Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Ahogy elnézem, lassacskán, belátható időn belül elérjük a 100.000 hozzászólást :) Szerintem már lassacskán elkezdhetünk azon agyalni, hogyan is ünnepeljük meg :) Már elhangzottak erre mindenféle ígéretek lentebb :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem, lassacskán, belátható időn belül elérjük a 100.000 hozzászólást :) Szerintem már lassacskán elkezdhetünk azon agyalni, hogyan is ünnepeljük meg :) Már elhangzottak erre mindenféle ígéretek lentebb :)

Nagyszabású ünnepséget tervezek. Simon Zoli már készíti a ház nagyságú képeket, továbbá a rendőrséggel is elkezdtem az egyeztetéseket, hogy a Pesti oldalt teljesen zárják le a forgalom elől. Több millió felvonuló várható, nekik kis "Swsaga-100.000" zászlókat gyártatunk. A fórum prominensei pontban 12 órakor mondanak majd beszédet a Hősök terén, remélhetőleg a milliós tömeg előtt. Este tűzijáték, utcabál és sörivó verseny zárja az ünnepséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No comment :)

Semmi humorérzéked nincs. :)

 

Egyébként április végén lehet meg a 100 ezer, szóval május elején lenne esedékes a buli. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A DINASZTIA részéről pedig a KERESZTAPA sorsolással fogja eldönteni, hogy e jeles nap alkalmából kinek fogja elengedni a szívesség visszafizetését. Ezen kívül persze a "rászorulóknak" a felhalmozott és a törvény elől eltitkosított italkészletéből (20-as, 30-as évek legendás márkáiból :) ) igen nagy mennyiségben fog ...khm...méltányos áron megszabadulni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hangulatjel nélkül a vicc melyik része nem ment át, Karrde? :) Az sw-saga zászló, a százezres szöveg, vagy hogy Dzséjt szabatos beszédét kell hallgatnunk a Hősök terén? :)

:) A prominens személyekről egyből én jutok az eszedbe? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Smiley nélkül nekem ez beszólás hangulatú hsz volt. Mert amúgy totál értem a viccet.

Szövegkörnyezet, szívem. :) Ha nincs smiley akkor azért a szavak sorrendjéből, szerkesztéséből rá lehet jönni, hogy ugratják e az embert, vagy éppen beszólnak neki. ;):P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért azt ne feledjétek, hogy a szöveg üzenete, hagulata az élő beszédben is erősen függ attól, hogyan adják elő: mosolygósan, bosszúsan, gúnyosan stb. Itt nem látszik senki arca, tehát a szöveg hangulata, a beíró szándéka egyértelműen csak smiley-val közvetíthető.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes nálam leesett a tantusz. :) Másrészről azonban fórumtalikról talán ismerjük már annyira a másikat, hogy példának okáért ha Ody kiejti a száján a sör fogalmát, ott akkor tuti nem lehordani akarja a másikat. ;)

Az meg igencsak feltűnik amikor pocsék kedve van és elkezd kötözködni. :P

 

De most életem megfogott ezzel a három betűs, "f"-el kezdődő helyhatározó szóval. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom a hölgyek nem vették a poént

Ez tévedés... :P

 

Én szívem szerint a mondanivalóm végére odatettem volna a ;)-t, de kísérleti jelleggel nem tettem. :P

Ugye, hogy másként "hagzott" volna a szöveg így:

 

"Azért azt ne feledjétek, hogy a szöveg üzenete, hagulata az élő beszédben is erősen függ attól, hogyan adják elő: mosolygósan, bosszúsan, gúnyosan stb. Itt nem látszik senki arca, tehát a szöveg hangulata, a beíró szándéka egyértelműen csak smiley-val közvetíthető. :)"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Akkor én már át is váltottam a korábbira :)

Viszont egy ötlet: Az off topikok részlegbe, lehetne csinálni egy Avatar altopikot, ahova gyűlnének az infók...Viszont ha ez nem jó, maradhat a Filmekbe tovább. Csak ott már Avatar túltengés folyik néha. Csak egy felvetés, nyugodtan el lehet vetni. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.