Varys "alaptörténete"! Először mondjuk nem értettem miért épp most meséli el, de aztán a ládanyitás után persze minden világos lett :)

-Gyakorlatilag minden egyes másodperc arany ami a Brienne-Jaime párossal foglalkozik. Annyira jó, hogy ennyi nem is elég... nem lehetne egy fél részt nekik szentelni egyszer? (költői kérdés)

-A "bunyó Crasternál" sokkal jobb lett mint képzeltem és ez elsősorban Burn Gormannek köszönhető (aki egyébként a Doctor Who spin-off sorozatában a Torchwoodban az egyik főszereplő). Amikor először odalöki Casternek, hogy "ugyan kinek a torkád vágnád el" még bennem is megállt az ütő. Van ennek a fickónak a megjelenésében meg a hangjában valami hátborzongató

-A rész két legszebb pillanata: mikor Theon azt mondja hogy az igazi apját lefejezték Királyvárban és amikor Sansa szinte elsirja magát attól hogy végre megcsillan elötte annak a reménye hogy nem boldogtalanul éli le az életét

-Azok a zárópillanatok! A jelenetek epikussága is lenyügöző, de ráadásul atyaég, de jól áll Emilia Clarke-nak ez a badass szerep! Ahogy néz, ahogy eldobja az ostort a homokba! Wow!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.