Ugrás a kommentre

GROUP 3: Owen Lars, Crosshair, The Twins (Hutts)


Donát

Star Wars Winter Madness Group 3  

16 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a 3. csoportból?

    • Owen Lars
    • Crosshair
    • The Twins (Hutts)
      0

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Ezen még gondolkodnom kell. Crosshair az egyik legjobb animációs karakter a SW történetében. Owen viszont mindig közel állt hozzám, a kisember megtestesítője, akik oly ritkán jutnak szerephez a SW-ban. Ráadásul az Obi-Wan sorozat is jócskán kidomborította a karakterét. Hm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Ezen még gondolkodnom kell. Crosshair az egyik legjobb animációs karakter a SW történetében. Owen viszont mindig közel állt hozzám, a kisember megtestesítője, akik oly ritkán jutnak szerephez a SW-ban. Ráadásul az Obi-Wan sorozat is jócskán kidomborította a karakterét. Hm.

Jól összefoglaltad! :clap: Én Owenre szavaztam épp ezért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár Crosshair a TBB egyik legérdekesebb karaktere, akinek sorsára kíváncsi vagyok, sosem lesz szimpatikus egy olyan ember, aki egy rezsim mellé áll és megpróbálja megölni a tulajdon testvéreit.

 

Az Ikrek jópofa figurák, örültem a feltűnésüknek, főleg, mert a Disney éra látványosan mellőzte a huttokat, pláne mozgóképen. Így debütálásuk nagyot szólt. Ugyanakkor egy hutt gengszterhez mérten erőtlen karakterek. Játsszák a kemény puhatestűt a kevés emberrel bíró Boba Fett előtt, de amint a csávó megmutatja, hogy ő tényleg kemény, máris ajándékokat adnak neki, meg a bocsánatáért esedeznek. Ja, és persze iszkolnak haza, amikor hírét veszik, hogy a Pyke Szindikátus is beszállt a buliba. Ezeknél még Ziro is nagyobb játékos volt, Jabba meg szerintem csak röhögne rajtuk.

 

Owen bácsi pusztán az ep4-ben nekem nem volt szimpi. Mogorva vénembernek tűnt, aki csak cseszegeti Luke-ot, rá akarja kényszeríteni, hogy olyan legyen, ami egyáltalán nem neki való. Persze értettem, hogy ez részben Luke féltése miatt van, de ezt annyira nem bontották ki. Az Obi-Wan Kenobi viszont nagyon komolyan ráment a témára, és ennek hála igazán megkedveltem úgy Beru nénit, mint Owen bácsit. Itt már látszik, hogy nem csak egy mogorva vénember, látható a szeretet a morgás mögött, és azután, hogy egy inkvizítor átlépte a farm küszöbét, sokkal jobban érthető, miért akarja minden évben csak még egy szezonig a Tatooine-on tartani a bácsi az unokaöccsét. Szóval Owenre ment a szavazatom.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.