Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ez frenetikusan oltári lesz, e mellet zseniális és nagyszabású, megismételhetetlen és fantasztikus! :)

 

Allons-Y és Geronimo! :)

 

Na, még egy trailer! :)

 

Dzséjt :yeah::yeah::yeah:

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Egy rajongónak nagyobb erő kellett volna ehhez, hogy ne nézze meg a trailert, mint 100 kiló kinyomásához. :D :D

 

Áhh ezeket az embereket együtt látni, pffff...felbecsülhetetlen. :D Minden másra ott a Master card. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mennyire megzabálom ezt a nőt. :D iszonyú cuki. :D

Akkor nézd meg a Tudorokat :D

 

Én egy évaddal le vagyok maradva, de ezt a részt mindenképpen megnézem, márcsak Tennant miatt is. Nagyszerűnek ígérkezik.

Donát, ha le vagy maradva, az nem gond, kivéve az utolsó részt (7/13), azt nézd meg előtte.

 

A trailer nagyon jó, mi lesz itt két hét múlva! Mindenesetre le se fekszem szombat este, amíg nem látom, még akkor is, ha az már vasárnap hajnal lesz :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézd meg a Tudorokat :D

 

Donát, ha le vagy maradva, az nem gond, kivéve az utolsó részt (7/13), azt nézd meg előtte.

 

A trailer nagyon jó, mi lesz itt két hét múlva! Mindenesetre le se fekszem szombat este, amíg nem látom, még akkor is, ha az már vasárnap hajnal lesz :D

Karrde, ugyan. :D Cicivillantás van benne...persze hogy láttam. :D

 

Donát ez igaz, de azért nézd meg inkább az egészet. :)

 

Én is így vagyok vele. De egy feliratot várok hozzá, talán 11, éjfél felé lesz is, mert azért érteni akarok mindent. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van na :P

 

Én is a felirat miatt fogok várni akármeddig :) Felirattal is csak kb. 85-90%-osan értem az epizódokat (a 90% feletti értés Moffat részeinél szokott bekövetkezni, nagyon jól tud úgy epizódot írni, hogy még én is jól értem angolul :)), de ennyi már elég ahhoz, hogy az ember ne tűkön ülve várja a magyart :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a DW rész lesz az utolsó? Vagy most hogy is állnak pontosan?

Nem, ezután még lesz egy karácsonyi speciál, az lesz a 7. évad utolsó része.

 

És abban renerálódik a jelenlegi Doktor, szóval neki is az utolsó... Legalábbis, amíg valahogy meg nem jelenik újra, mert ebben a sorozatban még ezeket a fránya Doktorokat sem lehet véglegesen kiírni. :)

 

 

Mivel nekem másnap meló, így sajnos én vagy megnézem szombaton felirat nélkül (esélyes), vagy csak vasárnap melóban (szintén esélyes, második megtekintésre, addig úgyis elfogynak a TCW epizódok :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát, ha le vagy maradva, az nem gond, kivéve az utolsó részt (7/13), azt nézd meg előtte.

 

Donát ez igaz, de azért nézd meg inkább az egészet. :)

 

Azért ezt tegyük tisztába. Több dolog miatt is meg kell néznie a teljes évadot:

 

 

- Pondék búcsúja

- Clara első felbukkanása és szerepe.

- Az egyéb "apróságokról" nem is beszélve (mint pl a GI)!

 

 

Szóval Donát, én azt mondom, hogy a teljes 7. évadot daráld le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ezután még lesz egy karácsonyi speciál, az lesz a 7. évad utolsó része.

 

És abban renerálódik a jelenlegi Doktor, szóval neki is az utolsó... Legalábbis, amíg valahogy meg nem jelenik újra, mert ebben a sorozatban még ezeket a fránya Doktorokat sem lehet véglegesen kiírni. :)

Köszi! Esélyes, hogy Moffat is lelép a végén?

 

addig úgyis elfogynak a TCW epizódok :D).

Akarsz írni róla? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért ezt tegyük tisztába. Több dolog miatt is meg kell néznie a teljes évadot:

 

 

- Pondék búcsúja

- Clara első felbukkanása és szerepe.

- Az egyéb "apróságokról" nem is beszélve (mint pl a GI)!

 

 

Szóval Donát, én azt mondom, hogy a teljes 7. évadot daráld le.

Ezzel csak egyetérteni tudok. Az egész évfordulós rész értelmetlen lesz szerintem, ha a 7. évadot nem nézed meg előtte, Donát. Vagy legalábbis a fő szál mindenképpen, plusz, ha ezt látod előbb, a 7. évad vége nem fog akkorát ütni. Márpedig az k*rva nagyot ütött. Minden addigi fordulat, amit a DW lerakott, lópikula.

 

Riddick: spoilerbe raktam a részleteket, mert eléggé azok és tudom, hogy Donát még trailereket sem nagyon szokott nézni (sőt, ha jól tudom, az epizódok végi előzeteseket is kihagyja), így jobb, ha ezeket nem tudja előre.

