Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Elkezdtem én is az A:CM Stasis Interrupted DLC-vel játszani. Eddig bejön nagyon. De jól megszivattam magam. Nézem miért olyan szemcsés a kép, hát azért mert a filmszerűséget bekapcsolva hagytam. :D Ami tetszik eddig az a ..

 

 

bosszú. Ha a szüleimet így találnám én is írtanám utána a felelősőket. Mondjuk azért az kicsit hihetetlen hogy egy tinédzser képzett katonákat csak így öldököl, nem is beszélve a xenokról.

 

 

Viszont még holt lila gőzőm nincs mi folyik itt, miért van az mit látok? :D Sejtésem van hogy ez milyen űrhajó de pontos válasz még nincs. A végén össze fogom én is foglalni milyen következtetést vontam le a játékokból, azaz mi történt a Sulacoval valójában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a csaj már nem tini, legalábbis nekem a viselkedéséből inkább egy huszonéves fiatal nő tűnik ki (kicsit mondjuk megbonyolítja a dolgot, hogy sosem látni az arcát). És - legalábbis az Aliens alapján - a telepesek valószínűleg kapnak katonai kiképzést, mielőtt kivándorolnak. Legalábbis az Aliensben mondja Apone őrmester, hogy impulzus karabélytól származó lövésnyomokat látnak. Most vagy ott is voltak PMC-k (mint az Avatarban), vagy a telepesek legalább annyira azért ki voltak képezve, hogy tudják a fegyvereket kezelni. Aminek azért lenne értelme, mivel a segítség két hétre van, így ha bármi baj üt ki - ütött ki :) -, azt helyben kellett megoldaniuk.

Mondjuk én ezt az egészet tényleg ilyen Avatar-szerűen képzelem el. Van a telepeken néhány, a Társaság által fizetett zsoldos, és a telepesek is tudnak azért a fegyverrel bánni.

 

Kíváncsian várom, mit szűrsz majd le. Az eleje kicsit azért zavaros.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a csaj már nem tini, legalábbis nekem a viselkedéséből inkább egy huszonéves fiatal nő tűnik ki (kicsit mondjuk megbonyolítja a dolgot, hogy sosem látni az arcát). És - legalábbis az Aliens alapján - a telepesek valószínűleg kapnak katonai kiképzést, mielőtt kivándorolnak. Legalábbis az Aliensben mondja Apone őrmester, hogy impulzus karabélytól származó lövésnyomokat látnak. Most vagy ott is voltak PMC-k (mint az Avatarban), vagy a telepesek legalább annyira azért ki voltak képezve, hogy tudják a fegyvereket kezelni. Aminek azért lenne értelme, mivel a segítség két hétre van, így ha bármi baj üt ki - ütött ki :) -, azt helyben kellett megoldaniuk.

Mondjuk én ezt az egészet tényleg ilyen Avatar-szerűen képzelem el. Van a telepeken néhány, a Társaság által fizetett zsoldos, és a telepesek is tudnak azért a fegyverrel bánni.

 

Kíváncsian várom, mit szűrsz majd le. Az eleje kicsit azért zavaros.

 

 

Továbbmenve a játékban néha kezd tisztulni a kép néha bezavarodik. A csaj szüleinek az életkorából szűrtem le hogy Lisbeth max 18 éves lehet. Azért az más hogy kapsz pár hét kiképzést és más az ha kemény katona vagy.

