Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

November 10. -étől nincs sz*rozás, bevetés lesz ezerrel. :D

 

Modern Warfare 2 spec ops video

 

Az első részben annyira sajnáltam lelőni a kutyákat. :D

 

Amúgy arra kíváncsi leszek, hogy pontosan miket is javítanak a folytatásban ( biztos mondják azért ezekben az interjúkban, dehát a magyar nyelv feliratozás ugye luxus :) ), de a szkripteket elhagyhatnák. Jöhetnek tágasabb bevetési területek is. Mondjuk a zelső rész mesterlövész pályája überállat volt :D és mondjuk a későbbiekben valami pöpec fedezékrendszer kiépítését is el tudném képzelni, esetleg csapatirányítással együtt. :D ugye ez nem túl sok kívánság? :D

 

Más. Mennyit olvastatok az új AMD ( ATI) 5xxx-es kártyákról? Amint nézem annyit nem érnek, hogy most kéne átváltani rájuk. Állítólag 10%-al kevesebbet tudnak mint a 4850-es és a 4870-es kártyák a középkategória szegmensben, csak ugye ezeknek az újaknak már DirectX11-esük van. De én még túl sok DX10-es játékkal sem találkoztam. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á Oldi, nem kérsz sokat, alap :)

Amúgy a fedezékrendszert leszámítva én is örülnék az általad felvázolt újításoknak. Mondjuk elnézve az egyik trailerben látott havasi pályát, azért akad most is egy-két tágasabb tér. A scriptelt események elhagyása meg talán kicsit nehéz a feszes tempóra vágott sztori miatt, szóval lehet azért nem akarnak ezen módosítani.

 

Azért egyszer ki kéne próbálni multiban. Mondjuk a coop módot (mos már elég jó a netem, hogy ilyen játékokat is játszhassak).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak Dzséjt alél el ettöl.Ez valami iszonyú jó lesz.Eszméletlen grafikája van.

 

 

Titeket is szivat a Shift?Tegnap folytattam, 2. szinten vagyok és valami brutál nehéz.Amikor soförpárbaj van, és utol el kell érni, akkor egy kis hiba is végzetes.És szerintem az ellenfél csal, mert ő szinte fékezés nélkül belemegy a kanyarba, nekem meg rendesen kell fékezni, mert kicsúszok.

 

 

Oldie: A te kártyádat nem kell cserélni, de aki most vesz új gépet,, az vegyen 5xxx-est.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Shift. De szívatós, de érdemes körbenézni, mert pár önkéntes feltett némi patchféleséget amivel a játék fizikáját normalizálni lehet. Nekem más bajom volt vele. Leszedtem és majd valami normális patchnél újra instatálom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokaknak nem újdonság, főleg, de a Kotaku kiderítette, hogy a Mass Effect 2 januárban jön, pontosabban Január 26.án.

Legalább egy pontos dátummal lehetünk gazdagabbak, bár nagyjából mindenki januárra következtette az időpontot.

Szerkesztve: - barnez
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.