Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nem vettem még meg, de meg fogom a jövő héten. Szóval kösz a felajánlást, de nem szükséges átadnod. Viszont lehet akad itt más, aki szívesen venné :yeah:
Ismerek pár embert aki szívesen venné, de prioritásban neked adtam volna :D Majd körbekérdezősködök kinek kell :D

 

Szerk: Oldie, frenkie, nektek kell? :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerek pár embert aki szívesen venné, de prioritásban neked adtam volna :P Majd körbekérdezősködök kinek kell :P

 

Szerk: Oldie, frenkie, nektek kell? :D

 

Nekem nem köszi.A multijátékok hidegen hagynak.Just single.Megvárom a megjelenést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zsírkréta :D Akkor maradnak a have Rock :D (vagy a Vaterámn eladom jópénzért :D )

Én örülnék neki, ha mielöbb játszhatnék a BFBC2-vel, de akkor soha nem fejezném be a Mass Effect 1,2-t... Úgyhogy nekem pont jó a Márc 5. addigra csak kijátszom mindkettőt...

 

(Amugy ez lesz az a játék, amit biztos megveszek! Nem sok játékom eredeti, de a BF2 az, és az megérte... (Meg az MW2))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na tegnap sikerült végigpörgetnem a Mass Effect 2-öt. Magával ragadt nagyon, még a mellékküldetések is. Szerintem hamarosan neki fogok állni újra mind2 résznek.

 

10/10 - ha értékelnem kéne, egyet sajnálok, hogy a végjáték már nem volt annyira hosszú... Na várjuk a 3. részt, addig is a DLC-k jöhetnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsővel se játszottam, de nem is izgat annyira. Viszont ez az AVP körüli steames dolog idegesít. :P Remélem a szoc. változaton ezt a kis hibát eltüntetik :P

 

Én is remélem.A Bioschock-ot meg ne hagyd ki az egyik legjobb fps.Nagyon hangulatos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is remélem.A Bioschock-ot meg ne hagyd ki az egyik legjobb fps.Nagyon hangulatos.
Lehet, hogy jó, de engem kicsit a játékmenete rémisztett meg. Ha jól tudom akkor dönteni kell bizonyos szitukban, hogy a robottal vagy a kislánnyal törődsz.... :S

Most úgyis el vagyok havazva jó pár játékkal. Van pár amit már befejezni szeretnék, de valahogy semmihez sincs kedvem. Tavaszodhatna vagy mi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy jó, de engem kicsit a játékmenete rémisztett meg. Ha jól tudom akkor dönteni kell bizonyos szitukban, hogy a robottal vagy a kislánnyal törődsz.... :S

Most úgyis el vagyok havazva jó pár játékkal. Van pár amit már befejezni szeretnék, de valahogy semmihez sincs kedvem. Tavaszodhatna vagy mi.

 

 

Én is így vagyok.Pár játék van a gépemen amit nem fejeztem be.A Batmant ott hagytam abba, ahol azt a nagy melákot kell legyőzni.De amikor fentről bejöttek a cimborák és állandóan meghaltam meguntam.Majd folytatom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó hír uraim.A bioshock 2 fent van torrenten.

A francba, egy játéknak elég hely van, és az az AVP. Erre most itt a Bioshock 2. Jó, mondjuk az első játék nyomasztó hangulata miatt ezt nem vártam, de mivel az első is tetszett, így nem akarom kihagyni.

 

Oldi: hangzásra rémisztő az a gyerek-Big Dady döntési, de egyáltalán nem kényszer. Lelőheted a prücsköt, ha akarod, még hasznod is lesz belőle, csak más lesz a játék vége. De az sem nehezebb/bosszantóbb, ha nem ölöd meg egyiket sem (csak akkor jön elő a "jó" befejezés, ha egyiket se nyírod ki).

 

Én most az AVP-ig szerintem végignyomom a Harry Potter játékokat. Amúgy is kicsit csömöröm van a komoly játékoktól (mostanában semmi mókással nem játszottam, csak Mass Effect, Dragon Age, Call of Duty, Batman, meg a Tomb Raiderek, amiktől végül már az idegbaj kerülgetett). Most tök jó ezek a kis lazítós játékok. Csak ugrálni, színes rossebeket és kártyákat gyűjtögetni. Semmi idegesség, semmi gyilkolászás... Tök üdítő :P Aztán majd jön az Aliens vs Predator, ahol válogatott módszerekkel újra mészároskodhatom :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, nagyon az elején jársz még. :P Annál a faszinál én is szenvedtem, de végüli ha ráérzel a ritmusra akkor két perc alatt végzzel a pályával. Megnyugtatlak, lesz ennél is nehezebb és alapos odafigyelést igénnyel, hogy aprítsd a keménylegényeket, miközben fél szemed a boss-on van aki éppen lendületet vesz a támadáshoz....a társával együtt. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.