Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az ok, amiért a Chuck jelenleg folyamatban lévő újrázása után (mindjárt kezdem a 4. évadot) azonnal folytatom a 24-et.

 

 

24doyforg10.jpg

 

Mintha Sarah Walker visszatért volna. :D:love:

 

 

Nagyszerű akkor évek múlva megvitathatunk egy kérdést majd a sorozat kapcsán. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jobb később, mint soha. Az első két évadot mondjuk már látta, a harmadikat is félig. A múltkor az elsőt hagytam félbe, szerintem az úgy is marad. Másodikra az első évad már nem tetszett annyira.

 

Hiába na, baromira idegesít Jack felesége és lánya, meg az akkor még jövendőbeli elnök felesége. Az valami hihetetlen mód golyót érdemelt volna.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lesz az öreget minden részben látni, nagyon bírom! :)

Maximálisan egyetértek :)

 

Az ok, amiért a Chuck jelenleg folyamatban lévő újrázása után (mindjárt kezdem a 4. évadot) azonnal folytatom a 24-et.

Tavaly valahol a 4. évadban elakadtam, most már be kellene fejezni. Jó érv a 24 mellett :D

 

Másodikra az első évad már nem tetszett annyira.

Utólagosan azt mondom, hogy az első volt a "legrosszabb" évad, a többit szívesen újranézném. Majd egyszer.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pláne, ha két újranézés közben eltelnek évek. Meg aztán, az akciórészek lehetnek attól még izgalmasak, a karakterek és a cselekmény szórakoztató. Elvégre egy sorozatot vagy filmet nem csak a fordulatok miatt néz meg az ember. Kivéve, ha a sorozat vagy film annál tényleg nem kínál többet, mint például az első Fűrész, amit tényleg csak a végső poén ad el, amúgy semmi nincs benne, ami miatt egyszer is érdemes lenne megnézni. A 24 hál' isten nem ilyen. Az első évaddal is csak az a bajom leginkább, hogy rühellek benne két szereplőt, de nagyon keményen, és ez taszított el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pláne, ha két újranézés közben eltelnek évek. Meg aztán, az akciórészek lehetnek attól még izgalmasak, a karakterek és a cselekmény szórakoztató. Elvégre egy sorozatot vagy filmet nem csak a fordulatok miatt néz meg az ember. Kivéve, ha a sorozat vagy film annál tényleg nem kínál többet, mint például az első Fűrész, amit tényleg csak a végső poén ad el, amúgy semmi nincs benne, ami miatt egyszer is érdemes lenne megnézni. A 24 hál' isten nem ilyen. Az első évaddal is csak az a bajom leginkább, hogy rühellek benne két szereplőt, de nagyon keményen, és ez taszított el.

kiket?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen! :D Nem. Amúgy azért is jó ez a sorozat, mert aki idegesítő karakter, az általában meg is hal... :D

 

Aha. Meg aki nem idegesítő, az is. Jacken kívül itt bárki meghalhat... :)

 

Mondjuk többek közt pont ez az egyik varázsa.

 

 

Gondolj csak az (asszem) ötödik évad indítására....

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aha. Meg aki nem idegesítő, az is. Jacken kívül itt bárki meghalhat... :)

Mondjuk többek közt pont ez az egyik varázsa.

Hát vagy ebből a szempontból realisztikus, hogy bárki meghalhat. :)

Igazából

 

Jack is meghalt a sorozatban, ha jól emlékszem 2x is. :D Még ha nem is véglegesen. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát vagy ebből a szempontból realisztikus, hogy bárki meghalhat. :)

Igazából

 

Jack is meghalt a sorozatban, ha jól emlékszem 2x is. :D Még ha nem is véglegesen. :)

 

 

 

 

Igen, kétszer: egyik a kínzás közben, talán az S2-ben, másik meg az S4 végén. Csupán annyi baj volt ezekkel, hogy tudtad, hogy nem valós, nem lehet az, mert akkor vége az egésznek.

Ellenben Michele, Palmer, Curtis, Chapelle, Milo, stb halála megdöbbentő volt. :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ja, a főbb fordulatok biztos örökre megmaradtak, de szerintem van akkora anyag, hogy képes újat adni.

 

Mindenre nem emlékezhet az ember... :)

 

Sajnos az én agyamba bevésődnek az információk és nagyon sokáig emlékszek rájuk.

 

Dzséjt: A Fűrésszel kapcsolatban nem értek veled egyet. De persze ez nem baj. Nekem az nagyon új volt durvaságban és nem feltétlenül a fizikaira gondolok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam az előbb, a 24 hivatalos oldalán:

 

"Believe us... you DON'T want to miss the Super Bowl this Sunday..."

 

Remélem (és ebben a viszonyrendszerben valószínűnek tartom) releváns anyagot kapunk, bár nekik se érné meg kicsengetni azt a 4 millió dodót azért a 30 másodpercért, ha csak a "semmire" menne el!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24: az első évad második végignézésre letudva. A nehezén túl vagyok, bár azért adott néhány plusz érdekességet ez a második megtekintés.

 

Az első és legfontosabb: még mindig csalódást okoz az évad annak tekintetében, hogy Mrs. Palmer élve maradt, se keze, se lába, de leginkább, álla nem tört, vagy mindegyik. Hosszú és fájdalmas halált érdemelne. Az elnöki kocsi után vontatva, vagy orvosi precizitással karóba húzni, hogy túlélje, aztán dísznek kitenni az Air Force One végére, mint egy eregetnivaló sárkányt. Ilyen szemét, hidegvérű, számító p*csát nem hordozott még a hátán a filmtörténelem.

Aztán, Nina is nagyjából hasonló elbánásban részesülhetne, de mivel ő a munkáját végezte, megelégednék a nyilvános felnégyeléssel, esetleg, ha jószívű pillanatomban érne, a máglyán elégetés sem lenne egy rossz alternatíva. Amúgy érdekes volt úgy figyelni a karaktert, hogy már tudtam, kém. A reakciói új értelmet nyertek.

Meg néha kiszúrtam egy-egy bakit is, például egy epizódzáró vágóképbe bekerült Mason a CTU irodába, miközben egy perccel azelőtt (ami ugye itt tényleg egy percet jelent) még valahol Los Angeles másik felén volt. Vagy éppen a nagy leszámolás közben Jack mellett belógott a képbe egy operatőr és egy kamera, de nagyon durván. Ilyen, amikor a sztori már nem vonja el a figyelmem. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.