Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ááááááááááá.....pont ezt akartam én is írni :D

 

Különben, Szívem, nem okoskodok, csak hát a pontosság az pontosság :P

Moderátornak a rendetlenkedők közt kell szétcsapnia. :P:D

 

De igen, ez tőled okoskodás volt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok otthon fórum témában, mivel ez az egyetlen, amelyet rendszeresen látogatok. De gondolom, hogy a százezres hsz számot kevés magyar fórumnál érik el. Ugye így van? :D

Mivel nem kaptam választ, pedig igazán érdekel ez a dolog, kénytelen voltam magam utánanézni :D

Az sw.hu-n pl. biztos több van, bár Oldie, nem reagáltál, pedig ha valaki, akkor te tudhatod. Az ottani fórum központi oldalán én nem találtam erre utaló infót, de ha csak a topikok számát nézem, ez erősen valószínű.

 

Aztán összehasonlításként a Star Wars Top Site-on körülnézve az Erő Útjai szerepjátékfórumba kukkantottam bele, ahol 34 ezer körül járnak. A rajongói honlapok pedig nyilván nem játszanak ilyen szempontból.

 

Nem mintha a hsz-ek száma bármit is jelentene önmagában, csak kíváncsi voltam. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos nekem nincs összehasonlítási alapom, azért sem válaszoltam. Ezen kívül még két fórumot látogatok rendszeresen. Egyen vagyunk vagy tizen, és működik kb. 2-3 éve, ezen nem ért még el 100 000-et. A másikon vagyunk kb 100-an, ez működik már vagy 10 éve, ezen talán az 500 000 is el lett már érve. Szerintem általános fórumoknál nem ritkaság ez a szám, kisebb, zártkörőbbe (fan) fórumoknál megy inkább "csodaszámba". Mint a mienk :D

Viszont egy valamit azért mégis jelent a hsz-ek száma: sikeres a fórum, nelyet egy jó közösség életben tart.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se tudok annyira viszonyítani. Ezen a fórumon kívül járok a Bordára ahol több, mint másfél millió hozzászólás van, bár 150 ezernél több tag is. Így leírva sok, de ha leosztjuk akkor általánosan minden tagnak jut 9-10 hozzászólás. Viszont ott a legtöbb hozzászólónak 15790 hozzászólása van, szemben Odyval, akinek 19489 hozzászólása van :D

Így mint kisközösség nagyon jól állunk ezzel a fórumhozzászólás számmal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sorry Pildi, de sw.hu-n tényleg nem található összesített adat, de tény ott jóval több hsz született már, de azt se felejtsük el, hogy az megy már tíz éve. Az swsaga egész jól áll. :D De nem hiszem, hogy a hesz-ek száma annyit jelentene, ennél jóval fontosabb a minőség, az pedig utolérhetetlen. :P

 

Hú, Ody, így még talán nem "nyaltam". :P Jössz egy korsó jafával. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na visszatértem. Bár azt nem gondoltam, hogy izgulni kell majd, hogy lesz-e még fórum? :D Valamiért egész nap nem ment. Az esti órákban lett gyanús a dolog, így Legas-t ráugrasztottam. Viszont az ftp jelszót nem tudtuk....netes keresés egy password encoder után, mely használati utasításának lefordításában kolmilan segített. :D Abban a percben amikor végre Legas belépett az admin felületre, a fórum visszatért, pedig nem is csinált semmit vele. :D Kissé paráztam de örülök, hogy alaptalanul.

 

Gratulálok Phobosnak a százezerhez, a többi aktív fórumosnak pedig az eddigi sok hozzászóláshoz. És hogy mennyire sok vagy nem sok ez a százezer? Szerintem a fórumunk méretét tekintve ez egy nagy szám. Büszke vagyok rá, hogy eddig eljutottunk és még mindig létezünk. Amikor indultunk nem hittem volna, hogy valaha is elérjük ezt a számot.

 

Oldie köszi a dícséretet, jól esett. :) Majd fizetek neked egy sört. :P Egyébként az sw.hu 350 ezer körüli hsz található.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tűnik, hogy péntek este (április 17. óta) most nekem sikerült először ide fellépnem, a munkahelyi gépről, de sehol senki más...

Nem tudom, milyen szerver probléma lehet ez, ami szelektív, de jó lenne, ha gyorsan rendbejönne.

 

Szerk: most láttam, holy Oldie szombat reggel még írt a Sport topikba.

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért vagyunk páran... :D Én is kíváncsi lennék, mi okozza ezt? ;)

Írtam tegnap egy fenyegetőbb levelet. Úgy látszik most kezdtek el dolgozni. Biztos, hogy a szolgáltatónál volt a hiba. De nem írtak semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kiderült a hiba oka.

 

"Tisztelt Ricza Róbert!

 

A domain név lejárata előtt 1 hónappal értesítjük e-mailben ügyfeleinket.

Mivel választ nem kaptunk Öntől így a domain név nem került meghosszabbításra.

A domain név helyreállításáról már gondoskodtunk, de mivel regisztrátor kollégáink nem dolgoznak a hétvégén, ezért a mai nap folyamán került visszaállításra.

maximális frissülési ideje az oldalnak 24 óra.

 

Üdvözlettel:

Intrex Hosting

www.intrex.hu"

 

Nem kaptam mailt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szokásos védőduma: "mi értesítettük, ha nem, mert balf*szok vagyunk, akkor is értesítettük, tehát maga a balf*sz". Nekünk hasonló módon kapcsolták le egyszer az áramunkat. Szerintük háromszor is értesítettek minket olyan elmaradásról, ami mint utóbb kiderült, nem is létezett, csak a számítógépes nyílvántartásuk volt sz*r. Természtesen a három értesítő sosem érkezett meg, nem is volt elmaradásunk, és még az ügyvezető is bunkó volt (és szintén természetesen, még nekünk kellett fizetni, hogy visszakapcsolják az áramot, ami egy hétbe telt - lekapcsolni harminc másodpercbe). Szóval, elmehetnek a számítógépes nyílvántartásos értesítésős édes jó anyjukba ezek a bürokrata korcsok. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek, újra van fórum, hiányzott ;)

Viszont gáz, hogy így, elmehetnek az iz*be... Ha a kedves ügyfél nem válaszol, akkor minimum még egy értesítés, mert az e-mail sem bombabiztos, hogy megérkezik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.