Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Abszolut nem rólad volt szó, hanem az 1024x768 -as aggódokról.

Akkor bocsi.

 

Nem csak Te vagy a fórumon!

Szerencsére. Nem akarnék tök egyedül lenni. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy olyan írás a lap alján, hogy: "Az oldal Firefox -ra, és 1280*1024 -es felbontásra optimalizálva." :D Tehát ezekben, és CSAK is ezekben a paraméterekben tökéletes a látvány.

 

Zoli! Köszi az elemzést. Elmondható, hogy a fórum történetének legjobb bannerje született meg.

Köszi! Megfeledkeztem erről a "csakis ezekkel a paraméterekkel" kitételről. :):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Megfeledkeztem erről a "csakis ezekkel a paraméterekkel" kitételről.  :):D

Már megint hiba.... :P Bár a Word nem jelez hibát a 'csak is' verziónál.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új adminnal bővült a fórum, SimonZ személyében. Így ötre emelkedett a számunk (Coce, Ody, Bomarr, Legas, SimonZ). Fogadjátok szeretettel.

 

Jó munkát Zoli. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új adminnal bővült a fórum, SimonZ személyében. Így ötre emelkedett a számunk (Coce, Ody, Bomarr, Legas, SimonZ). Fogadjátok szeretettel.

 

Jó munkát Zoli. :D

Amennyiben megkapom a jóváhagyást, nagyon köszönöm a megtiszteltetést! :)

 

Mesa honored to be taking on dissa heavy burden. Mesa accept this with muy muy humility and...

azazhogy munkálkodjunk együtt egy békés, virágzó fórumért. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amennyiben megkapom a jóváhagyást, nagyon köszönöm a megtiszteltetést! :D

 

Mesa honored to be taking on dissa heavy burden. Mesa accept this with muy muy humility and...

azazhogy munkálkodjunk együtt egy békés, virágzó fórumért. :)

:) Remélem kedves Jar Jar nem fogod kitörölni a fórumot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ember pár napra kiteszi a lábát, és máris felfordul a világ :) Egy új csodálatos, fantasztikus, überjó banner (100%-ra egyet értek Ody-val, hogy bannerek között ez eddig a legjobb), új admin, na meg még a Sötét Oldallal is lepaktáltatok :)

Jól kezdődik az év.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felmerült bennem a gondolat hogy talán a "Star Wars hír portál" "B.U.É.K!" részébe jobban illene a régi banneres screenshot helyett egy új banneres. Kis apróság de szerintem a "B.U.É.K!" címhez egy olyan kép passzolna igazán ami az új évvel együtt beköszöntött új külsőt ábrázolja. :)

 

A felvetésem ellen szól hogy a cikk témája a múlt év és ahhoz meg az előző külső illik. :)

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg épp az maradjon, mert ha a régi banneres fórum külalakjára vagyunk kiváncsiak, legalább ott találunk róla egy screenshotot. Meg az új bannert is szerintem értelmetlen lenne egy oldalon kétszer nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már megint hiba.... :) Bár a Word nem jelez hibát a 'csak is' verziónál.

Off

Sajna a word helyesírás ellenőrzője tökéletlen, nem szabad rá hagyatkozni :)

On

Egyébként nálam is kisebb a felbontás, hiába a nem tft monitoron jobb az. És úgy is marad, minden banner csúszik, ez van, monitort cserélni ezért meg nem tudok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként nálam is kisebb a felbontás, hiába a nem tft monitoron jobb az. És úgy is marad, minden banner csúszik, ez van, monitort cserélni ezért meg nem tudok.

Sajnálom. Gyere el ide, nálam láthatod teljes pompájában. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Karrdénak igaza van. Szerintem csinálni kéne egy felmérést hogy ki milyen felbontáson használja a monitort, és arra optimalizálni a fórumot, amit a legtöbben használnak.

Van alul egy statgép ikon, és nem díszként szolgál...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami szerint pont jóra van optimizálva (gondolom nem véletlenül) :)

Igen. :) Bár elmondható, hogy csak egy hajszállal előzi meg az 1024-es felbontást. De mivel nekem is a legnagyobb van, így ez marad. :D

 

A megoldás az lenne, ha működne egy olyan script, ami a bannereket automatikusan a felhasználó képméretére állítja be. LeGaS próbált feltenni ilyet, de nem működött. Az explorerről nem is beszélve....ott szinte semmi nem jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.