Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Amúgy meg kicsik a mellei! :)

OFF

És még te mondod, hogy nem érdekel, hogy hogy néz ki egy rajzolt karakter. :lol: Tudod, ha valami nem tetszik, az egyben azt is jelenti, hogy máshogy tetszene, és akkor máris ott vagyunk, hogy mégsem csak a beteges japánoknak tetszhet egy rajzfilm karakter :P

ON

 

Amúgy meg ha hiteles a mortis-i látomása, Ahsoka felnőtt korára elég szépen kifog telni. Feltéve persze, hogy megéri :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kevés női színészt kedvelek (Julia Roberts az egyik kivétel), mivel többségük nem a tehetségük miatt, hanem a külső adottságaikat kamatoztatva jutott el odáig, ahova. PL. Cameron Diaz, aki szerintem ronda és tehetségtelen is, mégis világhírűvé vált 1-2 gyenge filmjével., vagy Sandra Bullock, hihetetlenül gyenge rendőrös alkotásaival. De tegyük hozzá, hogy férfiak között is rengeteg ilyen van, pl. The Rock, akinek a színészi képességei 0 alatt vannak, de kigyúrt és amerikában jelképpé vált bizonyos körökben.

Nem tudnék olyan sokrétű és tehetséges női színészt említeni aki megközelítené pl. Johnny Deppet, vagy John Cleeset. Jah és női humoristát se nagyon, nálam pedig ez a tényező igazán fontos! :) ÉS női feltaláló? De egy kép többet mondd, 1000 szónál:

no_maam.jpg

Amúgy mielőtt még valaki beindulna, nem vagyok meleg, csak nálam két feszes mellnél több kell a tisztelet kivívásához!

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pm-ben leírhatod. Amúgy csak azért írtam, mert Ahsoka is nő! :) Amúgy nincsen vele gondom, de jobban szeretem ha a mesterével van, nem pedig egyedül csatangol, annak néha már unalom a vége...Amúgy amikor a Clone Wars moziban megfordulnak menekülés közben a hajóval és a haja is égnek áll, akkor kifejezetten vicces, vissza is pörgettem jó néhányszor! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a színésznős dolog tényleg kezd OFF lenni...

 

Egyébként csak én érzek ellentmondást néhol? :)

 

Azt sem mondanám, hogy Ahsoka jól néz ki,

Amúgy csak azért írtam, mert Ahsoka is nő! :)

 

Amúgy meg kicsik a mellei! :)

csak nálam két feszes mellnél több kell a tisztelet kivívásához!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy kiloptam a képet, szerintem így sokkal aranyosabb:

Mondjuk ez a kép azért is vicces, mert az űrhajókban a mesterséges gravitációnak mindig a padlószinten van a középpontja. Akkor mégis mi húzta Ahsoka csápjait a plafon felé? :D Oké, igaz, hogy a kérdéses űrhajó a Twilight volt...

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez komoly? :lol:

Eleve érdekes lenne, ha egy 14 éves lány karakterét a mellméretével akarnák eladni, de ahogy Riddick is írta, gyakorlatilag még kislány/tinédzser, így az lenne meglepő, ha máshogy festene. De az új modelljén jól látszik a változás e téren is. ;)

1 pont. ;)

 

OFF

És még te mondod, hogy nem érdekel, hogy hogy néz ki egy rajzolt karakter. :lol: Tudod, ha valami nem tetszik, az egyben azt is jelenti, hogy máshogy tetszene, és akkor máris ott vagyunk, hogy mégsem csak a beteges japánoknak tetszhet egy rajzfilm karakter :P

ON

 

Amúgy meg ha hiteles a mortis-i látomása, Ahsoka felnőtt korára elég szépen kifog telni. Feltéve persze, hogy megéri :para:

Még egy pont. ;)

 

 

Ráadásul ezekre nem olvastam érdemi választ...