 

Tehát néger úr és átkötözött mellkasú jóember(akit ugye Hicksnek hisznek a lezuhanás után) átmennek a Sulacora és felkeltik a tizedest. A baj az hogy mikor Lisbeth robbantja a Legatot a közelében sincs a Sulaco. Az viszont nem semmi hogy bevállalták hogy mellkasrobbantó kolléga kijön a csajból. Amit még bakinak érzek az az idő. Már mondjuk az sem semmi hogy hogyan kerül Ripley fejére egy arctámadó mikor az Alien 3 elején Newt-ra mászik rá(legalábbis az ő fagyasztójára mászik rá). De az hogy két napig nem robban ki a mellkasából az sok idő szerintem. Ha jól értettem 2 nap telt el Hicks felébresztése és a négerrel való leszállása közt a Fionára. Én Kane-t veszem alapul. Levált az arcáról a dög, felkelt ment kajálni és jött is ki a dög. Max félóra telhetett el. Még Lisbethe-et lehet magyarázni aki végigrohant a hajón, de Ripleynél a két nap sok. A másik hogy ezeket a Werylandokat már nem tudom követni. A fazon akkor most nem Charles Bishop a WYC elnöke? Nem hát mert mikor beszél akkor Weylandot írnak ki, de mégis hasonlit Bishopra.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A:CM - Stasis Interrupted

 

Ripley-ben egy királynő fejlődött, annak tovább tart az inkubációs ideje. A dolgozóknak nagyjából 24 óra, bár erősen behatárolja a fejlődést a gazdaszervezet. Az Alien Resurrectionban Purvisben például azért fejlődött tovább a lény, mert pajzsmirigy gondjai voltak, és ez hatással volt a lényre. Szóval általában egy dolgozó fejlődése 24 +/- 5-10 óra. Egy királynőé ennél több idő kell, mivel bonyolultabb szervezet, annak 2-3 nap is kelhet (Az Aliensben ezért is érhettek vissza Russ Jordannal a telepre, mert benne is egy királynő fejlődött valószínűleg).

Mindig is Ripley-re ment rá az arctámadó, legalábbis a kész film koncepciója szerint (a film elején mutatnak egy bioscan felvételt, ott már látszódik, hogy egy felnőtt emberen van a dög). A forgatókönyv úgy szólt, hogy az arctámadó Nyuszira tapadt rá, majd miután a becsapódáskor a kislány megfulladt, a kis királynő kimászott belőle a száján át és belebújt Ripley-be. Aztán jött David Fincher, meglátta ezt a baromságot és törölte az egészet a sunyiba. De néhány felvételt felhasznált, pl. amikor megreped Nyuszi hibernátora, de annak úgy őszintén a filmben nem sok értelme van. Elviekben ezzel akarta Fincher jelezni, hogy megvágta magát az arctámadó, de őszintén szólva, egy megrepedt üveg nem igazán vág. A törött üveg vág, viszont törésről szó sincs. De már az 1993-as mozi premierkor is úgy volt, hogy a lény Ripley arcára tapadt rá.

Charles Bishop Weyland (ez a teljes neve) az AVP-ben van. Az Alien vs Predator és az Aliens vs Predator: Requiem NEM része az Alien kánonnak. Az alá csak a négy Alien film, a Prometheus és az Aliens: Colonial Marines (ebbe természetesen beletartozik a Stasis Interrupted DLC is) sorolandó. Már az AVP forgatásakor azt nyilatkozta Anderson, hogy ezek spin-off filmek, nem részei a kánonnak, és a Promethetusszal hál' isten, hivatalosan is törölték őket.

Azt a fickót, akit az Alien3 végén látunk a film szerint csak Bishop II-nek hívják, legalábbis ez a név szerepel a cast-listán. Fincher embernek akarta, de a végső vágásból ez nem derült ki, csak a 2004-ben készült SE változatból. A film könyvváltozatában Michael Bishopnak nevezik. Annyi retcon érte most ezt a történetet, hogy megkapta a Weyland nevet, vagyis az A:CM-mel a hivatalos kánon szerint az úriember neve Michael Wayland. A dologba belefér, hiszen a filmben sosem mondta el, hogy mi a neve.

