Ugrás a kommentre

GROUP 10: IG-11, Zeb, Lieutenant Gorn


Donát

Star Wars Winter Madness Group 10  

18 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább a csoportból?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

IG11 önfeláldozása nagyon szép de mégis csak egy droid. Nála félig Kuillé az érdem. 

 

Zeb hatalmasat nőtt a szememben amikor képes volt megbocsátani Kallusnak aki részt vett a népének a kiirtásában. A végén még az új, titkos bolygóra is elvitte, így talán Kallus is könnyebben túl tudott lépni ezen magában. 

 

Épp ezért végül Zebre szavaztam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha tudom, hogy ennyire nem szoros, IG-re teszek. Zebre tettem. Egyenragúnak hittem őket. IG nagyon ötletesen kapott karaktert, Zeb viszont egy nagyon emberi karakter. Saját sorozatukban nagyságrendileg hasonló kvalitásúak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zebnek több lehetősége volt belopnia magát a szívünkbe, IG-11 viszont droidként a legnagyobb karakterfejlődésen ment keresztül. Nehéz döntés volt, végül azért szavaztam Zebre, amit Donát írt: IG-11 esetében Kuiil érdemei elvitathatatlanok, a sok jó leginkább őt dícséri. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gorn és IG-11 is emlékezetes lett, bár előbbi elég keveset szerepelt, utóbbinál meg nehéz eldönteni, melyik változatát vegyem figyelembe. A fejvadászt? A nevelőt? A lépegetőt? A marsallt? Folyamatos átprogramozása, szétrobbanása és más droidok alkatrészéből újra összerakásának hála szerintem IG-11 a harmadik évad végén már egyáltalán nem ugyanaz a droid, amit az első évad végén megismertünk. Így nehéz egységesen néznem rá.

Szóval marad Zeb, aki hamar bebizonyította, hogy a brutális és mogorva külső mögött egy komplex, jóságos figura lakik. Hamar az egyik kedvenc idegen karakterré nőtte ki magát a szememben, főleg a Kallusszal való kapcsolata miatt. Ritkán látunk olyat az SW-ben, hogy halálos ellenségekből igazi jóbarátok lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.