 

Egyébként a togrutáknak nincs hajuk, ellenben lekku nevezetű fejcsápjuk már igen. Gondoltam jobb ha tudod. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem annyira nem nagyon mozgat, hogy hogyan fog kinézni. Azt meg nem tudtam, hogy hány éves, mert a nevén kívül mást nem nagyon jegyeztem meg róla. Annyira sosem érdekelt, hogy utána olvassak, vagy rákeressek a történetére. Annak azért utánanéztem, hogy a rajongók szerint, hogy fog meghalni, a neten már vannak elméletek, kíváncsi vagyok kinek lesz igaza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem mozgat meg, miért foglalkozol vele ennyit? Ahsoka nem csak azért lett kitalálva, hogy elítéljük előre mert női szereplő és elintézzük annyival a jelenségét, hogy "jó nő" és kész... tudom, ezt pont tőlem talán viccesen hangzik, de komolyan gondolom. ;)

Egyébként a TCW alapján komolyan idősebbnek hitted 14-15-nél? Come on. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de a Clone Cadetsbe a Shaak Tinek is van, nem tudom észrevetted-e. Nem redős, hanem ilyen... Darabos. :D

Ja, láttam, bár neki össz-vissz van 2 egy-egy lekkuján, amik jóval hosszabbak. Na, mindegy, problémát nem csinálok belőle. :) A deviantART szerint, ez csak valami festett, fan made szobor-féle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak most gondoltam bele, hogy Ahsokának eddig minden évadban volt pontosan egy csajos "bunyója": az első évadban a párbaja Ventress-el (a robbantás előtt), a másodikban Barriss-el (tudom, hogy itt volt még Cassie és Aura is, de velük nem küzdött meg szemtől-szembe), a harmadikban Aurával, a negyedikben meg Bo-Katan-nal! Ez már-már nevezhető visszatérő gegnek :lol:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk ez a kép azért is vicces, mert az űrhajókban a mesterséges gravitációnak mindig a padlószinten van a középpontja. Akkor mégis mi húzta Ahsoka csápjait a plafon felé? :D Oké, igaz, hogy a kérdéses űrhajó a Twilight volt...

centrifugális erő??

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

centrifugális erő??

A centrifugális erőt forgás közben értelmezzük, ott pedig csak annyi történt, hogy Anakin össze-vissza rángatta a gépet és egyszer csak fejjel lefelé fordítva. Szerintem még bőven a bolygó gravitációs mezejében lehettek. Gondolom a hajónak tök fölösleges a gravitáció generátor egy olyan környezetben, ahol még érvényesül a gravitáció, feleslegesen elhasznált energia és pénz. Szerintem ahogy távolodnak a légkörből a hajó érzékelői észlelik ahogy egyre távolodnak a gravitációs mezőtől ezért egyre inkább erősödik a sajátja. Ott pedig még érvényesült Ahsokára a bolygóé, hiszen annyira még nem voltak messze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A centrifugális erőt forgás közben értelmezzük, ott pedig csak annyi történt, hogy Anakin össze-vissza rángatta a gépet és egyszer csak fejjel lefelé fordítva. Szerintem még bőven a bolygó gravitációs mezejében lehettek. Gondolom a hajónak tök fölösleges a gravitáció generátor egy olyan környezetben, ahol még érvényesül a gravitáció, feleslegesen elhasznált energia és pénz. Szerintem ahogy távolodnak a légkörből a hajó érzékelői észlelik ahogy egyre távolodnak a gravitációs mezőtől ezért egyre inkább erősödik a sajátja. Ott pedig még érvényesült Ahsokára a bolygóé, hiszen annyira még nem voltak messze.

én úgy emlékszem hogy egyszer megfordult de akkor biztos rosszul

a feltevésed meg szerintem teljesen helytálló

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akárhányszor kezdek agyalni mindig arra jutok, hogy sok más eshetőség nincs a sorsára, hiába mondogatják, hogy 8-9 befejezés van a karakternek... egyértelmű: megölni nem fogják, túl közkedvelt ahhoz, marketing szempontból sem lenne túl nyerő... mi marad? Elhagyja a rendet. Hogyan? Egyértelmű... Baromira sajnálom. Minden esetre ha leadják a Luxos részt a következő évadban, először megvárom a véleményeket... ha bejön a tippem, légyszi szóljatok majd. Azt a részt kizárt, hogy megnézzem. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.