Ugrás a kommentre

Han Solo


Szafina

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Darth Sky írta:

Egy Y-szárnyú épen maradt számítógépéből tanulta az idegen nyelveket, ahogy pilótaleckéket is az abban található szimulációkból vett. :D 

Plusz a Niima helyőrségre rendszeresen járt két külvilági wookiee munkás, akikkel hamar összebarátkozott és rengeteget tanult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Dzséjt írta:

Plusz a Niima helyőrségre rendszeresen járt két külvilági wookiee munkás, akikkel hamar összebarátkozott és rengeteget tanult.

A két wookiee munkás neve pedig: Itchy és Lumpy. :) Szerintem Reyyel igenis jókat tudtak beszélgetni, meséltek neki a HS összes jelenetéről, és az azt követő kalandjaikról. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 1 évvel később...
2020. 08. 13. - 18:24, Dzséjt írta:

Aztán mégis valahogy visszarángatták nemhogy egy ep7-re, de még egy olyan ep9-re is, amiben amúgy már a karakter halott volt. Ford nagyjából annyira akarta otthagyni Han Solo karakterét, mint Leonard Nimoy Spockét. Olyan nagyon, de olyan rendíthetetlenül akarták, hogy a végén visszatértek fontos szerepet betölteni egy évtizedekkel a "befejezés" után készült folytatásban, és még azt követően is cameoztak egyet egy következő részben.

 

De itt azért eltelt 32 év.  A 40 éves Ford akinek kb akkor kezdődött a karrierje(Indiana Jones ugye), máshogy gondolkodhatott mint 30 évvel később mikor egy szép pálya állt mögötte. Azt persze én sem tudom hogy mennyire igaz vagy sem hogy Ford(hangsúlyozom a fiatalabb Ford a nyolcvanas évek elején) utálta Han karakterét, de el tudom képzelni hogy Indiana Jones megjelenésével(ami 1981-es), teherré vált neki Han Solo szerepe az EP 6-ban. Az EP4-5 idején még nem lehetett gond, hisz az EP5 egy évvel korábbi mint az első Indiana Jones-film. Szerintem mikor sikeres lett a Frigyláda fosztogatói, ő már arra akarta alapozni a karrierjét és teher volt neki még egyszer eljátszani Han Solot. Szerintem ez lehet amögött hogy nem szerette Solo figuráját.

Persze ez csak fikció, igazából Ford-ot kéne erről megkérdezni és akkor se biztos hogy elmondaná. Az idő mindent megszépít.

Viszont mikor 2012 tájékán beszélhettek vele Han Solo újboli eljátszásáról, márnem kellett kockázatot vállania. Szép pályafutás áll mögötte, A-listás filmsztár, túlzás nélkül bármit elvállalhat. Kockázat nincs mögötte, és ahogy írod valószinű egy nagyon szép összeget kaphatott érte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.