Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Hja, hogy velem nem is kell egyezkedni vagy szólni. Értem.

Annyit azért kérni szeretnék, hogy a szerepjátékban mégiscsak maradjon meg valami, mert gyakran változtatok a bekerült sztorikon. Köszönöm.

 

Innentől meg részemről úgy szólja le egyik a másikat ahogy akarja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hja, hogy velem nem is kell egyezkedni vagy szólni. Értem.

Annyit azért kérni szeretnék, hogy a szerepjátékban mégiscsak maradjon meg valami, mert gyakran változtatok a bekerült sztorikon. Köszönöm.

Szerintem már teljesen mindegy, hogy moderátor vagy-e vagy nem. :roll: A szerepjáték topikba szerintem tudsz ügyködni. De ha nem akkor szólj és megoldjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már teljesen mindegy, hogy moderátor vagy-e vagy nem. :roll: A szerepjáték topikba szerintem tudsz ügyködni. De ha nem akkor szólj és megoldjuk.

Szerintem is mindegy. Itt nem bizalmon alapulnak a dolgok úgysem.

 

Meg fogom nézni, köszönöm.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is mindegy. Itt nem bizalmon alapulnak a dolgok úgysem.

 

Meg fogom nézni, köszönöm.

Most hogy jön ide a bizalom? :roll: Mi köze annak a moderátori jogkörhöz? Vagy csináljuk, vagy ne csináljuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy jön ide a bizalom? :roll: Mi köze annak a moderátori jogkörhöz? Vagy csináljuk, vagy ne csináljuk. :)

Ha az ember kinevez valakit, gondolom azt azért teszi mert megbízik benne. De ezt lehet, hogy én tudom rosszul és csak saját szórakozásból illik osztogatni, elvenni valami jogkört.

Én meg okot nem hallottam amiért ezt a jogkört vissza kellett vonnod tőlem.

A tegnapi dolgot úgy tudtam rendeztük, az új tagot figyelmeztettem, hogy csillagozzon. Most hogy nem egyből ugrottan lehet, hogy hiba volt, de mellette már kiskétszázszor csillagoztam hsz-eket megjegyzés nélkül.

 

Amint nézzem a szerepjátékban szerencsésen megmaradt a törlés gomb, illetve a többi szerkesztési lehetőség. Ennyi elég is lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kinevezés bizalom alapján történik meg, ez igaz. De a meló az más dolog. :roll: Tegnap nem csak megkérni kellett volna, hanem csillagozni is. De a nagyobb baj, hogy Trenton védelmére keltél Donáttal szemben. Bár Donát erélyesen fogalmazott, azért még nem kellett volna figyelmeztetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kelltem én senki védelmére, le van írva tisztán mindkét oldal sara. Én csupán átgondoltabb megfogalmazást, véleményezést kértem. Hogy ezekből valakinek csak az jön le, hogy Donátnak címeztem mindent az nem az én hibám. El kell olvasni az összes mondatot amit leír az ember. A srácot rögtön a Szabályzathoz kellett volna átirányítani ( ahogy te is javasoltad neki) nem pedig rögtön máglyára küldeni. Szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie. Nem küldtem én senkit se máglyára. Most objektíven nézzük már meg mi történt. Beírt egy könyvajánlót, amiről sütött az, hogy Lucas milyen szerencsétlen, és hogy a Prequelek milyen rosszak. Ne haragudj, én ilyet ezen a fórumon nem akar olvasni. És szerintem más se! Mivel nekem ez nem tetszett, hát rávilágítottam az érvelései gyenge pontjára (és azon sorokra is, amiből süt a PT utálat) igen irónikusan, de ilyen a stílusom, ez van, az irónia az értelmes emberek szellemeskedése, szokták mondani, és én ehhez tartom magam.

 

Ezután mi történt? A srác közölte, hogy nevetséges, amit válaszolok, és hogy utálja a PT-t. Erre én lereagáltam, hogy nem igazán érdekel egy olyan ember ajánlása SW témában, aki utálja a Star Wars (egyik felét), mert nyilvánvalóan nem ért az egészhez. Egyúttal jeleztem, hogy zárjuk le a beszélgetést, mert a fórumozók 99%-a itt nem igazán vevő sem a PT, sem a Lucas utálatára. (eddig nem látom, hogy hol személyeskedtem, max ott, hogy neki címeztem a postot...)

 

Erre megkérdezte, hogy miért írtam, hogy utálja a SW-t, én kifejtettem, hogy nálam aki a felét utálja, az az egészet utálja (hangsúlyoznám: NÁLAM, tehát szubjektív véleményről van szó) és mellesleg nem is érti.

 

Erre lettem csökött agyú. Emlékeztetnélek, hogy én egy percig sem sértegettem, csak leírtam a véleményem a témában róla és az érveléséről. És ezek után sem viszonoztam a fantasztikus minősítését (örülök, hogy 10 perc alatt leszűrte, hogy milyen ember vagyok), és közöltem vele, hogy a hozzá hasonlókkal kismilliószor lejátszottuk már a vitát, és másodjára is felszólítottam, hogy hagyjuk inkább a vitatkozást, mert tök fölösleges. (szóval nem lett se csökött agyú, se semmi egyéb). Hozzátettem, hogy amíg ő a fene nagy szabadgondolkodására büszke, én tudom élvezni mind a hat filmet, ergo valószínűleg én jártam jobban...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Két szintes a dolog. Első szint megszűnt, de a második megmaradt.

Oks, két szintes rekesszel jössz most már.

 

 

Mi amúgy a különbség?

 

Donát, én vágom milyen a stílusod ha sw-ről van szó, de ő nem tudja. Szerintem te se tudtad annak idején, más, hogy reagál a te véleményedre. ( többit leírtam abba a könyves topicba)

Pl mondjátok, hogy sokat cinkelek. Ez tény. De csak azzal hülyülök akinek vágom a bizonyos reakcióit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.