Amikor a Legato felrobban, ott van mellette a Sulaco, csak eltávolodott. Látni is a Legato robbanásakor. A négus fickóval, Stone-nal játszva derül ki, hogyan kapcsolódott szét a két hajó. Akkor meg a lövegtoronyból látható a Legato, amint felrobban. Itt magad is megnézheted, a legvégén van a robbanás. A Legato ugyan a jelenet legnagyobb részében kitakarja a Sulacót, illetve az elég sötét burkolatú, így belelapul az űrbe, de ott van, két-három másodpercig szépen látható.

http://www.youtube.com/watch?v=Dfbmg3EBS0U

 

Lisbeth szüleinek életkorát nem igazán lehet behatárolni, mivel az arcát egyiknek sem látni. Szerintem Lizy 18 és 25 év között bárhol lehet. :) És igaz, nem ugyanaz egy pár hetes katonai felkészítés, mint egy full katonai kiképzés, de az sem biztos, hogy a WYC zsoldosai mindegyike katona is. Meg azért ezt megkérdőjelezni, hogy hogyan lőheti le Lizy a zsoldosokat, nos... Rengeteg játékot és filmet megkérdőjelezhetnél akkor, például a Half Life-ot, ahol Gordon Freeman, egy egyszerű szobatudós SZTK keretes szemüveggel képes a Földet megszállni kívánó idegen sereget és az USA hadseregét is visszaverni egymaga. És neki még katonai felkészítése sem volt. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bioshock: Infinite - ez a játék egy csoda, az év programja, az hét szentség. A sztori páratlan, Elizabeth ( :love: ) nagyon hosszú ideje (Alyx Vance színre lépése óta) a legjobb női sidekick, az akciók parázsak a látvány pedig... Nos, haverom gépén láttam high-ban, nálam csak a low beállításra futotta, de emlékszem rá, milyen csodás volt. De mivel a sztori az első körben úgy kiütötte a kezemből a fonalat, hogy azóta is sajog a kezem, hamarosan újra végigjátszom. Remélhetőleg pár hét múlva, amikor megjön az új gépem. :clap2:

 

Addig pedig Assasssin's Creed 1-2, Brotherhood és Revelations (az AC3 csak azért nem, mert még nem vettem meg). Azt hiszem, ezekkel elleszek egy darabig.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantasztikus játék. Legjobb Bioshock, olyan történettel (pedig az az előző két rész esetében is erős volt) hogy letettem a hajam, kétszer! Elizabeth pedig... nos a lényeg, hogy egyetértek. Ilyen élettel teli karaktert régen láttam játékban!! (Más dolog, hogy az AMD Gaming Evolved a mai napig nem küldte meg a Steam kódomat a játékhoz. Pedig már bő 3 hete, hogy aktiváltam azt a kupont :()

 

 

 

Milyen lesz az új masina, Dzséjt?

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bioshock Infinite-et én tegnap előtt vittem végig... hát öcsém... mikor először kiléptem a városba a koponyatetőm letettem olyan durva látvány volt. Lebegő város, lágy zene, kék ég, vidám emberek, ráadásul a kórus a lebegő járművön...hát kell ennél több? :D Komolyan percekig forgolódtam egy helyben, hogy kigyönyörködhessem magam. Sose játszottam Bioshock-al, valahogy Rapture városa nem vonzott, ez a lebegő város azonban valamiért igen, és nem csalódtam. Története annyira zseniális, hogy első végigjátszásra felét se fogtam fel. Durva látni, ahogy a szép város, ahova megérkeztél, folyamatosan porrá és hamuvá lesz. Elején ámultam-bámultam, közepén kicsit untam már a sok lövöldözést, de a végére megint csak ámultam-bámultam. 12-13 fegyver ha van a játékban, de abból körülbelül 3-at használtam maximum, pisztoly elejétől megvolt, csak a gépfegyót meg az M1 Carbine-t váltogattam, lőszertől függően :D.

