Ugrás a kommentre

Part 7 - Dreams and Madness


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Szisz írta:

Addig jutottam, hogy valahol 10-15 közt. Esetleg azt is tudjuk, hogy Mon hány éves itt? Ha 40-es évei végén jár akkor hihető a kinézete.

Nagyjából 57-58 éves lehet. A 28 évvel a yavini csata előtt játszódó A királynő árnyéka szerint Mon Mothma akkor már 4 éve volt szenátor, vagyis Y.e. 32-ben, az ep1 idején választották meg. Az Andor 1x08: Narkina 5-ben pedig elhangzott, hogy 16 éves volt, amikor megválasztották. Szóval Mothma ezek alapján Y.e 48-ban született, ergo a yavini csatában (ep4) 48 éves. Az pedig 9, talán már 10 évre van az Ahsoka jelenlegi epizódjától.

Mondjuk szerintem kár még mindig ezen lovagolni, hogy hogyan néz ki a korához képest. Ő nem a mi világunk szülötte (ahol amúgy szintén vannak olyan 40-esek, 50-esek, néha már 60-asok is, akikről nem mondod meg, hogy annyi idősek, amennyi). A Star Wars világában embereket képesek klónozni, sőt teljesen új embereket alkotni a genetika teljes átszabásával (strand-castek), mindennaposak a kiborgok, a szénné égés (Anakin) vagy a felrobbanás (Grievous, Echo) már nem kihívás az orvostudománynak. Akkor nehogy már ne legyenek olyan szépészeti megoldások egy Chandrilla, Alderaan vagy Coruscant szintű gazdag és high-tech világokon, hogy ne lehessen eltűntetni a ráncokat, ha valaki azt akarja és megvan hozzá a vagyona. Márpedig van egy olyan érzésem, hogy az új Köztársaság kancellárja nem éhbérért gürcöl. :) 

  • Nagyon tetszik 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm az alapos választ. Nem lovagolok rajta, mert kb. JLo jutott eszembe, aki szintén az 50-es éveiben jár és jobban néz ki, mint a 20-as éveiben, egyszerűen csak érdekelt. 

Ha jól tudom Ahsoka 45 körül van. 

Volt egy poén az 5. Részben ezzel Anakinnal és ott is vicces volt, hogy Anakin fiatalabb, mint Ahsoka. Nyilván más dimenzió, mert így volt értelme megjelennie ott, nem is akarom hasonlítani. Azért mókás. 

A különböző fajok közt is van eltérés, a togruták úgy érnek, ahogy az ember. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem feltétlen rád gondoltam, hogy te lovagolsz rajta, hanem általánosságban. A net teli van ilyenekkel. Kedvencem, amikor a stilizált, animációs Bo-Katant és Fennec Shandet hasonlítják össze az élőszereplős változataikkal (akiket amúgy ugyanazok játszanak), és írják ki, hogy alig látszódik rajtuk a kor, mint Obi-Wanon, és ugyanazon a képen Ewan McGregort Kenobiját hasonlítják Sir Alec Guinness Kenobijához. Hát megalol! Az a kép még viccnek is nagyon gyenge, mert csak akkor vicces, ha a f*szságot annak tudod venni.

 

Anakin és Ahsoka között amúgy nincs nagy korkülönbség, mindössze öt év. És pont öt éve, hogy Anakin megtért az Erő honába, szóval, ha attól kezdve "nem öregszik", akkor most kb. egyidősek. :) De úgy néz ki, Anakin hiú szellem és inkább fiatalabb önmaga képében tündököl. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 10. 02. - 11:39, Dzséjt írta:

 De úgy néz ki, Anakin hiú szellem és inkább fiatalabb önmaga képében tündököl. :lol:

Annak azért van értelme, hogy úgy jelenik meg Szájasnak, ahogy utoljára látta. Ezt nem is nevezném hiúságnak. 

 

A másik, ami mókás, mikor azon kattognak, hogy Anakin haja rövid a felvételen, a Lázadókban lévőn meg hosszabb miközben itt az utolsó leckét látjuk.

Valóban Anakin frizkója egyre hosszabb lett idővel, ezért még nem tartom ezt hibának. Talán nem is felvétel időrendjében jönnek a részek :lol:. Ez már szinte hagyomány az SW-Ben ;). Ez a 20.  kifejezetten Szájasnak készülhetett még a háború elején, a Lázadós meg később. Akár. 

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Szisz írta:

Annak azért van értelme, hogy úgy jelenik meg Szájasnak, ahogy utoljára látta. Ezt nem is nevezném hiúságnak. 

 

A másik, ami mókás, mikor azon kattognak, hogy Anakin haja rövid a felvételen, a Lázadókban lévőn meg hosszabb miközben itt az utolsó leckét látjuk.

Valóban Anakin frizkója egyre hosszabb lett idővel, ezért még nem tartom ezt hibának. Talán nem is felvétel időrendjében jönnek a részek :lol:. Ez már szinte hagyomány az SW-Ben ;). Ez a 20.  kifejezetten Szájasnak készülhetett még a háború elején, a Lázadós meg később. Akár. 

Persze, érthető, hisz múltkor, amikor kijöttem a fodrásztól, kérdezte is a barátnőm, hogy "Mi a szösz, visszamentél az időben?! Vagy hogy lett rövidebb a hajad mint előtte?" :o :lol: :lol2: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Szisz írta:

Annak azért van értelme, hogy úgy jelenik meg Szájasnak, ahogy utoljára látta. Ezt nem is nevezném hiúságnak. 

Ahsoka utoljára szénné égési sérülésekkel látta, amint kikandikál a szétvágott sisak alól. :lol:

 

2 órával ezelőtt, Szisz írta:

Valóban Anakin frizkója egyre hosszabb lett idővel, ezért még nem tartom ezt hibának.

Már félek, amikor arra is rájönnek, hogy a ruhája sem azonos. Sőt ilyen ruhát csak és kizárólag a Rebels epizódjában hordott. Megagigaplotholecontinuitieerror!!!!!!! :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Donát írta:
7 órával ezelőtt, Szisz írta:

Persze, érthető, hisz múltkor, amikor kijöttem a fodrásztól, kérdezte is a barátnőm, hogy "Mi a szösz, visszamentél az időben?! Vagy hogy lett rövidebb a hajad mint előtte?"

 

4 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ahsoka utoljára szénné égési sérülésekkel látta, amint kikandikál a szétvágott sisak alól. :lol:

 

Vadert. Ez nem a Kedvencek temetője... 

Off A legkeményebb, amivel egy szavazásnál alatt találkoztam a kommentek közt. A legjobb románc volt a téma és persze toronymagasan Padmé és Anakin vezetett. Többen odaírták, hogy dehát Anakin megölte... Wtf? Milyen filmet néztek? 

Majdem odaírtam egy regényt, hogy a halottak nem tudnak szülni, aztán feladtam...on

Tudom, senki sem menthetetlen, az időzítés azért számít. 

A legnagyobb akadály szerintem, ahol elcsúsznak emberek, hogy egy túl komolyan veszik az egészet és, mint egy Galaktikus Sherlock Holmes ügynökök minden apróságnak jelentőségét tulajdonítanak. 

Nyilván a karakterek nem csak akkor léteznek, amikor mi látjuk őket, ki lehet egészíteni a történetet, nem túlzásba esve. 

Enoch Luke és hasonlók... 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.