Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Másnál is előfordul, ha belép egy topikba, a második oldalra ugrik az első helyett? Nálam rendszeresen előfordul. Nem zavaró, csak gondoltam, megemlítem :D

Elvileg az utolsó olvasott hsz-re ugrik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg az utolsó olvasott hsz-re ugrik. :)

Hozzáteszem, hogy a bejelentkezve olvasott utolsó hsz-re. Néha szoktam a munkahelyemen is olvasgatni a fórumot, ha időm engedi, de akkor nagyon ritkán van az, hogy írok is, így helyből nem szoktam belépni, csak ha halaszthatatlan mondanivalóm van. Aztán este itthon újra megnyitva az adott topikot nálam is a 2. oldalra ugrik, mivel nem tudja, hogy én már jártam ott inkognitóban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg az utolsó olvasott hsz-re ugrik. :)

Elvileg, gyakorlatilag meg ilyen esetben több már olvasott hsz-t is át kell pörgetnem az első oldalon. Pl. az előbb lendületből megéltem egyet a Hostage Crisis topicjánál, pedig az első oldalon is van néhány hsz-em. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos azt még nem sikerült megoldani, hogy hangosan felolvassa a fórum a legújabb hsz-eket. :(

De ezek szerint próbálkozások már vannak :)

Amúgy megoldható, beszerzi a kedves user a JAWS nevű programot, és az felolvassa a számítógép szövegeit (igaz durva tájszólással, monotonul és hadarva). A vakok is ezt használják. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezek szerint próbálkozások már vannak :(

Amúgy megoldható, beszerzi a kedves user a JAWS nevű programot, és az felolvassa a számítógép szövegeit (igaz durva tájszólással, monotonul és hadarva). A vakok is ezt használják. :P

 

Én a SpeakBoard-ot használtam az évadértékelés topicban a hozzászólásodnál :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért bízom benne, hogy ez az ugrás nem okoz olyan nagy riadalmat. :oops: Sajnos azt még nem sikerült megoldani, hogy hangosan felolvassa a fórum a legújabb hsz-eket. :)

Mint írtam, egyáltalán nem gond, csak megírtam, mint észrevételt, arra való a topik :D

Ej, de kár :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
Jövünk fel mint a talajvíz, ezért újfent megkérnék minden törzstagot, hogy az oldal alján látható SW site -os linkre kattintsatok egyet! Köszi újfent. :)

 

Kattintottam, írtam :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a 100007. innentől lehet visszanézni, kié volt a kerek szám :D Rog vagy Oldie vagy ki :P Én csak 20 percre tettem ki a lábam, oszt jól lemaradtam :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sejtettem, hogy napközben lesz meg a jeles százezredik, így én biztos elmulasztom. :D

 

Nem vagyok otthon fórum témában, mivel ez az egyetlen, amelyet rendszeresen látogatok. De gondolom, hogy a százezres hsz számot kevés magyar fórumnál érik el. Ugye így van? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.