Ugrás a kommentre

Szavazás - az első évad legjobbjai


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

image.png

 

 

Nem volt kérdés. A Kiválasztott hamar tetemes előnyre tett szert, így hiába Jacen, Carson, Ryder vagy Enoch igyekezete, nem sikerült utolérniük a Jedit. Akiket pedig nem említettem... nos, azok nem is szerzetek szavazatot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kék az ég és zöld a fű, Thrawn újra nyert valamit, nagyszerű. :D Na, de a lényeg:

 

image.png

 

 

Baylan volt az egyedüli kihívója. Végül Thrawn kettővel több szavazattal (14-12) nyert. Rajtuk kívül egyedül Shin szerzett még egy szavazatot. Vajon kitől? :whistle:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legjobb karakter díjat nem más veheti át, mint...

 

image.png

 

 

Itt is egyedül Baylan állt Lady Tano útjába, de megakadályozni nem tudta. Rajtuk kívül Sabine 3 szavazatot szerzett, Hera, Shin és Huyang pedig 1-1-1 szavazattal gazdagodott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi @Bence1997 a lebonyolítást! Én általában itt szoktam lenni minden ilyen eseményen, azonban most gyorsan történtek a dolgok, így nem voltam itthon. ezért csak rá pillanatani tudtam néha a fórumra. Volt pár érdekes eredmény, ezek közül is a podok győzelme a legmeglepőbb. Örültem az Ahsoka vs. Baylan párbaj és a Shadow Warrior győzelmének. 

 

12 órával ezelőtt, Donát írta:

Hát ez meglepő. 

Nekem nem volt az. Peredia nagyon kopár, semmi igazán izgalmas nincs benne, a bolygót körülvevő bálnacsont gyűrűt leszámítva. :) 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ki kellett hagynom, mert erre a szombat estére már más programom volt. Ugyan néha-néha lopva rápillantottam, de aktívan nem tudtam részt venni. De azért utólag néhány gondolat, ami este fogalmazódott meg bennem:

 

Legjobb űrhajó:

Mily meglepő, a csillagromboló győzött. Hiába, ezek a dögök annyira ikonikusan f*szán lettek dizájnolva, hogy ha feltűnik egy, még mindig lever minden más jelöltet. Mondjuk azért megnéznék egy Imperial vs. Xyston párbajt. :) Én viszont az újdonság varázsára, az új Köztársaság új cirkálóira tettem a voksom. Szóval egy mellé.

 

Legjobb felszíni jármű:

Kettőből semmi. És a Chimaerával ellentétben ez meglepett. Oké, egyszerűségében jópofa cucc a notik podja, egyszerre jármű és otthon – lényegében egy starwarsbeli lakókocsi. :D De azért na, Sabine motorja szerintem f*szányosabb volt. Még ha az nem is új.

 

Legjobb droid:

Na háromból egy, nem is volt számomra kérdés, hogy itt Huyang profra teszem a voksom.

 

Legjobb állat:

Négyből egy, én a cicára tettem. De a bálnák is megérdemlik a győzelmet.

 

Legjobb idegen lény:

Bunda! Bár nem meglepő, a saját sorozatában valószínűleg nehezen lehetne kiszorítani. Pláne, hogy ő legalább főszereplője is a sorozatának, nem úgy, mint szegény Andor, aki a saját szériájában többnyire mellékszereplő. Oké, megérdemelte, de akkor is, én Herának drukkoltam. Ötből egy.

 

Legjobb bolygó:

Lothal? Ezek szerint a többség nem unt rá a Rebels-ben erre az amúgy sem valami hűdeizgalmas bolygóra. Oké, az „új” város remekül fest, de számomra ez a végtelen mezőkkel teli világ még így sem valami figyelemfelkeltő. Én Corelliára tettem. Hatból egy.

 

Legjobb párbaj:

Hétből egy… Úgy tűnik, nekem tényleg elüt az ízlésem a többségtől. :D Oké, az Ahsoka vs. Baylan remek párbaj volt, de nekem sokkal jobban bejött az Ahsoka vs Anakin/Vader. Mindkettő érzelmes és látványos, ám Ahsoka és egykori mestere találkozója mindkettőben felülmúlta számomra az előbbit. Főleg érzelmekben. Meg komplexitásában, rétegeiben… Basszus, szerintem az SW egyik legjobb és legkülönlegesebb párbaja.

 

Legjobb mellékszereplő:

Na, nyolcból kettő, itt én is Anakin Skywalkerre szavaztam. Ebben persze volt egy masszív nosztalgia is, meg az öröm, hogy láthattuk élőben a TCW-s Anakint (és Ahsokát együtt). De az is remek, ahogy szellemlényként tovább szőtték a sztoriját, miközben megtartották valamilyen szinten Vadert is. Hayden pedig brillírozott.

 

Legjobb negatív karakter:

Kilencből kettő… Thrawn… Oké, jó kis ellenlábas, de pusztán ebben a sorozatban szerintem távolról sem ő a legizgalmasabb. Baylan új szereplőként szerintem simán jelentősebb személy volt itt, mint a főadmirális. Az őt körülvevő rejtély és az, hogy bár a Sötét Oldalon áll, mégsem tűnik gonosznak, tényleg mintha afféle sötét Jedi lenne, nagyon érdekessé tette. A célja, aminek eléréséért hajlandó volt egy másik galaxisban rekedni, eldobta érte a tanítványát és úgy tűnik, az valami univerzális megoldás egy körforgásra, még tovább növeli a karakter értékét.

 

Legjobb karakter:

Tízből kettő… Sabine-ra tettem, bár itt nem bánom, hogy Ahsoka a tanítványa fölé kerekedett.

 

Legjobb zene:

Shadow Warriorra ment a voksom. A végén a bálnák úszása, a pilóták és a cirkáló legénységének rácsodálkozása azzal a varázslatos muzsikával isteni. Tizenegyből kettő…

 

Legjobb epizód:

És azért a végére nyert még egy olyan, amire én is voksoltam. Shadow Warrior, naná!

 

Köszi szépen @Bence1997, hogy levezényleted ezt a szavazást.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos én is csak bepillantani tudtam szombaton, de az eredmények többségével egyet tudok érteni, még akkor is, ha én nem arra szavaztam végül. Több kategória is volt, ahol nehéz volt a választás, de persze olyan is, ahol egyértelmű volt a befutó. Végül nálam a 12 kérdésből 10-nél nyert, akire a többség is szavazott, ami nem stimmel, az a legjobb összecsapás (nekem Ahsoka és Elsbeth párbaja volt a győztes) és a legjobb zene (maradt a Shadow Warrior, mint legjobb rész is). :)

 

Köszi szépen a szervezést, és a díjátadót is! Többen szoktunk lenni, való igaz, de ez semmit nem von le @Bence1997 érdemeiből! :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi utólag is a lebonyolítást @Bence1997 , jó volt visszaolvasni :) Asszem nekem is pont 3 (max. 4) volt a találat, minden egyéb kategóriában kb a legnépszerűtlenebbet sikerült választanom. :D 

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.