Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

  • 5 héttel később...

Ez az Ahsoka elég sok vizet zavar, nem értem az iránta való rajongást, néha kicsit Tomb Raider szagú a karaktere. Szerintem a szerzők arra használják, hogy neki magyarázzanak el olyan dolgokat a főszereplők amiről érdemes lenne nekünk is tudni. A jellemfejlődése meg nagyban a mesterére hasonlít, az elején tiszteletlen volt és makacs, mára már kicsit visszafogottabb lett és bölcsebb. De ennyire szerintem nem kéne hypeolni. Veszekedni miatta, rajta pedig szerintem teljesen értelmetlen.

Hogyhogy nem érted a rajongást, illetve kár lenne hype-olni? Mindenki azt kedvelhet és amellett állhat ki, aki mellett szeretne. Tudtommal törvény nem szól ez ellen. ;) Az más dolog, hogy akadnak lelkileg gyenge emberek, akik egy fiktív karakterbe kapaszkodnak a szerelem témát illetően, de az nem sokban függ össze a fentebbiekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Sajnos, ilyen értelemben javíthatatlan vagyok. Nehezen tudom szó nélkül tűrni, amikor a számomra legkedvesebb karaktert kritizálják, bár néha sikerül. Mondjuk sokszor ki is használják ezen tulajdonságom (nem főként ezen a fórumon)...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Szerintem, nem fog meghalni, ahhoz túl népszerű, és ráadásul szinte róla szól a teljes sorozat (az ő Jedivé válását követjük végig). Sokkal valószínűbbnek tartom, hogy valami más indokkal fogják leírni: "lovag lesz, és a Peremvidéken harcol, ezért nem szerepel a háromban" "megszökik a rendtől, és összejön azzal a Lux-szal" vagy csak szimplán él tovább, és nem derül ki, hogy mi történik vele a harmadik részben.

 

A karaktere, a személyisége elég jól sikerült, kellőképpen vicces, emberséges, és aminek a hiánya legjobban szokott idegesíteni a Jedikben, vannak emberi kapcsolatai és érzései! És végül, de nem utolsó sorban, még meglehetősen szép lé(á)ny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt túlzásnak tartom, hogy csaknem róla szól a sorozat, mert Anakinhoz képest jóval kevesebbet szerepel főszereplő létére. De lehet, hogy csak elfogultságom révén érzem kevésnek a ténylegesen rá jutó epizódok számát.

 

Ezt viszont szépen összefoglaltad:

 

A karaktere, a személyisége elég jól sikerült, kellőképpen vicces, emberséges, és aminek a hiánya legjobban szokott idegesíteni a Jedikben, vannak emberi kapcsolatai és érzései! És végül, de nem utolsó sorban, még meglehetősen szép lé(á)ny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ebben igazad van, az talán túlzás, hogy róla szólna az egész, de valamilyen szinten szerintem mégis van benne igazság. Én azért tartom kevésbé Anakint főszereplőnek, annak ellenére, hogy kétségtelenül ő szerepel a legtöbbet, szerintem nem ő van a sorozat középpontjában, mármint ő nem változik, nem tudunk meg róla új dolgokat, nem fejlődik... A TCW szerintem sokkal inkább az ilyen mellékszereplőkről, mint Ahsokaról, vagy a másik oldalról, Grievousról szól, mert velük az alapfilmekben nem, vagy sokkal kevesebbszer találkozunk.

 

És egyébként szerintetek mi lesz Ahsoka történetének folytatása?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azért tartom kevésbé Anakint főszereplőnek, annak ellenére, hogy kétségtelenül ő szerepel a legtöbbet, szerintem nem ő van a sorozat középpontjában, mármint ő nem változik, nem tudunk meg róla új dolgokat, nem fejlődik...

Azért egy Mortis trilógia után nem dobálóznék ilyenekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, bár az szerintem inkább csak színezte, és nem kibővítette a dolgokat...Mondjuk, be kell, hogy valljam, hogy én elég erőltetettnek éreztem azt a részt, nekem valahogy nem passzolt bele ebbe a sorozatba....

Talán azért, mert az erő végig ilyen misztikus, ismeretlen valami volt, itt meg megpróbálták megmagyarázni a működését, meg hasonlókat, és kissé homályosra és elég furcsára sikeredett. Bár persze, ez csak az én véleményem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És egyébként szerintetek mi lesz Ahsoka történetének folytatása?

 

Biztos nem hagyják lezáratlanul a sorsát a tekintetben, miért nincs az Ep3-ban. Korábban már írtam, minek örülnék leginkább a továbbiakat illetően (bár nem ebben a topikban):

 

Eszembe jutott valami (Ahsoka - Lux kapcsolatának folytatása kapcsán)...

 

 

Lehetséges, hogy az Onderonon Lux hősi halált hal, mely nagyon megviselné Ahsokát, a barátságuk révén. Elképzelhető, hogy ez az a "sötét döntés", amit a lánynak meg kell hoznia (Filoni említette korábban). Mivel - bármennyire is tartom remek Jedinek - erősen érződik rajta Anakin taníttatása, így hajlamos lehet a bosszúra. Ám ez a sötét oldalra vezető legsimább út... ezzel kéne szembenéznie Ahsokának. Örülnék neki, ha előtérbe kerülne a sötét oldallal való szembenézése (ténylegesen, nem úgy, ahogy Mortison láttuk) ezt a szerelem témát meg hagynák a fenébe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, nem fog meghalni, ahhoz túl népszerű, és ráadásul szinte róla szól a teljes sorozat

Mondjuk szerintem a sorozat kezd eltávolodni tőle. Hány epizódban nem szerepelt az idén? Kb tízben? De amiben ott van ott is ritkán kap némi háttér statisztálásnál többet. Vannak kivételek, de ez csak egy-két rész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem semmi évadkezdés lenne. Ahsoka egyből kapna pár súlyos momentumot. :)

Kellemes újdonság lenne, az évadok elején ritkán szoktak ilyen nagyobb jelentőségű dolgokkal indítani, de ha már ilyen prominens történetszállal indítanak, Maul pedig valamikor az évad közepén jön, akkor vajon mi lesz később?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.