Ugrás a kommentre

SW könyvek


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Te komolyan azt gondolod, hogy majd a könyvek nélkül nem lesz érthető az évad? :D Azt hittem csak viccelsz. Akkor már most készülhetsz, hogy nem kell semmi háttéranyag, hogy megértsd majd a dolgokat. Egyszerűen azért, mert nem várják el, hogy minden rajongó elolvasson egy könyvet. A filmeknek is meg kell állniuk a saját lábaikon, persze egy két kikacsintás lehet majd, de hogy nem értenéd a sztorit a könyv olvasása nélkül az elképzelhetetlen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te komolyan azt gondolod, hogy majd a könyvek nélkül nem lesz érthető az évad? :D Azt hittem csak viccelsz. Akkor már most készülhetsz, hogy nem kell semmi háttéranyag, hogy megértsd majd a dolgokat. Egyszerűen azért, mert nem várják el, hogy minden rajongó elolvasson egy könyvet. A filmeknek is meg kell állniuk a saját lábaikon, persze egy két kikacsintás lehet majd, de hogy nem értenéd a sztorit a könyv olvasása nélkül az elképzelhetetlen. :)

 

Minden évadot lehetett könyv nélkül érteni, csak szivatom szegényt :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoval 2 napalatt atragtam magam az Arulas -cimu konyven

Velos erdekes es tenyleg jo erdekes a 3 napos sztori a konyvben:) ajanlom azkonak akik meg nem olvastak

kivancsi vagyok mik jelennek meg magyarul meg a TOR temaban:)

 

Mas A vateran lattam 250.000 ft ert az edig megjelent 80 db makettet nem szivbajos a csorikam:)

utannaneztem a nemet oldalon hol lehet ijesmit megszerezni erol beszelek http://www.vatera.hu/# es holnap megnezem a nemet terjesztot az oldalon kulonfele ajandekoikkal meg utolag meg lehet rendelni az ar 4-13 euro kivancsi vagyok

 

jah majd el felejtettem:) bakker mit talaltam az ocskapiacon

nem talalja ki senki SW Hasbrofigurakat a nagypapi eladta gondolom lomtalanitas utan oket nem mondom a 200 euro huzos de mikor meglattam hogy mikoriak az evjaratok majd bepisiltem ezt szoszerint

77 Han Solo-Leia Luk Sidius Vader ........80 ban meg tengericsuhabol keszult babakkal jatszottunk bakker es a hujegyerek amerikaban mar egy 77 ben kiadott Han Solo Hasbro figuraval na ez a tobb mint Sokk

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te komolyan azt gondolod, hogy majd a könyvek nélkül nem lesz érthető az évad? :D Azt hittem csak viccelsz. Akkor már most készülhetsz, hogy nem kell semmi háttéranyag, hogy megértsd majd a dolgokat. Egyszerűen azért, mert nem várják el, hogy minden rajongó elolvasson egy könyvet. A filmeknek is meg kell állniuk a saját lábaikon, persze egy két kikacsintás lehet majd, de hogy nem értenéd a sztorit a könyv olvasása nélkül az elképzelhetetlen. :)

Vicceltem, no :) De a könyv beszerzésén még mindig gondolkodom. Kíváncsi vagyok, ki írja majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szoval 2 napalatt atragtam magam az Arulas -cimu konyven

Velos erdekes es tenyleg jo erdekes a 3 napos sztori a konyvben:) ajanlom azkonak akik meg nem olvastak

kivancsi vagyok mik jelennek meg magyarul meg a TOR temaban:)

 

Mas A vateran lattam 250.000 ft ert az edig megjelent 80 db makettet nem szivbajos a csorikam:)

utannaneztem a nemet oldalon hol lehet ijesmit megszerezni erol beszelek http://www.vatera.hu/# es holnap megnezem a nemet terjesztot az oldalon kulonfele ajandekoikkal meg utolag meg lehet rendelni az ar 4-13 euro kivancsi vagyok

 

jah majd el felejtettem:) bakker mit talaltam az ocskapiacon

nem talalja ki senki SW Hasbrofigurakat a nagypapi eladta gondolom lomtalanitas utan oket nem mondom a 200 euro huzos de mikor meglattam hogy mikoriak az evjaratok majd bepisiltem ezt szoszerint

77 Han Solo-Leia Luk Sidius Vader ........80 ban meg tengericsuhabol keszult babakkal jatszottunk bakker es a hujegyerek amerikaban mar egy 77 ben kiadott Han Solo Hasbro figuraval na ez a tobb mint Sokk

TOR témában még megjelenik a Revan és Knight Errant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Mas A vateran lattam 250.000 ft ert az edig megjelent 80 db makettet nem szivbajos a csorikam:)

utannaneztem a nemet oldalon hol lehet ijesmit megszerezni erol beszelek http://www.vatera.hu/# es holnap megnezem a nemet terjesztot az oldalon kulonfele ajandekoikkal meg utolag meg lehet rendelni az ar 4-13 euro kivancsi vagyok

 

 

 

Jó neked, én is néztem már, Magyarországra nincs szállítás. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda: Sötét találkozó

Kiváló lett. Az elején lassan indult be, aztán felpörgött. Stewart zseniálisan ábrázolja a karaktereket, mind a filmes hősöket, mind az új karaktereket. Whie és Scout nagyszerű páros. A droidok furák, de nagyszerűen egyediek. Yodából is megkapunk mindent, a bölcset, a harcost és a kissé hóbortos öregembert is. Volt több megható pillanata a könyvnek. A találkozás lett talán a legjobb rész.