 

Ami Elizabeth-et illeti, nála élőbb MI-t én még a büdös életben nem láttam játékban. Megyek vele a városban, betérek egy játékboltba, elkezd nézelődni, majd hozzáér egy játékhoz ami megugrik, Elizabeth pedig ijedten hátra :) Mimikáját nagyon élethűre megcsinálták, szinte már-már mintha élő lenne. Csatákban is nagy segítségre volt, örültem neki, hogy egyszersem ölette meg magát, fedezékbe bújt egyből és onnan dobált életet-lőszert-vigort (sót).

 

Apropró vigorok: azok az üvegek marha jól néznek ki, egyszer megpróbálom megcsinálni, ha nem is üvegből :D

 

Songbird se semmi ellenfél volt, nagyon megtetszett az is, Lutece-ékről nem is beszélve, a zene ami alattuk szólt komikussá tette az egészet.

 

Szerintem Tomb Raider mellett év legjobbja eddig, 1-2x kijátszom még szerintem, holnap viszont a Dishonored-nek állok neki.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milyen lesz az új masina, Dzséjt?

Terveim szerint bitang jó. :D Már van egy előzetes elképzelés, de talán egy kicsit több pénzhez jutok, mint előre számítottam rá, így egy picit többet költhetek rá. Szóval részletekbe nem mennék most még bele - már csak azért sem, mert az utóbbi időben, ha beleéltem magam valamibe, az rendre nem valósult meg, aztán hetekig nem voltam kommunikációs kedvemben...

 

Mimikáját nagyon élethűre megcsinálták, szinte már-már mintha élő lenne.

Ez azért lehet, mivel mo-cap eljárással élő emberről mintázták. :)

Amúgy, én úgy játszottam végig, hogy előtte kipörgettem az első két Bioshockot. A B2 szintén első játszás volt (sokkal jobb, mint az első rész, bevallom, bár a várost imádom, a hangulat remek, a Bid Daddy-k favoritok, én baromira untam egy idő után, főleg második végigjátszásra, amikor már tudtam, mi a vége). A B2-ben sokkal több lehetőségünk van, mint Big Daddy, változatosabbak a fegyverek, az ellenfelek, stb. De Rapture után kilépni Columbiába, hát, icipicit volt csak kib*szottul k*rvára lenyűgöző (az elején még High-ban mentem, csak aztán az első akcióknál megadta magát a gép :D).

Én is a gépfegyvert és az M1-et vittem magammal. Csak a steames archivmentek miatt váltottam át néha másra, de a többi fegyver, pláne a feltápolt vigorok mellett nem valami meggyőző.

 

A Tomb Raider is tényleg megér egy misét, de mivel nálam a végén leesik az FPS-szám, így nem tudom befejezni. A mai napig nem tudom, hogy ér véget. Majd azt is újra kipörgetem az új másínán. :D Viszont nálam azért szorult hátra az Infinite-tal szemben, mert a B:I mégiscsak sci-fi. És az nálam mindig lever egy misztikus kalandot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Terveim szerint bitang jó. :D Már van egy előzetes elképzelés, de talán egy kicsit több pénzhez jutok, mint előre számítottam rá, így egy picit többet költhetek rá. Szóval részletekbe nem mennék most még bele - már csak azért sem, mert az utóbbi időben, ha beleéltem magam valamibe, az rendre nem valósult meg, aztán hetekig nem voltam kommunikációs kedvemben...

 

 

Ez azért lehet, mivel mo-cap eljárással élő emberről mintázták. :)

Amúgy, én úgy játszottam végig, hogy előtte kipörgettem az első két Bioshockot. A B2 szintén első játszás volt (sokkal jobb, mint az első rész, bevallom, bár a várost imádom, a hangulat remek, a Bid Daddy-k favoritok, én baromira untam egy idő után, főleg második végigjátszásra, amikor már tudtam, mi a vége). A B2-ben sokkal több lehetőségünk van, mint Big Daddy, változatosabbak a fegyverek, az ellenfelek, stb. De Rapture után kilépni Columbiába, hát, icipicit volt csak kib*szottul k*rvára lenyűgöző (az elején még High-ban mentem, csak aztán az első akcióknál megadta magát a gép :D).

