Ugrás a kommentre

TOP16 #2 Ahsoka Tano vs. Obi-Wan Kenobi


Donát

Star Wars Winter Madness TOP16 2  

21 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson tovább?


A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Ahsoka drágám fájdalom, de rossz oldalra sorsolódtál! Véleményem szerint, a legjobb 8-ban a helyed manapság. Obi-Wan Kenobi a kedvenc karakterem az egész sagaban!

Szeretlek annyira, hogy ellene tegyek? Tudod mit szájas? Egyelőre nem szavazok. vagy egyáltalán nem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem született volna meg az Obi-Wan Kenobi című sorozat, akkor Ahsokára voksolnék, még az ő sorozata nélkül is. De a vén salabakter kapott saját szériát, ami a kedvencem lett, így hiába van Lady Tanónak is saját nagyszerű szériája, még azzal együtt sem tudott felnőni a szememben a Jedi diplomatához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ha nem született volna meg az Obi-Wan Kenobi című sorozat, akkor Ahsokára voksolnék, még az ő sorozata nélkül is. De a vén salabakter kapott saját szériát, ami a kedvencem lett, így hiába van Lady Tanónak is saját nagyszerű szériája, még azzal együtt sem tudott felnőni a szememben a Jedi diplomatához.

Ez jó érv, és külön jó olvasni, hogy valaki ennyire szereti a Kenobi sorozatot! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Ez jó érv, és külön jó olvasni, hogy valaki ennyire szereti a Kenobi sorozatot! 

Kenobi jobban bejön a saját sorozatában, mint Ahsoka az Ahsokában. Nem tudom miért Ahsokára nyomtam. Talán mert Grogura nyomtam korábban és törekszem az egyensúlyra? :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hivatalos végeredmény:

 

Obi-Wan Kenobi: 13

Ahsoka Tano: 8

 

Obi ezzel 175 ponton áll, ez volt a 8. győzelme.

Ahsoka dícséretesen küzdött, de 110 ponton és 4 győzelmen kell búcsúznia az idei sorozattól. Az egyéni legjobb szereplését (TOP16) sikerült beállítania, de megdöntenie ezúttal sem.

 

Ezzel hivatalossá vált a Han Solo - Obi-Wan Kenobi negyeddöntő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, csoli1138 írta:

Tartózkodtam, mondhatjátok, hogy értelmetlen magatartás, de most nem vitt rá a lélek a döntésre. De Obi-Wan most már számíthat rám a jövőben!

Szíved joga, bár akármelyik fél kapott volna plusz egy szavazatot, az nem befolyásolta volna érdemben a végeredményt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Tartózkodtam, mondhatjátok, hogy értelmetlen magatartás, de most nem vitt rá a lélek a döntésre. De Obi-Wan most már számíthat rám a jövőben!

Ez nem a parlament, szóval ha egy mód van rá, szavazzunk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.