Ugrás a kommentre

Videjó játékok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Engem ez nem érint. Nincs kichipeltetve a konzolom. Az Xbox játékaimat megveszem. Amikor még szerettem PC-n játszani arra is vettem a játékaimat. Utolsónak a Diablo 2 kiegészitőjét. A polcról a mai napig néz rám az óriási doboza :)

 

Erre próbálok rávilágítani. Ha megveszed, mindkettőre egyszerű telepíteni. Nem kell sz/rakodni a crackkel a daemonnal, stb-vel, mert könnyű felrakni, és már megy is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre próbálok rávilágítani. Ha megveszed, mindkettőre egyszerű telepíteni. Nem kell sz/rakodni a crackkel a daemonnal, stb-vel, mert könnyű felrakni, és már megy is. :)

 

Pc-n sem kell tökölni vele. Telepít(az hogy mountolni kell daemonba az pozitív mert nem kell kiírni, a művelet maga 2 kattintás) crack másolás(ami 2 ms) aztán mehet. Amit Bomarr beírt az szélsőséges eset. A játékok 99 %-a simán megy a fenti egyszerű módszerrel. De ha tegyük fel gáz van 5 ms alatt a torrentoldalon vagyok a játék fórumában és pár oldal után megvan a megoldás. Nem mondom hogy nem szívtam be én is néha, de elenyésző volt az ilyen és úgy fogtam fel hogy mivel ingyen van ez az ára, sőt agymunka is, mert nehogy már egy pc kitoljon velem. Nagy sikerélmény ha elindul a játék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pc-n sem kell tökölni vele. Telepít(az hogy mountolni kell daemonba az pozitív mert nem kell kiírni, a művelet maga 2 kattintás) crack másolás(ami 2 ms) aztán mehet. Amit Bomarr beírt az szélsőséges eset. A játékok 99 %-a simán megy a fenti egyszerű módszerrel. De ha tegyük fel gáz van 5 ms alatt a torrentoldalon vagyok a játék fórumában és pár oldal után megvan a megoldás. Nem mondom hogy nem szívtam be én is néha, de elenyésző volt az ilyen és úgy fogtam fel hogy mivel ingyen van ez az ára, sőt agymunka is, mert nehogy már egy pc kitoljon velem. Nagy sikerélmény ha elindul a játék.

Csak bólogatni tudok. Én is szeretek dilis játékokra megoldások után kajtatni, bár tartom valószínűnek, hogy azért a számítógépes ambíciókkal nem rendelkező felhasználók ezt az örömöt nem osztják :) Minden esetre, azért valóban nem olyan bonyolult egy-egy játékot telepíteni még feltört formában sem. Persze, néha szutykos a crack, de hát ezért kell a jó csapatoktól letölteni (aki benne van a témában, tudja melyik műfajnál kik azok, akikre számítani lehet).

Az egyetlen, amit rühellek, az az, mikor egy több gigás játékot (márpedig mostanában már extrém méreteket öltenek) még be is csomagolnak. Na az dühítő, mert így egy játék letöltéssel, kicsomagolással és telepítéssel együtt a háromszorosára nő (ami a visszaseedelés miatt már komoly, mert nem lehet azonnal törölni a letöltött rarokat). Ráadásul ma már felesleges a darabolt csomagolás, idegesítő és roppant időhúzó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ez a mi játékunk lesz. A Kedves Vezető vezényletével elfoglalt imperialista Amerikaországban kell megakadályoznunk, hogy a leigázott amerikaiak ne törjenek az életünkre. :D Már ha jól vettem ki a sztoriból :lol:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Uzqx-lDoCr8&feature

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijátszottam az Árnybrókert :)

Elsőre azt mondanám a végén, hogy én rövidnek találtam, másodjára azt, hogy ne úgy járjon a szám amikor már végigvittem a full játékot :D

Szóval a minőség, az élményfaktor(!) hatalmas. Liara egy bűbájos teremtés lett a végére a szememben, vagyis a kapitány szemében :P

 

 

Egy kicsit amúgy meglepődtem a végén, hogy Liara átvette az Árnybróker helyét, de tök ésszerű az egész :) Az meg a másik, hogy amikor a kapitánnyal benéztem a küldetés után és belenézhettem a személyes naplókba jót szakadtam egy-két csapattag "viselt" dolgain :D Pl Garrus egyenesen imád zenéket hallgatni az öldöklések közepette. :lol: Jack meg versírással próbálkozik, a kis geth cimboránk meg meghackeli a játékprogramokat :D Egy szó mint száz az egész Mass Effekt univerzum egy gigamega eposz, mely film nélkül is alázza a legtöbb sci-fi művet :P:)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riport 2020-ból.

