Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A CDGalaxisban 4490, ez egyáltalán nem drága (főleg, hogy van benne egy remek kézikönyv, egy novella, normális tokkal van és full magyar, plusz ingyen megkapod a Bring down the Sky kiegészítőt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt nem tudom milyen, de itt a trainingen elvéreztem elsőre. :D Kell pár óra mire belövöm megfelelően az irányítást. ;) Amúgy tényleg nagyon szép a grafika, bár itt is érdekes, hogy a sátorkötéllel nem tudom elgáncsolni magam :D

 

 

Crysis. Szépen haladok vele. :) Már nincs sok hátra, most jutottam túl a kismilliomodik gunship amortizáción :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De iagzából ez egy sima fps azonkívül, hogy szimulátorosabb?Tehát vannak küldetések?

 

 

Más. Leszedtem a Prototype-ot.Nem tudom miért hype-olják, de nem egy nagy szám.Vannak benn jó ötletek(falonmászás), magákat a feladatokat gyengének érzem, és a grafika sem fogott meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig simán bírnia kéne. Én 40 fokban játszottam a Crysissal, vagy rendereltem (az processzorigényesebb művelet) és nem volt vele gond (jó, a gépnek melege volt, de hát az teljesen természetes). Haver, szerintem komoly gondok vannak azzal a géppel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, hogy akad... te azt írtad, hogy befagyott, az azért nem mindegy.

 

Arma 2: nem rossz, de iszonyú bugos, és a parancsnoklás gyötrelmes. Mire kitalálom melyik menü almenüjében van mondjuk az átkaroló hadművelet parancsa, és kijelölöm az embereket, már rég bebuktam a küldetést. Az meg külön rontja a katonai szimulátor jelleget, hogy az ellenséget egy nagy vörös folttal jelzi, de még akkor is, mikor halott. A fordítás meg csapnivaló, főleg, ha helymeghatározásról van szó. Angolul szépen bemondja a katona, hogy hány óra felé keressem a rosszarcút, de a magyar felirat rendesen bezavar, mikor azt mondja, hogy "balra tőlem messze". Anyád, a balra tőlem az még elég tág fogalom, 1 órától 5 óráig merre? Meg milyen messze? Ha nincs "mágikus radar", akkor baromira kell az az "ellenség 5 órára, 10 méterre" szöveg.

Aztán a bugok, nem tudom, hogy a feltört verzió varázsa-e, de pl. én képtelen vagyok repülőt és helikoptert vezetni. Egyszerűen önállósítják magukat. Gondoltam, hogy talán a szél a ludas, de szegény helimet a földről kapta fel, felvitte száz méterre, aztán onnan egy éles fordulóval a földhöz vágta (de szabályos forduló volt, én meg hiába kormányoztam, semmire sem reagált). Ugyanígy varázslatos a falakon áthaladó katonák látványa. Azt sem értem, hogy az éjjellátó kikapcsolása után miért vagyunk vakok egy ideig. Illetve nagy negatívum, hogy nincsenek átvezető videók. Egyik pillanatba még ezt csináljuk, majd snitt, és már más a dolgunk. Ez teljesen kiábrándító, pl. most értem el egy fordulatig. Megyünk a teherautón, majd egy robbanás, de csak durr és füst volt, a kocsi ment tovább, a katonák nem is reagáltak. A kép elsötétült, és már foglyok voltunk.

Viszont baromi jó a hangulat, remek valódibb katonai élmény, bár még jobb lenne, ha gördülékenyebb lenne (átgondoltabb menü + átvezető jelenetek). De annyi kisebb-nagyobb nyűgje van, hogy nem hiszem, hogy még sokáig nyúzom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este éppen eme szaggatás miatt le is kapcsoltam (többek között). Még azt a marha nagy dront(?) se tudtam normálisan becélozni. Amúgy piszok hangulatos az egész, kezdve attól ahogy bolyongik az ember a hajó fedélzetei között.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, hogy melyik verziót szedted le, megvan e az 1.02-es patched hozzá, de később tuti, hogy még javítani fognak rajta. ;) Én még várok a komolyabb belemélyedéssel, előbb a Crysist akarom végigvinni.

1.2-es verzsiós. Hát rá fér még némi hegesztés.

 

A Crysis anyahajó jelenete képregény.Az nekem is az volt.Irtózatosan szaggatott.Nem kell vele foglalkozni.

Hm... nekem van ilyen jó gépem, vagy mifene, hogy nálam az utolsó pálya röccenésmentesen futott? Vagy csak jól tudok opciózni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1.2-es verzsiós. Hát rá fér még némi hegesztés.

 

 

Hm... nekem van ilyen jó gépem, vagy mifene, hogy nálam az utolsó pálya röccenésmentesen futott? Vagy csak jól tudok opciózni ;)

 

Szerintem te levettél valami opciót ami nálam be volt kapcsolva.1280x1024-ben játszottam és minden full-on volt.Pont akkor vettem a gépet a mikor a Crysis megjelent, akkoriban nagyon jó gép volt.Tulajdonképpen csak az szaggatott, amikor az utolsó űrhajót kellett kinyírni.

Különben baromira kedvet kaptam újra hozzá.Lehet hogy leszedem.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valld be Dzséjt, te már lekapcsolt monitorral nyomatod ;)

Bevallom, nem :D

 

Szerintem te levettél valami opciót ami nálam be volt kapcsolva.1280x1024-ben

Na, itt van a különbség, én csak 1024x768-ban játszottam.

 

Én most nosztalgiázom kicsit, és elővettem a Mafia című játékot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eh, nem ráfaragtam erre a Crysis Warheadre. ;) Első pálya betöltésénél elakad és annyi. Amint olvastam sokaknak ez a panasza a leszedett játékkal.

 

Nekem simán ment.Olvasd el a játék fórumát ahonnan leszedted, ott tudnak segíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én így jártam a FEAR 2-vel (az egyetlen játék, amit nem tudtam elindítani), bár lehet azóta megoldódott a probléma. Csak mivel nekem különösebben a FEAR első része sem tetszett, így nem erőltettem. Amúgy, ha az ember türelmes, akkor minden problémára lelhet megoldást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én így jártam a FEAR 2-vel (az egyetlen játék, amit nem tudtam elindítani), bár lehet azóta megoldódott a probléma. Csak mivel nekem különösebben a FEAR első része sem tetszett, így nem erőltettem. Amúgy, ha az ember türelmes, akkor minden problémára lelhet megoldást.

 

 

Nekem az is simán ment.Nálam úgy szokott működni, hogy először elolvasom az nfo file-t.Ha nem megy akkor a torrentoldal fóruma.Ha úgysem akkor Google.De mindenképp elindítom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.