Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Köszi. Így már világosabb. Egy biztos, angol szóbeli nem lesz gondod, ezt így nagol felirat nélkül levágni nem semmi. Le a kalappal.

Köszi. Csak tudnék beszélni is ilyen jól. Meg aztán sokat segít, hogy látom a cselekményt, így amit nem értek meg, azt ki tudom kombinálni :D

 

Nálam nem venni észre. Ugyanolyan meleget csinál akkor is ha nem játszok.

Nálam sem érezhető. Bár lehet, ehhez annak is köze van, hogy egy asztali ventilátort tettem a gép mellé :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se élek se multival, és egy ideje PCGuruval sem :)

 

Most viszont ezzel a Metro 2033-mal játszok. Piszok jó hangulata van. Főleg, mikor befigyel a képbe egy-egy öreg, kék metró. Az olyan feelinges :D Már-már várja az ember a BKV ellenőrt :) Jó lenne egy ilyen játék budapesti környezetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem indul a metro 2033. Mi a gond? Indulásnál ablak hogy szabálytalan művelet.

 

Elindult de egy nulla az egész mint a Stalker. Ruszkik ne csináljanak játékot. Amcsik ebben a királyok na persze meg a németek. Uninstalláltam. Borzalom. Jöjjön már a Medal of Honor: Afgán tetvek elleni háború.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most vittem végig a Lego Harry Potter demot, hát ez nagyon jóóó :)

Épp ebben a percben akadtam el a 3. év egyik pályáján :D A bátyjámmal játszom Wiin, és nagyon király játék! :D Főleg ketten!

Szerkesztve: - Jinx Lumos Joke
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tömören, velősen: k*rva jó játék :D

A hangulata nagyon ott van. Egyedül a bugjai okozhatnak fejfájást (nálam pl. random mód kilépked, másnál akad, megint másnál fagy). Ildomos az összes patchet felrakni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yep, adtak ki hozzá DLC-ket (Operation Anchorage, The Pitt, Broken Steel, Point Lookout és Mothership Zeta), aztán kiadták egybecsomagolva az egészet Fallout 3 Game of the Year Edition címen. Én ezt szeretném megvenni majd. De a DLC-k közül csak három kapcsolódik a játék sztorijához, és ebből is csak egy kapcsolódik hozzá szorosan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mentek el a vendégek (2 héttel a névanpom után tudnak jönni, szép kis társaság. Na és ilyenkor este húzzák el a csíkot, megőrülök) és hoztak egy Lego Batman játékot. Meg is van, mivel fogok játszani mostanában :D

Régebben játszottam a demojával, az tetszett :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

I wanted to give a bit more insight into the Polish, Czech and Hungarian builds for our fans.

 

Believe me, we tried to make it work for these languages. DA was able to release English DLC for these localized versions of the game, but that isn't the case for us. On the Mass Effect side, it isn't as simple. By allowing the players of these versions to use the English DLC, there would be large scale changes to the main-game player experience. We didn't want to sacrifice the quality of the main game, and tried to work around this in various ways. In the end, unfortunately, we were unable to come to a solution which allowed us to release this content in these territories and keep the same level of quality from the main game.

 

I'd like to personally apologize to anyone in these regions who are dissapointed, and please know that it wasn't an easy decision to make.

 

Liara DLC, nem lesz magyarul...

 

Mi a...?! :D Nooormálisak?! Nem lokalizálják, és még azt se oldják meg, hogy angolul legalább végigtolhassuk? Akkor ezek szerint, legálisan nem is lesz elérhető megvásárolható ezen országokból? A Bioware-ben, eddig sose csalódtam, remélem most nem kell csalódnom, főleg egy ekkora volumenü DLC előtt!

 

Itt olvasható a topic!

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.