 

r: Ön miért ül Frenkie?

F: Mészárlásért 10 éve.

r: Mit követett el, és mi volt a kiváltó ok?

F: 2010 decemberében csak szórakozni akartam elindítottam a TFU 2-t. Vonat tetején voltunk a karakterrel, jött pár Tie-vadász amit könnyedén elintéztünk. Majd jött egy fegyveres hajó mely rakétákat lött ki rám. A megoldás az volt hogy kivédeni a rakétát majd az erőlökéssel vissza a feladónak. Igenám de a játék némely rakétát átengedett pedig nyomkodtam a megfelelő gombokat. Emiatt állandóan felrobbant a vonat. Többször. Ekkor vertem szét a szekrénysort.

r: Ez még nem indok a börtönre.

F: Várja ki a végét. Mondom akkor játszok az NFS: HP-vel. Higgye el, rengeteg nfs-el játszottam. A szitu beérni a célba elsőnek úgy hogy a zsaruk ne kapjanak el. Képzelje el szinte lehetetlen volt. Nemhogy elsőnek beérni, hanem elkapás nélkül. 5-ször kaptak el. Az nfs egy arcade autós játék volt anno ami a szórakozást biztosította. A 2010-est annyira nehézzé tették hogy vért izzadt az ember mire teljesítette a feladatot. Indokolatlanul nehézzé tették. Na ekkor a fürdőszobából elővettem a shotit és elindultam sétálni. Kilépve a liftből a másodikon lakó srác megszólított: " Hé öreg, nem játszunk a neten egy nfs:t? Akkor kapta a mellkasába a dupla sörétet. Azonnal meghalt. Akkor kattantam be. Az utcán minden jobb kocsi mellé álltam és ha volt benne valaki lelőttem.

r: Ha jól tudom 2 hónap múlva szabadul. Fog még videójátékokkal játszani?

F: Ember, nemrég jelent meg a Modern Warfare 9. Hát persze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Ez jó lett, Frenkie! happy0084.gif

Én is feladtam a Hot Pursuitot. Az eleje még csak-csak játszható volt, de mikor a nitróval fénysebességre ugró Lamborgini mellett úgy száguldott el a Porsche nitro nélkül(!!!), mintha állnék, akkor térdre borultam és elrebegtem egy hálaimát, amiért ebben a játékban újra billentyűzetről játszottam. Mert ha a kontroller van a kezembe, vagy a monitorba, vagy a földhöz vágom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, az utolsó pár sorod felelevenítette bennem azokat a bódóg időket, amikor egy-egy akciófilm után, a többi utcagyerekkel sztorizásba kezdtünk, hogy mily módon nyírnánk ki az utcánk lakóit és ezzel együtt egymást is :lol: Szinte művészeti ággá fejlesztettük az egészet :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Ez jó lett, Frenkie! happy0084.gif

Én is feladtam a Hot Pursuitot. Az eleje még csak-csak játszható volt, de mikor a nitróval fénysebességre ugró Lamborgini mellett úgy száguldott el a Porsche nitro nélkül(!!!), mintha állnék, akkor térdre borultam és elrebegtem egy hálaimát, amiért ebben a játékban újra billentyűzetről játszottam. Mert ha a kontroller van a kezembe, vagy a monitorba, vagy a földhöz vágom.

Miiiiiii????!!!! Nem is volt nehéz ne mondjátok már, én nekem mindenütt arany medál van :D

Azt imádtam a legjobban amikor volt az a több mint 50 km es verseny, és már csak 500 méter a célig nitró gombot tövig nyomom, erre bejön hogy megszakadt a netkapcsolat mire visszaléptem totálkárosra összetörtem :D Na akkor azthittem földhüöz csapom az egeret :rock:

Szerkesztve: - misi920
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Ez jó lett, Frenkie! happy0084.gif

Én is feladtam a Hot Pursuitot. Az eleje még csak-csak játszható volt, de mikor a nitróval fénysebességre ugró Lamborgini mellett úgy száguldott el a Porsche nitro nélkül(!!!), mintha állnék, akkor térdre borultam és elrebegtem egy hálaimát, amiért ebben a játékban újra billentyűzetről játszottam. Mert ha a kontroller van a kezembe, vagy a monitorba, vagy a földhöz vágom.

