Ugrás a kommentre

Han Solo


Szafina

Ajánlott hozzászólás

Ahogy láttam Hannak nincs még saját topikja, pedig szerintem fontos karakter. Igaz, hogy ő se nem kiválasztott, se nem Jedi, se nem politikus, mégis nagy szerepe van a Galaxis felszabadulásában, és jó néhányszor megmentette a Skywalker-ikrek életét is, és nem utolsósorban, ő is nagy jellemfejlődésen esett át a trilógia során.

Szóval, itt az ideje, hogy végre kapjon egy saját topikot, ahol minden vele kapcsolatos dolgot meg lehet beszélni.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, tényleg humoros figura, ami nemcsak a beszólásaiban, hanem a gesztikulálásaiban is megnyilvánul :D Úgyhogy egy véleményen vagyunk, Pildi :)

Ha belegondolok, hogy ő eredetileg egy zöld űrlény lett volna... :P Még jó hogy aztán meggondolták magukat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát szó se róla, Han Solo egy színfolt a Star Warsban. Nem tipikus jó, hiszen a törvény másik oldaláról érkezett. Csempészik, csal, hamiskártyázik, szóval nem a tipikus jófiú. Mégis meglátta a helyes utat, kitart barátai mellett, még ha elsőre úgy is tűnik, hogy a pénz jobban érdekli.

Ráadásul szülőatyja olyan karaktereknek, mint Malcolm Reynolds, Wolff, és hasonló űrvagányok, űrkowboyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Solo esetében is tetten érhető a karakterfejlődés, melynek köszönhetően a Jediben már többen nem szerették, mert szelídebb lett. Szerintem meg abban a részben a legjobb. :) Egyébként szeretem a karaktert, de érdekes módon sose volt a szívem csücske.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régen nekem se volt a szívem csücske, sőt, egyáltalán nem is voltak kedvenc karaktereim :) Aztán csak úgy megszerettem a csempészeket, mert az SW csempészei igazán remek karakterek :D De nem Han vezet közülük, bár azóta valahogy őt is jobban csípem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem valami kedves a nőkkel.

Inkább csak nehezen viseli, hogy egy nő akarja megmondani neki, hogy mi csináljon (pl. a Halálcsillagon). Na meg Leiában méltó 'ellenfelére' akadt, mert ő aztán nem hagyja magát senkivel szemben. Ezért is olyan aranyosak a csipkelődős jeleneteik :)

Szerkesztve: - Szafina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírtam mindíg őt.Igazi vagány csávó.Nem töketlenkedik, először lő aztán kérdez.Nagyon tetszik, hogy a trilógia végén akár már az életét is hajlandó lenne odaadni a barátaiért és az is pozitív tulajdonsága, hogy megbocsátott Landonak az árulásért.

Nélküle nem, igaz a Star Wars.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 évvel később...
Az ep4 és ep5 között 3 év játszódik Hannak mégsem volt ideje megfizetni Jabbát, végig a lázadókkal volt?

És érdekes, hogy 3 évig próbálkozott meghódítani Leia hercegnőt. :o

 

Gondolom állandóan menekültek a Birodalom elől. A Hoth-on viszonyalg nyugalom volt ,Solo ment is volna, de hát megint jött a Birodalom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep4 és ep5 között 3 év játszódik Hannak mégsem volt ideje megfizetni Jabbát, végig a lázadókkal volt?

És érdekes, hogy 3 évig próbálkozott meghódítani Leia hercegnőt. :o

Ez egy jó kérdés. És valóban, mit csinált Han Solo a 3 év alatt? :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem segítette a Lázadókat. Települtek egyik bolygóról a másikra, és hát neki volt egy csempészésre felkészített teherhajója, szóval nagy hasznát vehették (hát még a kapcsolatainak). Nekem úgy tűnt az ep5-ből, hogy már igen jelentős rangot ért el, legalábbis presztízse volt, szóval szerintem sok hasznos dolgot tett.