Én is a gépfegyvert és az M1-et vittem magammal. Csak a steames archivmentek miatt váltottam át néha másra, de a többi fegyver, pláne a feltápolt vigorok mellett nem valami meggyőző.

 

A Tomb Raider is tényleg megér egy misét, de mivel nálam a végén leesik az FPS-szám, így nem tudom befejezni. A mai napig nem tudom, hogy ér véget. Majd azt is újra kipörgetem az új másínán. :D Viszont nálam azért szorult hátra az Infinite-tal szemben, mert a B:I mégiscsak sci-fi. És az nálam mindig lever egy misztikus kalandot. :D

 

Én ezekhez a dolgokhoz nem értek, hogy mivel csinálják az animációt, de így érthető :D

 

Ha előző Tomb Raiderekkel is játszottál akkor a végén lesz egy jelenet amin én mosolyra húztam a szám :D Elég szép utalás lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig minden várakozásomat felülmúlta a Resident Evil 6, nagyon pöpec "kis" game. ;) Ezért is állok értetlenül a "nagyobb volt a füstje, mint a lángja" kijelentések előtt, de kinek mi... bár köztudott, hogy hibát találni mindenben lehet, csak akarni kell. :) A TPS és horror szerelmeseinek szerintem kötelező darab! Amint kivittem, talán bővebben is firkantok róla. Ha jól rémlik, itt írta valaki, hogy a PC-s verziónál nem lehet pause-t nyomni, se a gyári beállításokat felülírni. Ezek egyike sem igaz, mivel nálam gond nélkül elérhető mindkettő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem is felülírhatatlan, de az átopciózás a lehetetlen menünek hála elég körülményes, a tutorial elindítása a menü előtt meg még azoknak is érthetetlen, akik PS3-on vették meg anno. De ezt leszámítva tényleg remek játék, bár jó ronda (a karakterek gyönyörűek, de a helyszínek, az objektumok rosszabbul festenek, mint a RE5-be -> szintén olyan tény, amely előtt a PS3 tulajok is értetlenül állnak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mit értesz lehetetlen menü alatt, nekem néhány kattintásomba került, hogy elérjem az opciót (bár a gyári beállításokkal tolom, nem éreztem szükségét állítgatni).

 

A grafika szépsége szubjektív dolog, de ha számodra ez még a "jó ronda" kategória, akkor kezdek megijedni az igényeidtől. :D Ha jelent valamit, az első reakcióm a Leon kampány kezdetekor a nem éppen rondának ható megjelenítésben való gyönyörködés volt. Bár nem olyan mértékű a fejlődés ezen a téren, mint a RE4-->RE5 esetében volt, a RE6 szvsz grafikailag nem múlja alul számozott elődjét, sőt... nemigen tudnék olyan fejezetet említeni, ahol megfordult volna a fejemben a grafikai visszalépés. A Kelet-Európai pályák, az egyetemen zajló események, vagy a kínai küldetések kimondottan gyönyörűek full grafikán, az átvezető videók biztosította filmszerű élményről nem is beszélve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bioshock: Infinite - Már kezdtem azt hinni, hogy kinőttem a játékokból, mert jó ideje már azok a játékok se kötöttek le, amiken azért láttam, hogy jól össze lettek rakva, de ez most lenyűgözött.

Egyébként még az elején járok

Elizabeth-el nemrég szöktünk meg az angyal-szoborból

 

 

Köszi azoknak akik ajánlották itt a topikban :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bioshock: Infinite - Már kezdtem azt hinni, hogy kinőttem a játékokból, mert jó ideje már azok a játékok se kötöttek le, amiken azért láttam, hogy jól össze lettek rakva, de ez most lenyűgözött.

