Ugrás a kommentre

TOP32 #7 Chewbacca vs. Din Djarin


Donát

Star Wars Winter Madness Top32 7  

25 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Szerintem ennél gyorsabban még sosem tudtam le szavazást. Megláttam a címet, és gondolkodás nélkül tudtam, hogy Din Djarinra szavazok, nem Chewie-ra, aki több epizódban is nagyjából annyi jelentősséggel bír, mint a szőnyeg, amihez hasoníltják. A PT és a Solo ugyan adott neki szerepet, és kicsit a hátterét is elkezdték bontogatni (Lucastól a filmekben abszolút semmit sem tudhattunk meg Chewie hátteréről, ami tovább erősítette a járkáló szőnyeg mivoltát), de még így is alsókategóriás sokadik mellékszereplő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Chewie sajnos inkább csak biodíszlet, egy-két kivételtől eltekintve tipikusan másodhegedűs karakter egy főszereplő mellett. Din ellenben már az elejétől fogva egy hihetetlenül komplex karakter a számomra, egy őszinte, szerethető, önmagában is sokszor kételkedő, és ebből adódóan fejlődni képes figura, akinek ott a helyen a SW ikonikus szereplők pantheonjában. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Azért Chewie érdemeit is el kell ismerni, például brilliáns érvelő eszköz tárgyalások során és simán megnyer bármilyen jelmezversenyt. :D

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Ez egy hatalmas epizód volt! Mindenki egyforma volt.. És a győztes:... Wendy, a Chewbacca jelmezben! Nagyon nagy! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.