Az is érdekes, hogy az ep5-ben jelentősen rosszabb állapotban van a Falcon, mint az ep4-ben. Bár ott is ócskavasnak titulálta Luke, de az ep5-ben már úgy is viselkedik (nem indul, nem működik a hiperhajtómű, állandóan szerelni kell). Lehet érte pár sorscsapás abban a három évben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fű alatt a lázadóknak :o A lázadóság is eléggé illegális volt. Más esetben elég nehezen tudom elképzelni, hogy miért tért volna vissza hozzájuk.
Szerintem a lázadókénál nem volt akkoriban illegálisabb szervezet. :o
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a lázadókénál nem volt akkoriban illegálisabb szervezet. :o

Maguk is illegális szervezet révén ez nem csoda :o Bár igaz, hogy ami törvénytelen a Birodalomban, az csak jó lehet a Galaxisnak :D De gondolom tényleg csempészkedhetett párat Han, viszont nem hiszem, hogy ő lett volna az egyetlen csempész a flottában. Mivel illegális szervezet volt a Szövetség, így fű alatt kellett mindenhez hozzájutniuk. A kajától kezdve az űrhajókig mindent csempészniük kellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fű alatt a lázadóknak :D A lázadóság is eléggé illegális volt. Más esetben elég nehezen tudom elképzelni, hogy miért tért volna vissza hozzájuk.
Lehet, hogy el sem hagyta őket. :D Legalábbis a Hoth-i búcsúzkodásnál úgy tűnt, először próbál komolyan elmenni. :D Persze bölcsebb lett volna a Yavin-i csata után rögtön kifizetni Jabbát, de talán nem volt rá idő. Ez is azt támasztja alá, amit mondtatok, miszerint hogy a lázadóknak segített a menekülésben, a költözködésben, és az ellátás biztosításában, nem ért rá leszállni közben a Tatooine-on. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjuk, hogy ha legalábbis kis időre is, de elhagyta őket, mert ugye összefutott Boba Fettel. :D Lehet, hogy a Birodalom visszavág idején csupán egy nagy generálra tolta be a Sólymot a bázisra, ahol ki tudta javítani a kisebb meghibásodásokat anélkül, hogy Fett az ismertebb javítóműhelyeknél zaklatná :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjuk, hogy ha legalábbis kis időre is, de elhagyta őket, mert ugye összefutott Boba Fettel. :D Lehet, hogy a Birodalom visszavág idején csupán egy nagy generálra tolta be a Sólymot a bázisra, ahol ki tudta javítani a kisebb meghibásodásokat anélkül, hogy Fett az ismertebb javítóműhelyeknél zaklatná :D
Ez megmagyarázná Fett "látnoki képességeit" is.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudjuk, hogy ha legalábbis kis időre is, de elhagyta őket, mert ugye összefutott Boba Fettel. :D Lehet, hogy a Birodalom visszavág idején csupán egy nagy generálra tolta be a Sólymot a bázisra, ahol ki tudta javítani a kisebb meghibásodásokat anélkül, hogy Fett az ismertebb javítóműhelyeknél zaklatná :D

Nana, Han nem azt mondja, hogy ő futott össze egy fejvadásszal, hanem azt, hogy: "Az a fejvadász, amelyikkel összefutottunk az Ord Mantellen, megváltoztatta az elképzelésem." Ebből az sem biztos, hogy Boba Fett volt (bár valószínű), de az viszont biztos, hogy a Lázadókkal volt akkor is, mivel Leiának mondja ezt. Boba Fett vagy bármelyik másik fejvadász, beszél bárkiről is Han, kereshette egy lázadó bázison, elvégre, Han elég nyilvánvaló jelét adta annak, hogy a Szövetséggel van :D Egy okos fejvadász ezt a fonalat követné, szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha otthagyta volna a lázadókat, és bevállalt volna más melót, akkor tudott volna fizetni Jabbának. Tudta, hogy nem vicc a vérdíj, azt intézte volna el először, de mivel nem, így gondolom, nem hagyta ott a lázadókat más munka miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.