Ugrás a kommentre

Zene


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

2024. 06. 28. - 21:50, Ody Mandrell írta:

Klipet is kapott.

 

 

 

 

 

https://screenrant.com/the-acolyte-star-wars-composer-michael-abels-interview/

 

Michael Abels: "The song is a single called “Power of Two”, and I'm really proud of how it turned out. In the series, it’s the end title of episode 7, and for that, I did an extension, so the song would be a full end title. That was a great experience."

 

Kövi részben lesz hallható a dal a stáblista alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

 

Főleg mert a sorozat zenéje nagyon tetszetős, igazi prequel feeling. 

 

Igen, szerintem is, anno az első részek után meg is jegyeztem, hogy az is bedob az SW érzésbe.

 

Anno, hasonló baklövést követtek el a Willow sorozattal is, bár ott nemcsak az volt a probléma, de akkor is egy epikus fantasyhoz (vagy legalábbis annak kellett volna lennie) raktak több újhullámos mai hangzású zenét is, ha jól emlékszem abban talán a részek alatt is szóltak. Remélem ez itt nem így lesz :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fél füllel hallgattam, mivel közben már az esszét írtam a részről, de nekem sem a szívem csücske. Nem mondom, hogy olyan oltári rossz lenne, annyira nem lógott ki, mint elős hallásra hittem, hogy ki fog, de azért ilyen ne sűrűn legyen. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a rap dolgot nem is értem, már több helyen is láttam (egyebek mellett a vicc topikban). A szám szerzője és előadója, Victoria Monét nem rap énekes, hanem pop és R&B (ami kevert műfaj, de rap speciel abban sincs), szóval már csak ezért is hülyeség rapnek titulálni. Gondolom ez is a nagytudású gyűlölködőktől jött, akik világi műveltségükben még mindig abban a tévhitben élnek, hogy egy színesbőrű zenei művész csak rapet készíthet. :roll:

 

Amúgy én akárhányszor hallom, Leona Lewis (aki szintén pop és R&B műfajban alkot) az Avatarhoz írt I See You című száma jut eszembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.