Ugrás a kommentre

Középdöntő 22: Asajj Ventress vs. Hera Syndulla


Donát

Középdöntő 22 - Star Wars Winter Madness  

21 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?

    • Asajj Ventress
    • Hera Syndulla

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Tetszett Ventress karakteríve, míg Hera konstans volt. Magam is meglepődők rajta, hogy most Ventress-re teszek.

 

@Donát miért nem állítasz be feloldási időt? Akkor automatikusan megnyílik a topik, nem kell figyelni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tetszett Ventress karakteríve, míg Hera konstans volt. Magam is meglepődők rajta, hogy most Ventress-re teszek.

 

@Donát miért nem állítasz be feloldási időt? Akkor automatikusan megnyílik a topik, nem kell figyelni.

Megbeszéltük hogy miért nem. Mert az nem a rejtett topikokat oldja fel hanem a zárolást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Herára tettem. Lehet, hogy ő nem fejlődött olyan sokat, de sokkal-sokkal szimpatikusabb Ventress-nél. Még úgy is, hogy szegény Asajj nem sokat tehetett az ellen, amivé vált, de amint szabad lett, képes volt jó irányba fejlődni. Mégis, korai élete, miatt nem volt sosem szimpi, és igazán később sem lett az. Nagyon jó tragikus karakter, szuper antihős, de Herához nem ér fel, aki azért mégis csak nagyobb és jobb életet élt, sokkal szimpatikusabb számomra, és a Galaxisra is nagyobb hatással volt. Tetszik, hogy képes volt jó vezetővé és már azelőtt anyává válni, hogy ténylegesen anya lett volna, illetve, hogy nem örökölte meg apja szűklátókörű nézeteit, mi több vele is hajlandó volt szembeszállni - pedig valószínűleg nem sok twi'lek mert dacolni Cham Syndullával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint karakter, az életútja, a szenvedései, a fordulata Ventressnek megnyerőbb és lehet más körülmények között rá voksoltam volna, most azonban a Rebels újranézés közben vagyok és újból rá kellett jönnöm, hogy Hera mennyire egyedülálló figura. Ez a klasszikus anya szerep, amit ő betölt a Ghost legénységének az életében egy olyan szerepkör, ami nincs túlságosan elcsépelve a SW-ban. Az elvágyódó főhősből van jó pár, de kemény katonát, vagy marcona fejvadászt is fel tudnék sorolni jónéhányat, viszont aki ennyire megtestesíti azt, amit talán érzelmi intelligenciának, gondoskodásnak, támasznak tudnék jellemezni az így egyben nem sok van. Hera persze ezek mellett, egy remek pilóta, egy igazi lázadó, aki nem riad meg a kalandok mellett az összetűzésektől sem és nagyon helyén van a morális iránytűje, de a Rebels kis csapatának talán ő a legfontosabb tartja, aki igazi ragasztóként tartja össze ezt a társaságot. Amikor Chopperék, Zebbel, Ezrával rendetlenkednek valamin és megjön Hera, akkor tényleg olyan, mintha az anyjuk lenne, de ahogy támogatja Kanant, vagy Sabinet, amikor annak szüksége van rá ott is nagyon kidomborodik ez a tartás, ami benne van. Megvan benne a klasszikusan hősies kvalitások egyvelege is, amikor akcióba kell lépni, de eemberileg egy végtelenül szimpatikus figura, úgyhogy most rá szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Megbeszéltük hogy miért nem. Mert az nem a rejtett topikokat oldja fel hanem a zárolást. 

Akkor ne rejtsd el. :) Felesleges rejtegetni, amikor itt mindig bejelented milyen párosítás lesz. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Akkor ne rejtsd el. :) Felesleges rejtegetni, amikor itt mindig bejelented milyen párosítás lesz. 

Ha nem rejtem el, nem tudom előre megcsinálni. Ha pedig nem tudom előre megcsinálni, akkor minden szavazás akkor indul, amikor létrehozom a topikot, ugyanis a szavazás végét lehet csak beállítani, a kezdetét nem. Ergo nem tudjuk tartani az ütem tervet. Magyarul marad a rejtés. Okkal csinálok ám dolgokat, nemcsak úgy találomra. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem így van. Létrehozol egy topikot, megadhatsz egy időpontot mikor nyíljon meg. Kész. Ennyi. Csináltam már ilyet, szóval ez lehetséges. A Szavazást meg úgy állítod be, hogy onnantól induljon amikor létrehoztad a topikot. A lényeg úgy is a lezárás, azt is Te adod meg.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem így van. Létrehozol egy topikot, megadhatsz egy időpontot mikor nyíljon meg. Kész. Ennyi. Csináltam már ilyet, szóval ez lehetséges. A Szavazást meg úgy állítod be, hogy onnantól induljon amikor létrehoztad a topikot. A lényeg úgy is a lezárás, azt is Te adod meg.

De egy zárt topikban is lehet szavazni nem? Pl létrehozom nem rejtetten a topikot kedd este. Beállítom hogy szerda reggel nyíljon meg (addig zárt de látható). A szavazást is beállítom hogy mikor záródjon. De azt tudomásom szerint nem tudom beállítani hogy akkor induljon a szavazás amikor kinyilik a topik.

 

Ergo kedd estétől szavazhatnak az emberek, pedig csak szerda reggel indulna a szavazás. 

 

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem így van. Létrehozol egy topikot, megadhatsz egy időpontot mikor nyíljon meg. Kész. Ennyi. Csináltam már ilyet, szóval ez lehetséges. A Szavazást meg úgy állítod be, hogy onnantól induljon amikor létrehoztad a topikot. A lényeg úgy is a lezárás, azt is Te adod meg.

Példaként tanulmányozhatod a 24es középdöntőt ami most nem rejtett de zárt. Ettől azonban szavazható (szavaztam Kananre) ami fos mivel a) nincs értelme így a menetrendünknek b) a szavazók nem tudnak indokolni.

 

És épp ezért szoktam elrejteni inkább aminek a feloldását viszont tudomásom szerint nem lehet időzíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

46 perccel korábban, Donát írta:

Példaként tanulmányozhatod a 24es középdöntőt ami most nem rejtett de zárt. Ettől azonban szavazható (szavaztam Kananre) ami fos mivel a) nincs értelme így a menetrendünknek b) a szavazók nem tudnak indokolni.

 

És épp ezért szoktam elrejteni inkább aminek a feloldását viszont tudomásom szerint nem lehet időzíteni.

Logikusnak tűnt, hogy mivel a topik része a szavazás, így az is zárt. De akkor nem így van? Az tényleg gáz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Logikusnak tűnt, hogy mivel a topik része a szavazás, így az is zárt. De akkor nem így van? Az tényleg gáz.

Pontosan. 

 

10 órával ezelőtt, Donát írta:

akkor minden szavazás akkor indul, amikor létrehozom a topikot, ugyanis a szavazás végét lehet csak beállítani, a kezdetét nem

Erre céloztam fentebb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkor marad az elrejtés. :) Amúgy megnéztem sima felhasználóval is, és ők is tudnak szavazni. 

Így van. Szóval visszatérve a fenti kérésemre, ha délig nem oldanám fel valamelyik nap, nyugodtan oldjátok fel, mert egyszer-egyszer megeshet, hogy nem vagyok gépközelben / elfelejtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos végeredmény: 

Asajj Ventress - 7
Hera Syndulla - 14

 

Herának így 46 pontja és 2 győzelme van.

Asajj 33 ponton és 1 győzelmen zárt.

 

Herának nem lesz könnyű dolga, ugyanis a következő körben Grogu ellen megy majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.