Egyébként még az elején járok

Elizabeth-el nemrég szöktünk meg az angyal-szoborból

 

 

Köszi azoknak akik ajánlották itt a topikban :peace:

 

És még mi vár majd rád. Iszonyú jó játék tényleg, remek ötletekkel. Én is végigvittem majd írok róla bővebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, mit értesz lehetetlen menü alatt, nekem néhány kattintásomba került, hogy elérjem az opciót (bár a gyári beállításokkal tolom, nem éreztem szükségét állítgatni).

 

A grafika szépsége szubjektív dolog, de ha számodra ez még a "jó ronda" kategória, akkor kezdek megijedni az igényeidtől. :D Ha jelent valamit, az első reakcióm a Leon kampány kezdetekor a nem éppen rondának ható megjelenítésben való gyönyörködés volt. Bár nem olyan mértékű a fejlődés ezen a téren, mint a RE4-->RE5 esetében volt, a RE6 szvsz grafikailag nem múlja alul számozott elődjét, sőt... nemigen tudnék olyan fejezetet említeni, ahol megfordult volna a fejemben a grafikai visszalépés. A Kelet-Európai pályák, az egyetemen zajló események, vagy a kínai küldetések kimondottan gyönyörűek full grafikán, az átvezető videók biztosította filmszerű élményről nem is beszélve.

Azt értem lehetetlen alatt, hogy a különböző beállítási pontok elhelyezése a menüben a logikát teljes mértékben mellőzi. Ennyi.

Az a játék ronda, objektíven és szubjektíven is megítélve a mai trendek közelébe sem ér. Ilyen alultextúrázott pályaelemeket, ilyen élettelen pályákat régen láttam. Amikor még a tutorialban megláttam a Hummert, azt hittem, öt évet visszamentem az időben. Havert idézve: ez a játék addig volt szép, amíg a harminc centis, tizenöt éves TV-jén játszott vele. Aztán a PS3-asát rákötötte egy HD TV-re, és ijedtében eldobta a kontrollert. :)

Összehasonlításul, ez ocsmány:

Resident-Evil-6-Awful-Textures.jpg

 

Hasonló kép a Last of Usból, ez gyönyörű:

TheLastofUsSexNumber_zpseeaea448.jpg

A második kép prezentálja, mi a mai elvárás, pedig a Last of Us is alulmarad a PS4 és Xbox One grafikai kínálata mellett. Ott el lehet olvasni a feliratokat a plakátokon, míg a RE6-nál, nos... És itt semmiféle igény nincs támasztva, ha csak nem igény az, hogy 2012-ben kijött játék ne úgy fessen, mint amit 2004-ben hoztak ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, de a te szavaidból az jön le, hogy az egész game (a karaktereket leszámítva) korát megszégyenítően ocsmány grafikával bír. Ha figyelembe vesszük a játék hosszát, és a viszonylag sokszínű pályákat, szerintem bocsánatos hiba az, hogy itt-ott, néhány jelentéktelen, funkció nélküli szórólapon nem vehető ki tűélesen a legapróbb betűmérettel írt szöveg. De oké, kidolgozottságon természetesen lehetett volna még fejleszteni az apróságok tekintetében.

Az egész játékra vonatkozó "jó ronda" kijelentést viszont nem érzem helytállónak. Az alábbi képekről nekem nem az előbbi jelző jut eszembe, de meglehet, hogy túl alacsonyak az igényeim.

 

17730237101_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

8808691202_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

10060753403_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

134849641204_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig bőven randa. Nagyszerű, hogy linkeltél távlati képeket, de amikor közel mész valamihez, vagy csak lenézel a földre, láthatod, mennyire randa. Például az utolsó képen lévő ünnepi terem eléggé kiábrándító volt közelről (a leszögezett lufikról, asztalokról, székekről meg inkább ne emlékezzünk meg).

