Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Egyébként ott vannak a gombok, nem kell pánikba esni Karrde. :D A gyorsajvítás máris a kedvecem! Nagyon komfortos a szerkesztés így, és sokkal gyorsabb is.

Ez nem pánik, csak sajnos ma nincs időm a fórumtanulmányozásra :) Remélem, elviselitek, hogy pár napig képtelen leszek kezelni rendesen :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van a hozzászólásodban egy olyan ikon, hogy 'javít'. Ott lehet szerkeszteni. :D

SZERK: Bocsi, ezt írta kolmilan is. :)

Jah van, csak most nem felül, hanem alul. Állandóan másnak akarok válaszolni emiatt, átkerültek ezek máshova.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az avatar feltöltés még nem működik (legalábbis nálam), de dolgozom rajta. :D

 

Javítva, mostmár mindenkinek működnie kell.

Kösszentyűűűű :D

 

Egyre pofásabb, már a smile-k is kikerültek külön. És a legjobb, amit imádok ebben a motorban, hogy egyszerre akár több embertől is lehet idézni, nem kell CTRL+C CTRL+V kombókkal játszadozni. Csak rányomni az idézet gombra, akinél idézni akarsz, aztán válasz gomb és rity-roty, minden idézet ott van. Pörfikt!!! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az "utolsó hozzászóló" linkre nyomok, nem ugrik a legelső hozzászólóra, azaz a topik legeslegeslejére. Nagyon baba.

Nálam ez volt az első igazi kényelmi újdonság, ami azonnal feltűnt, mert ez korábban nagyon idegesített. :D

 

Viszont nem lehetne megoldani, hogy a :P:P:D jelek az oldalt elérhető lista elején legyenek? Szerintem ezeket használja mindenki a leggyakrabban, és mégis csak az összes hangulatjel megjelenítésével lehet őket kiválasztani... Vagy csak megint nem jól nézek valamit? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor írod a hsz-t, a felső sorban van egy smiley jel. Arra rákattintva láthatod a smiley-kat. Ha az egészet akarod látni, akkor abban az ablakban van egy olyan, hogy az "összes mutatása" vagy valami hasonló. És akkor ugrik fel egy ablakban az összes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont nem lehetne megoldani, hogy a :P:P:D jelek az oldalt elérhető lista elején legyenek? Szerintem ezeket használja mindenki a leggyakrabban, és mégis csak az összes hangulatjel megjelenítésével lehet őket kiválasztani... Vagy csak megint nem jól nézek valamit? :)

Plusz, amellett, amit Ody mondott, van egy olyan a smile táblázat alatt, hogy "Következő". A második oldalon már ott is lapulnak az általad keresett smile-k.

 

Bár én ezeket egyszerűen begépelem:

:P = : és D

:P = : és )

:D = : és (

:P = : és P

 

Szvsz így gyorsabb, mint kattintgatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De nálam a hsz-írás felületen oldalt is van egy nyitott ablakszerűség már eleve, minden kinyitás nélkül, de ott a ritkábban használt jelek láthatóak. Ha azokat akarom használni, nem kell kinyitni semmit - arra gondoltam, azokra a helykre inkább a gyakoribbakat kellene tenni. De persze csak akkor, ha ez nem nagy gond. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én táblázatomban bizony alaphelyzetben nincs benne, csak ha lekérem az összeset :P De ennyi legyen az új fórum legnagyobb hibája :) (ez most az összes lekérése nélkül is ment :D ) Részemről itt a vége. :D

 

Ha a felbontásod kissebb mint a miénk (1280*1024), akkor az lehet az oka, hogy kevesebb fér ki az ablakba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az én táblázatomban bizony alaphelyzetben nincs benne, csak ha lekérem az összeset :)

Nálam is csak a második oldalon vannak, de benne vannak. Nem kell lekérni az összeset, csak rákattintani a "Következő" linkre, és hipp-hopp ott vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem már csak egyedül a híroldal olyan szokatlan, hogy nagyon jobbra tolódik.

 

Igen, még onnan a bal oldali bannert kellene valahogy eltávolítani. :) Egyébként nagyon jó az avtarod coce!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.