Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

23 szavazatnál járunk. Hát nem gondoltam volna, hogy ilyen izgalmas lesz a szavazás. Én is izgulok, hogy mi lesz szerda estig a végső sorrend. :D

 

Akik még nem szavaztak, azoknak csak mondom: minden szavazat számít! :D:D:D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néztem is, hogy ki szavazott Csehországból. :D Köszi szépen, valóban meglepő válaszok, a végeredmények így még izgalmasabbak. :P

 

Aki még nem szavazott, annak már csak 1 nap maradt hátra! És még bőven vannak nyitott kérdések. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevesebb, mint 4 óra van hátra a szavazásból. Jelen állás szerint 25 szavazat érkezett be, néhány helyen pedig nagyon (de nagyon) szoros az állás. Ha 8-ig nem érkezik további szavazat, meg lesz hosszabbítva a dolog, mert vannak olyan kategóriák, amiknél az első hely még nincs kihirdetve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az űrhajók után lessük meg a legjobb felszíni jármű kategóriát. Itt kevesebb a választék, de itt is szoros eredmény lett a vége. A választék:

- AT-TE

- Sabine motorja

- LAAT/le szállítóhajó

- Noti Pod Mobilház

- Koréliai szállítójármű

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Bence1997 írta:

És a győztes...

 

image.png

 

 

Az elején hamar elhúzott, de a végefelé szorossá vált az eredmény. A Ghost, T-6, Sion szeme trió egy szavazattal maradt csak le Thrawn hajójától!

Na itt nem kérdés hogy kire szavaztam! Szép volt, Chimaera! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szárazföldi járművek között, szoros küzdelemben, de megszerezvén a legjobbnak járó díjat:

 

image.png

 

 

Itt is valami hasonló volt a történet, mint az űrjárműveknél. A Notik járműve hamar elsprintelt, míg a többiek csak loholtak utána. Sabine motorja például egész sokáig 0 szavazaton állt. Aztán megindult a speeder és hamar kihívója akadt a kis Notiknak. Végül 2 szavazat előnnyel zsebelték be a nekik járó díjat! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyorsan zavarjuk le ezt a kategóriát, mert szerintem eléggé egyértelmű, hogy ki nyert:

 

image.png

 

 

A szavazatok több, mint 80%-át megszerezte, nem is volt kihívója. Rajta kívül Chopper, HK-87 és C1-D1 szerzett még egy-egy szavazatot, C-3PO pedig kettőt. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

Gyorsan zavarjuk le ezt a kategóriát, mert szerintem eléggé egyértelmű, hogy ki nyert:

 

image.png

 

 

A szavazatok több, mint 80%-át megszerezte, nem is volt kihívója. Rajta kívül Chopper, HK-87 és C1-D1 szerzett még egy-egy szavazatot, C-3PO pedig kettőt. :D

Nem lehetett kérdés!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Bence1997 írta:

A győztes...

 

image.png

 

 

Nem volt kérdés. Bár Murley a végefelé elkezdett szavazatokat szerezni, de nem volt elég hozzá. Végül a szavazatok 56%-át megszerezve az űrbálnák nyerték ezt a kategóriát! :clap:

Ez is teljesen egyértelmű! 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.