Resident-Evil-6d.jpg

Itt is látszik, milyen "jelentéktelen" dolgok vannak nagyon elnagyolva: asztal, padló, fal, szörny, Jake. Az, hogy egy távlati képen mi milyen szép, alapjáraton nem nagyon számít, mivel minél távolabbi egy objektum, annál többet lehet vele csalni. A RE6 a mai átlagos, sok esetben alatti, és lazán alázzák olyan játékok, mint a Crysis 3, a Far Cry 3, a BEYOND: Two Souls, Last of Us, Battlefield 3, Assassin's Creed 3-4.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy szépen sikerül kiválogatnod azokat a screenshotokat, amik tényleg nem mutatnak túl nyerőn, de mindegy is, hiszen addig úgyse nyugodt a lelked, amíg nem kerül elismerésre az igazad. Parttalan beszélgetéssel viszont inkább nem fárasztom magam. Undorító egy grafika, melynél már csak az ízlésem gusztustalanabb (ezek szerint). Nem is értem magam, miért próbáltam bárkinek is meghozni a kedvét itt a játékhoz. De a készítőket se, hogy merészeltek kiadni ilyen ocsmányságot 2013-ban... :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én anno csak a demoját próbáltam ki. Elég fain volt és fel is jegyeztem magamnak, hogy majd ha úgy jön ki a lépés beruházok rá. Viszont a látványnál nekem is hiányérzetem volt, már csak azért is mert az ötöstől anno mikor kijött leesett az állam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahogy szépen sikerül kiválogatnod azokat a screenshotokat, amik tényleg nem mutatnak túl nyerőn, de mindegy is, hiszen addig úgyse nyugodt a lelked, amíg nem kerül elismerésre az igazad. Parttalan beszélgetéssel viszont inkább nem fárasztom magam. Undorító egy grafika, melynél már csak az ízlésem gusztustalanabb (ezek szerint). Nem is értem magam, miért próbáltam bárkinek is meghozni a kedvét itt a játékhoz. De a készítőket se, hogy merészeltek kiadni ilyen ocsmányságot 2013-ban... :o

2012-ben, mivel a játék tavalyi. ;) A PC-re meg nem változtattak semmit a grafikán. És még jó, hogy azokat a screeneket választom ki, amelyek az igazam bizonyítják. Te is olyan képeket válogattál ki, amik a te igazad mellett állnak. De nincs nehéz dolgom, annyit írtam be a google-be, hogy Resident Evil 6 graphics, és ezek jöttek ki. Azért ez is elárul valamit.

A többi meg no comment. :facepalm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó hírem van. A PC-s Battlefield 3 a Tescoban szeptember 5.-e és 18.-a között 2999 ft. Olyan gyorsan vásárlom meg hogy észre sem veszem, azt mondom ennyiért ingyen van. Ennyiért nagyon megéri. Végre lesz a Half-Life 2 mellé még egy eredeti játékom. A konzolos verziók 5999 ft-ba kerülnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ennyiért tényleg megéri, de most nem veszem meg. Most minden fillér a gépre van félretéve. A videókártya és a ház már megvan. A kártyát betettem próbára a mostani gépembe... Háááát... Wow... Mintha egy Suzukiba betettek volna egy Ferrari motort. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, ennyiért tényleg megéri, de most nem veszem meg. Most minden fillér a gépre van félretéve. A videókártya és a ház már megvan. A kártyát betettem próbára a mostani gépembe... Háááát... Wow... Mintha egy Suzukiba betettek volna egy Ferrari motort. :D

 

Ez azért erős. :D Ez olyan minta egy 560 lóerős BMW-motorba szívószálon küldenénk az üzemanyagot. A motor dolgozna csak nem kap elég gyorsan benzint.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól tudod. :)

Nemsokára leveszem róla a szívószálat. Jövő héten rendelem az alaplapot és a processzort, meg talán tudok még venni hozzá legalább egy memória modult. Akkor összerakom és októberig ellesz a mostani gépem tápjával, mert úgyse bírom ki. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.