Jump to content

Osha Aniseya

Dzséjt

Recommended Posts

Posted (edited )

Azért nehogy már az egyik főszereplőnek ne legyen topikja. Oké, huncutok voltak, próbálták titkolni, hogy Mae-nek van egy ikertestvére (bár ahogy utána olvastam, ezt a titkot már a trailer feliratában és egy interjúban is sikerült leleplezni). Szóval, Osha, az Aniseya-ikrek jobbik fele, egykori Jedi lovag, Sol volt tanítványa, mekmester és meknek.

Eddig szimpi a hölgy, bár a múltja jó nagy rejtély.

vlcsnap-2024-06-06-02h39m36s412.png

Edited by Dzséjt

Igazából mehetne a tesóhoz is, mert mindkettőről szól:

Érdekes, hogy Mae megenyhült és nem ölte meg a csapost mikor meglátta, hogy gyereke van, mikor meglátta a testvérét akkor is, ezzel szemben Osha haraggal viseltet Mae iránt ez látszik az arcán is mikor rálő, valamint Sol is mondja neki, hogy még mindig dühös.

Csak nehogy a végén, még hely csere vagy legalább hely átvétel legyen :D

Posted (edited )
2 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mae-nak börtönben a helye gyilkosságért. Nem hiszek, hogy a Jedik keblükre ölelnék.

Az lehet, de inkább arra gondoltam, hogy Osha veszi át az ő helyét

Illetve esetleg Mae visszatérhet a jó oldalra, de meghal, ahogy már láttunk ilyet :D

Edited by Darth Cupsy

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Mae-nak börtönben a helye gyilkosságért. Nem hiszek, hogy a Jedik keblükre ölelnék.

Osha megy Sith tanítványnak, Mae meg szépen a Jedi dutyiba, ahová Oshát az első részben amúgy is szánták. :D

18 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Bármit lehet kavarni az ikrekkel,

Az biztos, én először azt hittem, hogy skizó a csaj, aztán, hogy a testvére tudata is belé szorult valahogy annak halálakor és időnként átveszi az irányítást és hogy a különböző jelenetek nem egy időben játszódnak, hanem kis csúszással. :D