Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Legalább aggódtál kicsit. Ez aranyos. :D

Mert miért ne? :D

Szövegnél még az is lényeges, hogy milyen formátumban van, stb. attól is függ a méret. Nekem van egy rakat doksim, de csak kb. 5 dvd-lemezen férnek el ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mától lehet felrakni képet az oldalra. Jobb is lenne ha ide raknátok, így biztos megmaradna. Megduplázódott a tárhely mérete, így gondolom ezzel nem lesz baj így már. Azonban ne 5-6 megás képeket rakjatok fel, hanem "ésszerű" méretűeket. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SW játék szekció nincs? Vagy csak én vagyok vak? :yeah:
Általában ide mennek a kézzel fogható játékok: http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=53

Ide meg a PC vagy konzolos játékok: http://www.swsaga.hu/index.php?showtopic=65

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom ki csinált az összes (normál) epizódhoz saját fej és oldal lécet, de szerintem lassan a TCW is megérdemelne egyet... Csak javaslat! :D
Simon Zoli csinálta a filmekhez. Egyébként már gondoltam rá, hogy kellene. Lesz majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hol lehet módosítani a nicknevet?Már az összes menüpontot átnéztem de nem találom.
Szólsz Odynak aki megváltoztatja. Ez nem az iwiw, hogy váltogatni lehessen a neveket :D

Itt az Admin az úr, ő változtathat csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fórumos probléma, ma láttam a Klónhadsereg ( :clap2: ) topikban, hogy nem csak velem adja elő....

Szóval, van egy idézet. Az idézeten belül spoiler. Spoiler vége, idézet vége, saját szöveg. Elvileg.

Aztán mégis azt adja a fórumban, hogy a saját szöveg a spoiler mögé, de még az idézetbe kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha téged ez zavar, akkor használd majd úgy az idézést, hogy a spoiler tag ne legyen benne. Amúgy is tudja mindenki, hogy mire idézel, vagy ha nem világos, akkor meg ne a spoilert hanem előtte lévő részt idézd be. (pl. ott a "Republic Command Order 66"-t is elég beidézni)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez egy technikai probléma, amit valószínűleg ennél a spoiler-tagnál nem lehet leküzdeni (már máshol is láttam ilyet, ahol ez a fajta tag van).
Így van. Amióta ez a spoiler tag van, azóta ez így működik. Majd az új motornál kiküszöböljük.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miafene :clap2: lesz új motor? :)

Vagy csak az IPB legújabb fejlesztésénél próbálod ezt majd megcsinálni?

Rosszul írtam, mert nem új motor lesz, hanem új IPB. Persze ha minden összejön csak akkor. Ez már hivatalosan regisztrált verzió lesz majd minden földi jóval.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.