Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miután ritkán látogatom ezt a topicot, csak most olvastam az IP-cím körüli malőrt és bár még most sem teljesen tiszta, hogy mi van, elég kellemetlen szitu. Ha jól vettem ki, ugyanaz volt ennek a DhenSter-nek az IP-címe, mint az enyém...nem értem, ez hogy lehetséges, viszont jó lenne mielőbb tisztázni, a félreértések elkerülése végett. Nem igazán értek ehhez az IP-cím dologhoz, a legésszerűbbnek tűnő magyarázat az lehet, hogy egy azon hálózatról írtunk, amit csak úgy tudok elképzelni, hogy a bátyám, netalán öcsém is fent van ezen a fórumon (mivel egy hálózatról csatlakozunk a netre router segítségével, mind a hárman). Viszont bátyám azt állítja, soha nem is látta ezt az oldalt, öcsémmel pedig nemigen lehet normálisan beszélni, így nem lettem okosabb. De kétlem, hogy fent lenne a fórumon, mert bár ismeri az oldalt, nehezen tudom elképzelni, hogy regelt volna, az SW iránt való érdektelensége okán. Ezen kívül nem tudok más magyarázatot elképzelni.

 

"Kívülállóként" nyilván Frenkie magyarázata lenne a legésszerűbb, úgyhogy nem hibáztatom a gyanúsításért, még akkor sem, ha nem esett valami jól. :) 7 hónapja tag vagyok úgy, hogy azt lehet mondani rendszeresen írogatok erre a fórumra. Gondolom jónéhányótokban kialakult már egy kép rólam, ami alapján bizonyos feltételezések kialakulnak. Benéztem a fórumtali topicba is, hogy lássam, mégis miket írt DhenSter...nos nem látom értelmét, hogy ha el akarnék menni Pildihez, miért regelnék fel egy másik névvel, tudván hogy akkor jóval kevesebb esélyem van az eljutásra, mint nekem (tehát Darth Sky-nak). Másrészt, Ody korábban már meghívott egy "ismerkedős" talira, amit akkor visszautasítottam...ha az ismerkedős talin sem vettem részt, mi okon akarnék elmenni Pildi lakására? Próbálok ésszerű magyarázatot adni, mert semmi értelme nem lenne ennek a kettősségnek.

 

Volt már korábban olyan eset, hogy felmentem msn-re, majd pár perc múlva kiírta, hogy már be vagyok jelentkezve egy másik számítógépről...először azt hittem, valaki feltörte az msn-címem (nem egy ismerősömmel történt már ilyen), aztán kiderült hogy valami vírus szórakozott velem. Remélem most is ez a helyzet, (bár IP esetében ilyenről nem is hallottam) esetleg technikai hiba, vagy egyéb tényező. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Senki nem mondta, hogy Te vagy az csak másik névről. :( Bennem fel se merült, ismerlek már annyira. Nem ugyanaz az ip címetek sem, csak volt pár hsz amit ugyanarról írtatok. De akkor valószínűleg véletlen az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Senki nem mondta, hogy Te vagy az csak másik névről. :) Bennem fel se merült, ismerlek már annyira. Nem ugyanaz az ip címetek sem, csak volt pár hsz amit ugyanarról írtatok. De akkor valószínűleg véletlen az egész.

Köszi, ezt jó olvasni. :(

Frenkie pár hsz-el lejjebb azt állította konkrétan, hogy én illetve DhanSter egyazon személy vagyunk...de mint írtam, nem hibáztatom érte. Remélem egyszer fent leszünk mindketten (DhenSter és én) hogy tisztázni tudjuk. Ha viszont valóban techikai jellegű hibáról van szó, akkor tárgytalan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Kívülállóként" nyilván Frenkie magyarázata lenne a legésszerűbb, úgyhogy nem hibáztatom a gyanúsításért, még akkor sem, ha nem esett valami jól. :(

Alaposan félreértetted Frenkie-t, nem gyanúsított semmivel. Azt írta "technikai szempontból" lehettek ugyanazok és ez igaz, csak így képzelhető el az azonos IP, ez egy tény, nem gyanúsítás. Egy olyan tény, amit a hozzáértő ismer. De ez csak technikai, papíron van így. Egyértelmű mindnyájunk számára, hogy nem vagytok ugyanazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky. Dzséjt jól fogalmazta meg. A világhálón egy gépnek csak és kizárólag 1 IP-cime van ami különbözik a többitől. Tulajdonképpen olyan mint hogy a lakásoknak is egyedi címe van. Valószinü valami technikai hiba volt. Abszolút nem gyanúsítalak semmivel, ismerlek már annyira ,hogy mormális srácnak tünsz. :( Elnézésedet kérem, nem akartalak megbántani. Esetleg öcséd nem fér hozzá a géphez? Hátha hülyéskedett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendben, Frenkie, semmi gond és részemről is sorry! :lol:

Öcsémmel az a helyzet, hogy elég kiszámíthatatlan srác, nem véletlenül van az alaplappal együtt két jelszavas védelem is a gépemen. Olyan előfordult, hogy míg töltöttem és kiugrottam a boltba, szabadon maradt a gép, így hozzányúlhatott. Ha viszont minden áron keresztbe akarna tenni nekem, az lenne logikus, ha Dath Sky-ként rendezne műsort, nem pedig egy új tagként.

