Ugrás a kommentre

Tessa Gratton: Temptation of the Force


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

A következő felnőtt regény megjelenése: június 11.

 

temptation-of-the-force-27dsh_583d6e49.j

 

Szinopszis: (spoileres az első könyvre nézve)

Spoiler

Az újraegyesült jedik felkészülnek a kegyetlen ellentámadásra a Nihilek ellen, a Sötétség Szeme izgalmas folytatásában.

 

Avar Kriss és Elzar Mann jedi mestereket több mint egy éven át távol tartotta egymástól a Nihil Viharfal. Miután Avar vakmerő szökést hajt végre az Okklusziós Zóna belsejéből, a csillagok által keresztezett jedik újra egymásra találnak. De bár a köztük lévő fizikai távolság elpárolgott, a galaxisnak a Nihil fenyegetéstől való megvédésében elszenvedett kudarcuk miatti közös bánatuk még mindig megmaradt.

 

A Jedi-rend és a Köztársaság összefogása érdekében Avar és Elzar ragaszkodik a Fény és az Élet szolgálatába vetett hitükhöz. Együtt dolgozva egy merész küldetést vezetnek a Nihil űrbe, hogy felszabadítsák a Naboo bolygót, és megmutassák a Viharfal mögött rekedteknek, hogy a Jedik soha nem hagyják el őket. Most, hogy ismét egymás közelében keringenek, a két Jedi-mester nem tudja többé megtagadni a köteléket, amely mindig is visszahúzta őket egymáshoz, és erősebbé tette őket.

 

Miután végre felvállalják valódi vágyaikat, és új célokkal telve, Avar és Elzar tervet dolgoznak ki, hogy egyszer s mindenkorra megfordítsák a Nihilekkel való konfliktus menetét. Bell Zettifar, Burryaga és Vernestra Rwoh jedi lovagok kíséretében a jedik megkezdik a Marchion Ro utáni vadászatot. De ahhoz, hogy felkutassák a Nihil veszélyes vezetőjét, a jediknek túl kell élniük a Névtelen rémeket, amelyekkel szemben eddig tehetetlenek voltak.

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az írónő ezeket áruota el a könyvről:

- A kedvenc részei az érából mind ebben szerepelnek: az Erő természetéről elmélkedés, a jedik szerepe a Galaxisban, tiltott jedi-románc, elképesztő fénykardpárbajok, a generációkon átívelő Graf-San Tekka ellentét, egy zűrös Elzar.

- Kapunk az Evereniekről is infókat és a Ro család történelméről is megtudunk majd egysmást.

- És természetesen a Névtelenek rejtélye.

- Amit a 2. fázisban lefektettek, az most kezd majd virágozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Iqvi írta:

Nagyon meglepett, hogy a Naboo is az Okklúziós Zónába került. Remélem a fázis végén kapunk majd egy pontos térképet a területről. 

Van róla térkép, az Adventures első számában megtalálható.

 

És igen, engem is meglepett, hogy a Naboo is a Nihilek kezébe került. Bár én tudok olyat, amit ti nem, mert olvastam az első felnőtt regényt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Just now, Bence1997 said:

Van róla térkép, az Adventures első számában megtalálható.

 

És igen, engem is meglepett, hogy a Naboo is a Nihilek kezébe került. Bár én tudok olyat, amit ti nem, mert olvastam az első felnőtt regényt. :D

Spoiler

Csak nem arra gondolsz, hogy Marchion folyamatosan terjeszti kifelé az Okklúziós Zóna határait? 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Szinopszis: (spoileres az első könyvre nézve)

  Spoiler elrejtése

Most, hogy ismét egymás közelében keringenek, a két Jedi-mester nem tudja többé megtagadni a köteléket, amely mindig is visszahúzta őket egymáshoz, és erősebbé tette őket.

 

Miután végre felvállalják valódi vágyaikat

 

 

Vagyis:

 

Spoiler

image.png

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.