Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 4 héttel később...

Csak nálam jelentkezik lassúság a fórum betöltése esetén? Már egy hete tart körülbelül hogy a többi weboldalnál megszokott tempónál jóval lassabban töltődik be az összes topik és almenü... :roll:

 

Ideértve a hozzászólást vagy azok szerkesztését is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak nálad. A hétvégén majdhogynem használhatatlanul lassú volt. Tegnap mág hozzászólásnál lassabb volt a megszokottnál, de ma már ezt sem tapasztaltam. Biztos mókolt a szolgáltató a szerverrel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Nem tudom hova írjam. Miért nem engedi az oldal, hogy szerkesszem a hozzászólásom? Azt írja ki, hogy "Nincs jogosultságod ehez a művelethez"

 

Érdekes, ezt engedi. De amit írtam a Rebels topicba, a "2x16 - Shroud of Darkness"-be, azt nem engedi. Sőt, új hsz-t sem enged. Jó lenne ezt kideríteni miért. Egyáltalán elküldte amit írtam? Nekem kiírja...

Jó tudom, az én telefonom a rossz és már a sírba tudna kergetni néha...

Szerkesztve: - Rajmesz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebbe a topicba kell írni az ilyet. ;)

Ez sajnos általános hibajelenség a fórumnál, a frissen megnyílt topicoknál néha így viselkedik: jogosultsági okokra hivatkozva nem enged semmit sem csinálni. Nekem például ez sokáig csak laptopon jelentkezett (már a TCW idején), aztán megjelent PC-n is. Teljesen random amúgy. Egy ideje a topicot csak úgy tudom megnyitni, hogy ha előtte írok bele hozzászólást, ma viszont már azelőtt meg tudtam nyitni. Van, amikor nem enged szerkeszteni, máskor simán megy a dolog.

Néha használ az a módszer, hogy visszamész a főoldalra (nem a vissza gombbal, hanem a Jedi Rend jelvényére nyomva), és törlöd a sütiket. Vagy újra bejelentkezel. Vagy lefuttatsz egy takarítást a gépen. Sajnos nincs bevett megoldás, mert mint írtam, baromi random. Nálam volt olyan is, hogy nem engedett írni, visszakerültem a topicba, és nem csináltam semmit, csak újrapróbálkoztam. Akkor meg működött. Vagy megesett, hogy egészen addig csak olvashattam a topicot, amíg nem lett egy második oldal benne (ekkor volt az, hogy egy másik topicban megírtam a hozzászólást, aztán áthelyeztem, mert azt mindig engedi :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké, köszi. Nálam ezek az opciók nem játszanak, mert telefonról vagyok. :D

Kijelentkeztem, bejelentkeztem, kikapcsoltam a telefont, visszakapcsoltam, akksit is kivettem, viszzaraktam semmi. De mindegy is eleget bosszankodtam, úgy is csak egy mondattal akartam volna kiszerkeszteni, az meg lényegtelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem szokott ilyen hiba lenni. De a céges laptopról, ha szerkesztem az egyik hsz-emet (mindegy melyiket) és utána pg dn vagy pg up gombot nyomok, akkor megjeleníti és váltogatja a képernyő bal alsó sarkában a korábbi olyan szerkesztéseimet, amit mások hozzászólásába írtam bele, mint moderátor. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Rajmesz:

 

Oké, ha megszólítanak mindig válaszolni fogok (magamtól csak az elemzést írtam volna de aztán eléggé folyamatosan jöttek rá a vélemények), a multiidézés egyelőre nem tudom micsoda, még sosem használtam. A fórum az fórum, nem? Szóval szükséges volt válaszolnom - íme Neked is, túl jólnevelt vagyok :) Sok elemzést nem fogok írni az biztos...elsősorban úgyis más területek érdekelnek igazán, azt már leírtam, hogy mik nem ismételném.

Multiidézéssel tudsz egyszerre több embernek válaszolni, és/vagy egy másik topicban válaszolni egy hsz-re. Pl. mint most én. Írtál a TFA-->értékeld a filmet topicba. A "válasz" gomb mellett van egy "multiidézés" gomb. Arra ráklikkelsz (ha egyszerre akarsz több embernek akkor azokat is bejelölöd, de ha egynek akkor csak azt az egyet.) Utána bemész abba a topicba, amelyikbe szánod a válaszod. Rámész az "új válasz" fülre, aztán bedobja neked az idézést és tessék.

Ha pedig több embernek válaszolsz akkor ugyan ez az eljárás topicon belül is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Bárki javította a délutáni hozzászólásomat az ep7 BR topikjában, lehetett volna annyi benne, hogy odaírja, ő volt. Nem mellékesen, amit írtam, még mindig érvényes. Megismételjem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.