 

Akarsz írni róla? :D

Nem csak akarok, foguk is, csak a végére akarok érni. Nem kicsit érdekes így kronológiailag, főleg Ahsoka és a klónok szempontjából (van pár apróság, amin korábban húztam a szám, de így tök jól helyre került). Most érek félidőhöz, jön a stílusváltás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Prisoner - Annyira szerettem volna szeretni ezt a sorozatot. Nagyon tetszett az alapsztori, és hát a szereplőgárda is. Jim Caviezel, Ian McKellen, Ruth Wilson stb. A főszereplőnk, egyszer csak egy sivatag mellette városkában találja magát,a Faluban, de fogalma sincs hogy került oda NYból hirtelen. A faluban mindenki boldog, teszi a kis dolgát, és itt nem nevek vannak, hanem számok. Főszereplőnk pedig a Hatos. Kész élete van, de ő semmire nem emlékszik, csak NY-ra, ezért megpróbál kiszabadulni, de ez nem olyan egyszerű, mert a Falu vezetője, Kettes nem hagyja, hiszen szerinte, nincs is hova menni. De vajon mi az igazság. Annyira jó sztori lehetett volna ebből, mégis elcseszték.Igazából csak azért néztem végig, mert kíváncsi voltam mire is lyukadunk ki, és mert csak 6 rész volt, amgy már pár rész után abbahagytam volna. Rettentő jelenetváltások, és megannyi megválaszolatlan kérdés. Csak jöttek és jöttek, de szinte semmire nem kapunk választ egészen az utolsó részig, amikor megpróbálnak egy szájbarágós, félig érthető, de mégis érthetetlen választ ránk tukmálni, mondván, hogy ez legyen elég. Jobban szerettem volna, ha ez valami összeesküvős sorozat lett volna. Sajna a színészi játék se tudta megkedveltetni velem, pedig mondom, nagyon próbálkoztam.

Nem is értem ezt az Interception dolgot. Most azért hozták létre a falu, hogy emberek ott fejben meggyógyuljanak, aztán a való életben meg újrakezdhettésük az életüket? de hogy tudtak belépni a fejükbe? hogy lehet hogy egyszerre tudta hatos hogy mi történik vele a faluban? ezek az összefüggések elég érhetetlenek. A fehér golyó csak szimbolikus dolog volt, ami jelkéezte hogy az álomból nem mehekülhetnek? A klinikán pedig próbálták meggyógyítani az embereket mindenféle kezeléssel, hogy aztán kimossák az agyukat és ismét visszatérhessenek a való életbe?

 

Fúú és még mennyi kérdés maradt. Hát nem egy Lost... :)

5/10. - Annyira nem ajánlom senkinek.

medium_c89000f174d7e1ec1578d11955843bc3.jpeg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a tippeket. Valaki spoilerbe leírná, hogy hol is maradt abba a sztori, mikor abbahagytam? (6. évad évadzáró,

az rémlik, hogy mindenki azt hitte, meghalt a Doktor, de mégse, és Amyéktől is búcsút vettünk.)

 

 

Ott maradt abba, hogy a Doktor sikeresen átverte az időt azáltal, hogy csak egy robot másolatát ölte meg River. Eztán a Doktor elhatározza, hogy visszavonul, csendesebben fog élni, mert már hadseregek üldözik félelmükben. Illetve a levágott fejű Doriumtól megtudja, hogy a Csend azért fél tőle, mert elbukik, ha a Doktor eléri Tranzalore mezejét, a helyet, ahol minden kérdés megválaszolásra kerül, megválaszolásra kerül a kérdés, a legősibb kérdés, amely ott van minden tekintetben: Doktor Who?

Ja, és Rivernek hála Amy és Rory is megtudja, hogy a Doktor valójában még él, csak megjátszotta a halálát.

 

 

És még egy tipp: miután/ha megnézed a 7. évadot nyitó The Doctor, the Widow and the Wardrobe különkiadást, utána érdemes még megnézni egy mini-epizódokból álló epizódot. Mivel a címe spoileres - legalábbis a fentiek alapján neked mindenképpen az lenne -, egyelőre nem árulom el, majd utána. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg nézem a Doctor Who 7, évadot...az ötödik rész körül járok :yeah:

Hol késik már ebben az évadban a Doctornak

 

az új utazó társa? Egy magazin címlapról visszaköszönő barna hajú kislányra emlékszem :)

De megint Pondékkal utazgat, és már ott sündörög körülöttük Rory apja is, szóval kezd népes lenni a társulat :P

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamarosan megtudod :)

Kíváncsi lennék milyen lehet úgy nézni a részt amiben

Ponddék távoznak, hogy nem tudod mi lesz a vége. Hisz annó mindenki tudta, hogy most, ebben az angyalos részben búcsúzunk Amyéktől, és sírni fogunk stb. Viszont aki nem követte nyomon annó az eseményeket, annak ez egy komoly sokk lehet, hogy egyszer csak évad közepén örökre búcsúzunk tőlük...pfff :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.