Remélem több ilyen IP-címes eset nem lesz, de ha mégis, kérlek, jelezzétek. :angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Sky, én pedig pár nap távollét után annyit tennék csak hozzá ehhez a technikai érdekességhez, hogy Téged ugyanolyan szívesen látnálak nálam, mint a többieket, akik rendszeresen itt fórumoznak, hiszen Téged ismerünk már, jó ideje vagy tag, mégha személyesen nem is volt eddig szerencsénk hozzád. :D Remélem, hogy ezt tudod, és már csak ezért sem lett volna értelme más néven, teljesen új emberként próbálkozni.

 

Kicsit OFF, de akkor már ide írom, hogy tényleg sajnálom, hogy valakinek ilyet kellett írnom, hogy nem szívesen látott vendég lenne, de számomra annyira alap dolgot nem vett figyelembe, hogy hirtelen nem tudtam palástolni az elképedésemet. Remélem, azért ezzel nem vettem el a kedvét ettől a fórumtól, bár amint láttam, azóta nem járt erre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Talán majd éppen ezért kellene egy szokványos fórumtalit is szervezni, hogy az esetleges új tagok is megismerkedhessenek velünk, egymással. :D Talán vannak páran akik el tudnának menni ilyenre is, nomeg azok is akik régiek csak ugye nem tudnak annyit utazni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt valami party is, vagy lemaradtam? :D
Írtam neki, hogy szívesen segítek neki, mert látom nem igazán boldogul az idézetekkel, meg üdv a fórumon. Erre visszírt, hogy hülye vagyok. Megkérdeztem miért is? Erre visszaírt, hogy az vagyok. Ennyi elég volt. Lehet, az a köcsög kitiltott takony regelt más néven, de már nem érdekes.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval egy retardált volt. Az ilyeneket szerintem tenyésztik valahol. Mondhatnám, hogy a régi szép idők jutnak eszembe. Taita.....
Komolyan agyrém.... Értelme se sok volt az egész embernek. Az egyszavas szókincsét kibővítette kettőre. Ki az a Taita? :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Komolyan agyrém.... Értelme se sok volt az egész embernek. Az egyszavas szókincsét kibővítette kettőre. Ki az a Taita? :D
Szerintem kevés ember él a Földön aki még nem hallott volna a NAGY TAITÁRÓL. :D

Noh, ő volt az első retardáld akivel összehozott a sors. :) Meg a nagybátyával aki állítólag tanárember volt. És akkor ezek után jöttek az alteregóik. :) Agyrém volt ezerrel. És a szörnyű az, hogy férfiember létére mindegyik hattyúhalált játszott. Vagyis hát érzésem szerint egy, csak más reg-el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem kevés ember él a Földön aki még nem hallott volna a NAGY TAITÁRÓL. :D

Noh, ő volt az első retardáld akivel összehozott a sors. :D Meg a nagybátyával aki állítólag tanárember volt. És akkor ezek után jöttek az alteregóik. :) Agyrém volt ezerrel. És a szörnyű az, hogy férfiember létére mindegyik hattyúhalált játszott. Vagyis hát érzésem szerint egy, csak más reg-el.

Ez tényleg agyhalál. ez a mi emberünk ráadásul még a hülyét is sima 'j' vel írta. Gondolhatod mekkora szellemi színvonalon állhat. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...
Ody most a regisztráció mihez kötött? Tesom szertne regisztrálni, de valahogy nem megy, nem kap emailt az aktiváláshoz.
Odri néven regisztrált? Mert már réges-rég el lett fogadva. :D Nem kapott erről emailt? :clap2: Pedig automatán mennie kellene.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Kis érdekesség. Az oldal indulása óta a különböző részlegek látogatottsága:

 

 

Külvilág -- 779703

Clone Wars -- 236422

Star Wars Saga --223494

Star Wars Kvíz -- 170171

Star Wars hírportál -- 139772

Star Wars Fan Art -- 121384

Episode III - Revenge of the Sith -- 118076

The Clone Wars - 1. évad -- 103503

A fórumról --89234

Star Wars Expanded Universe --88208

The Clone Wars - 2. évad -- 78914

SimonZ Star Wars honlapja --46373

Episode II - Attack of the Clones --44525

Episode I - The Phantom Menace --42752

Episode IV - A New Hope --38309

Episode VI - Return of the Jedi --35862

Episode V - The Empire Strikes Back --35509

Star Wars TV-sorozat --29292

Star Wars szerepjáték -- 12678

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.