 

 

Te vagy az én emberem. Holnap megyek le Veszprémbe és rendet csinálunk. :D Pontosan. Porsche GTR2 alapból legyorsul mindent. Megyek első vagyok, hibát nem vétek. Egyszer csak 280 mellett elhúz az M3-as BMW nitro nélkül. Nyomok neki egy kis nitrot, de kanyar jön belecsapódok a korlátba. A rendszer visszarak a pályára. Utána semmi esély egyáltalán leelőzni az elsőt. A vágyam az hogy a billentyűzetet sz*rrá verni a monitort kib*szni az ablakon és közben üvölteni na és a készitők kedves édesdanyját szidni.

 

 

Na de nézzük a TFU 2-öt. Mondja már meg valaki hogy miért van az hogy a vonat tetején állva csak BIZONYOS rakétákat enged visszaküldeni? Védem és visszaküldöm az erőlökéssel. DE a következő egyes rakétát miért nem lehet visszaküldeni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te vagy az én emberem. Holnap megyek le Veszprémbe és rendet csinálunk. :D

Gyere, készítem az M4-esem :D Ami az automata pályára visszahelyezést illeti, én azt imádtam, mikor üldöztem egy kocsit, és pont a kereszteződésbe csapódtak korlátnak. Erre lerak a menekülő kocsinak ellenkező irányba, vagy háromszáz méterre a kereszteződéstől. Na itt forduljon meg az ember és tépjen a lemerült nitroval a menekülő után, ami fénysebességgel távolodik. Hát meg a jó...

 

A rakétákat nem tudom mi alapján szanálja a TFU2-ben. Nálam is volt, amit átengedett, volt, amit nem. Az első alkalommal ott is majdnem a padlóban végezte a kontroller, mert speciel állandóan átengedte az összes. Aztán valahogy sikerült elkapni egy ritmust, amivel ki tudtam védeni annyit, hogy leessen az a nyüves kopter.

 

Miiiiiii????!!!! Nem is volt nehéz ne mondjátok már, én nekem mindenütt arany medál van :D

Valld be, hogy te a Knight Rider Editiont játszottad. Mert szerintem ez a játék csak akkor teljesíthető, ha KITT-ben ülsz és benyomod az SPM fokozatot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bulletstorm - Kill With Skill Interview

 

http://www.gametrailers.com/video/kill-with-bulletstorm/708190

 

Bulletstorm - Exclusive Story and Character Developer Diary

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-story-bulletstorm/708537

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lego Harry Potter

100%-osan végigvittem és nem csalódtam benne, mint az eddig játszott Lego játékokban sem. Nagyon lekötött, néha a földön fetrengtem a röhögéstől, bájos és nagyon jó kis játék.

Nagyon fog örülni neki a két éves keresztfiam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ilyet lehet? :hmm: :hmm: És ez, hogy folytatódik? :?

Kétféleképpen folytatódik: sehogy és dehogy :) Ha sikerül ezt a véget elérni, akkor ott a történet vége. Győztek a kaszások. Miranda megmondta a második rész elején: "Ha Shepard elbukik, követi őt az emberiség is."

Korábban volt arról elképzelés a Bioware-nál, hogy Shepard halála esetén az ME3-ban egy új karaktert alakított volna az, aki átviszi a mentést, de végül letettek róla, mert kétszer kellett volna megírni egy sztorit. Egyszer Shepardra, egyszer meg az új szereplőre. Az utóbbival viszont volt az a gond, hogy akkor a karakternek az ME1 szintjéről kellett volna kezdenie, hiszen nem lett volna akkora hírneve, mint Shepnek. Amivel jóval nehezebb lett volna az ME3. Így végül az új karakterről lemondtak, szóval csak az viheti át a mentéseit, akinek a játék végén Shepard életben maradt. Akinél nem, az kénytelen lesz újra végigvinni, vagy új Sheppel kezdeni az ME3-at.

 

Jó kis játék lesz ez a Crysis 2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Crysis 2 nagyon jó lesz. Kicsit tartok tőle, hogy most 3 éves a gépem és akadni fog. Viszont a Crytek vezetőségétől nem szeretnék panaszt hallani a gyenge eladásokra hivatkozva. Most kellett volna kiadni karácsony elött. A Black Ops példáján látni mennyit lehet ilyenkor eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Crysis 2 nagyon jó lesz. Kicsit tartok tőle, hogy most 3 éves a gépem és akadni fog. Viszont a Crytek vezetőségétől nem szeretnék panaszt hallani a gyenge eladásokra hivatkozva. Most kellett volna kiadni karácsony elött. A Black Ops példáján látni mennyit lehet ilyenkor eladni.

