Ugrás a kommentre

A sorozat témái


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Hát legyen neki. :D

 

Miért mit csinál a TCW-nél, azon kívül hogy felügyeli?

Sztoriötletek ad, meetingeket vezet epizódokat ellenőriz. Gyakorlatilag elmondja mit csináljanak. :) Minden egyes TCW riportban vagy interjúban a második mondatban biztos előjön, hogy "Geroge highly involved"

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sztoriötletek ad, meetingeket vezet epizódokat ellenőriz. Gyakorlatilag elmondja mit csináljanak. :) Minden egyes TCW riportban vagy interjúban a második mondatban biztos előjön, hogy "Geroge highly involved"

Ja értem. Akkor ilyet várok az élőszereplősnél is. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden egyes TCW riportban vagy interjúban a második mondatban biztos előjön, hogy "Geroge highly involved"

Ha a "minden egyes" alatt a 3. évadot érted, mert azelőtt nem nagyon hallottam ilyeneket. Szerintem akkor tetszett meg neki a sorozat annyira , hogy ténylegesen belefolyjon az alkotói folyamatba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a "minden egyes" alatt a 3. évadot érted, mert azelőtt nem nagyon hallottam ilyeneket. Szerintem akkor tetszett meg neki a sorozat annyira , hogy ténylegesen belefolyjon az alkotói folyamatba.

Végig benne volt, de ez itt OFF.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Támogatom, hogy teljesen új szereplőket alkossanak a sorozathoz. Így tényleg nagyon sok lehetőség nyílik a sztorikra és az EU-ban sem lesz kavarás.

Quinlan Vost ki akarták nyírni az EU-ban, de George Lucas megkérte őket, hogy ne tegyék. Nagy rajongója a karakterének és gyanítom, hogy kezdeni fog még vele valamit a sorozatban, nem véletlenül nem folytatták Vos szálát a 66-os parancs után. És Karen Traviss a Boba Fettes könyvét is azért hagyta abba, mert nagy valószínűséggel az meg a jövőben esedékes tévésorozattal ütközne. Fett valószínűleg lesz, még ha nem is sokat. :) Az új szereplőket pedig támogatom, de ahhoz tehetséges és jó előadók szükségesek és persze jól megírt személyiség. Szerethető és jól karakterek már fél siker, pláne egy ilyen drámára alapozó sorozat esetében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Quinlan Vost ki akarták nyírni az EU-ban, de George Lucas megkérte őket, hogy ne tegyék. Nagy rajongója a karakterének és gyanítom, hogy kezdeni fog még vele valamit a sorozatban, nem véletlenül nem folytatták Vos szálát a 66-os parancs után. És Karen Traviss a Boba Fettes könyvét is azért hagyta abba, mert nagy valószínűséggel az meg a jövőben esedékes tévésorozattal ütközne. Fett valószínűleg lesz, még ha nem is sokat. :) Az új szereplőket pedig támogatom, de ahhoz tehetséges és jó előadók szükségesek és persze jól megírt személyiség. Szerethető és jól karakterek már fél siker, pláne egy ilyen drámára alapozó sorozat esetében.

Vos kapcsán pontosan az jutott eszembe, ami neked. Szinte biztos, hogy láthatjuk majd a sorozatban őt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Szerintem is. Nagyon furán hangzik.

Meg ha a Star Warsban ilyen egyszerűen lehetne utazni az időben, akkor nem lett volna logikusabb például három év háborúskodás helyett gondoskodni róla, hogy mindez ne történjen meg? Már csak azért kérdem, mert egy ilyen technológiának már régóta léteznie kellett, ha már a Galaxisban eljutottak oda, hogy holmi bűnbanda tegyen szert egyre. Ráadásul miért állna nekik érdekében az, hogy Darth Vader meghaljon, ha egyszer a Birodalom ideje alatt élte aranykorát az alvilág? Nonszensz az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy roham droidnak ott annyi esélye lenne, mint egy leparkolt BMW-nek egy cigány gettóban nagy százalékban romák által lakott területen

 

Csak egy Terminátor párhozamot akartam, h mennyire "egyedi" ötlet...

 

És ez biztos nem igaz, de nem baj! Örülök mert van spoiler!! Emlékszem, amikor a Grievous concept kép került elő... ami egy hatalmas kamu volt, egy painttel rajzolt tarajos Vader. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért ne tudnák? :) Vader elég ismert volt a galaxisban.

És az is hogy 9 évesen droidokat szerelgetett össze a Tatooine-on? Szerintem nagyon-nagyon kevesen tudtak arról, hogy egyáltalán Anakinnek hívták egykor. A többiről főleg nem.

 

Amúgy épp a napokban futott át az az agyamon, hogy a Star Warsban sose volt szó időutazásról, inkább megmaradt ez a Trek játékszere. Nem véletlen, teszem hozzá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez mit számít egy pár csempésznek akik Vadert akarják megölni? :D

 

Hát akkor hogy akarnád pl. te megölni? Mittomén visszautazol 5 évet a Klón háborúk idejére (nem tudom hányba játszódna a sorozat) és úgy akarod megölni Vadert mikor semmi esélyed ellene, vagy kisgyerekként mikor a Tatooineon legózza össze C3PO-t?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És az is hogy 9 évesen droidokat szerelgetett össze a Tatooine-on? Szerintem nagyon-nagyon kevesen tudtak arról, hogy egyáltalán Anakinnek hívták egykor. A többiről főleg nem.

Aki pl. ki akarja nyírni Obamát azt szerinted érdekli mit csinált a fickó 9 évesen? :D A "spoilerben" pár csempész visszautazna az időben, hogy megölje Darth Vadert. Őket gondolom nem érdekli a múltja, hanem csak ki akarják nyírni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor hogy akarnád pl. te megölni? Mittomén visszautazol 5 évet a Klón háborúk idejére (nem tudom hányba játszódna a sorozat) és úgy akarod megölni Vadert mikor semmi esélyed ellene, vagy kisgyerekként mikor a Tatooineon legózza össze C3PO-t?

Mittomén...biztos van valami tervük. :D Egyébként ezek a csávók csak mint Vader ismerhették, mást nem tudnak róla szerintem. Így az idő is behatárolt ahova visszamehetnek.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mittomén...biztos van valami tervük. :D Egyébként ezek a csávók csak mint Vader ismerhették, mást nem tudnak róla szerintem. Így az idő is behatárolt ahova visszamehetnek.

 

Hát ezt mondom, hogy azzal mit érnek ha visszamennek 5 évet az időben mikor Vader ugyan olyan erős volt mint az ő idejükben? Ezért kellene nyomozniuk a gyerek kora után mert akkor egy lövéssel kikapják C3PO mellől, így meg a fénykardforgató Sith ellen valymi kevés az esélyük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.