5/5

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végeztem az Árulással.

 

Nem meglepő módon remek regény volt ez is. Bár az ostrom volt a csúcspontja és ekörül zajlottak az események, nem éreztem, hogy leült volna a sztori. Talán kevésbé volt monumentális, és kevesebb karakter tette színesebbé, mint a Végzetes szövetséget, de ez nem befolyásolta az élvezhetőséget.

 

Aryn Leneer, Zeerid Korr és Darth Malgus triója remek lett, mindhárman tökéletesen testesítették meg az általuk képviselt jellemet.

Talán nem meglepő, de Arynt mondanám közülük kedvencnek. Tetszett a stílusa, hogy nem követte droidhoz hasonlóan, gondolkodás nélkül a Jedik baromságait. Emberi gondolatai, érzései voltak, amik nem éppen a Rend elveivel egyeztek, mégis helyesen döntött a végén, bár azon baromira meglepődtem, hogy Malgus nem nyírta ki. Sith-ektől nem sok logikát várok, de Arynhoz hasonlóan én se igazán értettem: mivel a nő nem ölte meg Eleenát, Malgus "hálából" elengedi, majd megöli a twi'leket. Teljesen "logikus". Sith oldalról nézve érthető miért tette (ő volt a gyenge pontja), de az már kevésbé, miért hagyta életben Arynt. Nem néztem ki belőle.

Korr a tipikus "családért bármit" figura, mégsem hatott unalmasnak, szimpatikus tag volt... arról van valami infó, hogy köze lenne Jaden Korrhoz? Örülnék neki, ha kiderülne, hogy rokoni kapcsolat van köztük.

Malgusról már korábban írtam, hogy végre egy vérbeli Sith (amire A VSZ-ben nemigen volt példa), bár ez a hálából való életben hagyás belerondít a képbe, alaposan. Kissé Darth Bane-re emlékeztetett: hasonlóan rájött, hogy a jelenlegi Sith "rendszer" hosszútávon nem működőképes, így a leváltása után úgy alapokra építve egy más rendszert akart/akar bevezetni. Bár Bane elve az, hogy az Erő szolgálja a Sith-et, míg Malgus fordítva gondolja.

A befejezés valamivel lezártabbra sikerült a VSZ-nél, de itt is az az érzésem támadt, hogy folytatni kell! Mi történt Coruscanttal? A Jedik feladtak pár külső rendszert a felszabadulásáért? Mit tett Malgus? Mert Adraas kinyírásával szemmel láthatóan belekezdett valamibe, ami nem fér össze a békével és Coruscant felszabadulásával.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A NJO vs X-szárnyúak meccs itt döntetlen lett.

Mit szólnátok egy másik "harchoz"?

Melyiket választanátok az alábbi két sorozat közül, annak tudatában, hogy csak a győztes kerülhetne kiadásra?

1. Coroscant Nights

2. Fejvadász háborúk.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyértelműen az 1-t, még úgy is, hogy Evan Piell jelenléte ütközik a TCW-vel. A Vadászó árnyék nagyon tetszett anno, szerintem a Coruscant Nights is hasonló lehet. A coruscanti alvilág, idegen lények tömkelege, földalatti mozgalom... remélem, egyszer tényleg kiadják. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fejvadász háborúk első kötete megjelent idehaza, kettő pedig még kiadatlan. Nekem megvan itthon az az első, szerintem érdekes sztori. Ez egyszer nehéz a választás, mert ennek folytatására is nagyon kíváncsi volnék, de a Coruscant night sem hangzik éppen rosszul. Mindkettő kissé alvilági :D

Legyen a Coruscant night, de csak azért, mert eléggé érdekel, mit hoznak ki egy ilyen szituból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szavazás előtt nem ártana tudom, miről szólnak ezek a regények. :hehe:

Valaki leírná röviden?

Coruscant Nights

Nem sokkal az EP3 után Jax Pavan mesterét rohamosztagosok megölik, a tanítványa a Coruscant-ra utazik, hogy kiderítse mi történt a Köztársasággal és a mesterével. A bolygóra érkezése után belekeveredik a coruscanti alvilág bonyodalmaiba, és szembe kell néznie a Darth Vader és Birodalom jelentette veszéllyel.

Fejvadászháborúk.

Nem sokkal Jabba halála után háború robban ki az alvilágban, a fejvadászok céhei egymásnak esnek. A főszerepben: Boba Fett, Denagar, Bossk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coruscant Nights

Nem sokkal az EP3 után Jax Pavan mesterét rohamosztagosok megölik, a tanítványa a Coruscant-ra utazik, hogy kiderítse mi történt a Köztársasággal és a mesterével. A bolygóra érkezése után belekeveredik a coruscanti alvilág bonyodalmaiba, és szembe kell néznie a Darth Vader és Birodalom jelentette veszéllyel.

Fejvadászháborúk.

Nem sokkal Jabba halála után háború robban ki az alvilágban, a fejvadászok céhei egymásnak esnek. A főszerepben: Boba Fett, Denagar, Bossk.

 

 

Hát akkor Coruscant Nights.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.