Pedig fognak. Az ő üzleti tervük bombabiztos, és csak a warez tehet arról, hogy az eladásaik nem hozzák a várt egy milliárd eladott példányt... Bár, erre inkább az EA fog panaszkodni, nem a Crytek, ők majd az EA hülyeségei miatt fognak panaszkodni (sajnos a fejlesztők csak a kiadók adatait ismerik :( ).

Én is tartok attól, hogy szaggatni fog a játék. Kellene egy nagyobb proci nékem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mass Effect 3 biztos infók:

- A Mass Effect 3-ban lezárulnak Shepard parancsnok kalandjai (ki hitte volna?)

- Az ME3 sötétebb, de ugyanakkor bizonyos szempontból könnyedebb is lesz (bizonyos szempontból ajánlom is)

- A bányászós minijátékot nem felejtik el teljesen (pedig igazán elfelejthetnék teljesen)

- Természetesen fogjuk tudni importálni az ME2-es mentéseinket, és sokkal több variációt fog figyelni a rendszer, mint a 2-ben (alap)

- A Mass Effect 1-es választottunk megcsalásának lehetnek súlyos következményei a Mass Effect 3-ban (kapják be a megcsaltak!)

- Shepard legfőbb feladata az lesz, hogy végigjárja a különböző fajokat / frakciókat, és szövetségeseket gyűjtsön (ez igencsak adta magát a második rész alapozója után)

- A Reaperek elfoglalják a Földet, és Shepard feladata lesz visszafoglalni (de egyedül, úgy talán néhány kaszás még elmenekülhet)

- Londonnak kiemelt jelentőssége lesz (a trailer után ki gondolta volna?)

- 2011 végén a Mass Effect 3 minden platformon (PC, XBox 360, PS3) egyszerre elérhető lesz. A “Holliday 2011″ mindenféleképpen év végére utal (tehát nem pl. a Függetlenség Napjának a hétvégéje), nagy valószínűséggel karácsony előtti megjelenésről van szó. Ha mázlink van, ez attól még jelenthet Hálaadás Napi hétvégét is. (jó, hogy ilyen biztos ez a biztos infó)

- Ha Shepard meghal a Mass Effect 2-ben, akkor nem fogjuk tudni importálni (akkor ezek szerint Shepard halálával nem Joker lesz a főszereplő? Pedig úgy rákészültem :D)

- A PS3-as Mass Effect 2 már az ME3 motorját használja (hát, a különbség elhanyagolható, legalábbis PS3-ason)

 

Ígéretek:

- Az “Uber-Collectors’s Edition” tartalmazni fog valami nagyon-nagyon különleges ajándékot (nagyon remélem, hogy egy élő Mirandát vagy Ashley-t :))

- Nagyobb hangsúlyt kapnak a szerepjátékos elemek, mint az ME2-ben, és komplexebbek lesznek az ellenfelek (helyes)

- A párbeszédek még inkább moziszerűek lesznek (ha még moziszerűbb lesz, vetítővásznat kell majd adniuk hozzá)

- A járműves bolygófelderítés visszatérhet az ME3-ban (hadd nyugodjon békében a Mako, ne abajgassák)

 

Népszerű pletykák:

- A Lair of the Shadow Brokerrel lőhették be az ME3 párbeszéd és játékmenet sztenderdjeit. (hogy mi?)

- Az ME3-ban lehetséges, hogy lesz multiplayer támogatás [egy másik moderátori megjegyzés viszont az ellenkezőjéről tanúskodik] (hagyják azt egy spin-offra inkább)

- Az ME3-nak lehetséges, hogy lesz 3D-s támogatása, azaz lehet, hogy térhatású verzióban is játszhatunk vele. (ha valakinek erre van igénye... bár Mirandával vagy Ashley-vel szívesen játszanék real 3D-ben :mrgreen: )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem ezeket a petíciókat. Ha egyszer az EA a'sszongya, hogy nem foglalkozik húszmillió alatti ország lakosságával, akkor mit ér 10000 szavazat? :S

Hát ez az. Le vagyunk mi sz*rva a felismerhetetlenségig. :(:angry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.