Ugrás a kommentre

Star Wars Saga DVD és Blu-Ray kiadás


Tibur55

Ajánlott hozzászólás

Ha jól tudom akkor valaki egyszer feltett egy linket HD DVD (közte Star Wars) samplekról,de sajna nem találom.Ha esetleg valaki leszedte vagy tudja a címet akkor legyen már szíves segíteni nekem :) .Köszönöm :)

Szerkesztve: - lipi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kell a teljes, össz-vissz 11 gb-os anyag :)

 

http://ts.searching.com/torrent/274771/Sta...ones_1080p_HDTV

 

Brodie linkelte küldte a linket anno.Amikor én letöltöttem piszkosul akadozott.

 

 

EDIT:

 

Elévült a link, de sebaj: http://thepiratebay.org/details.php?id=3322059

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha kell a teljes, össz-vissz 11 gb-os anyag :)

 

 

 

Brodie linkelte küldte a linket anno.Amikor én letöltöttem piszkosul akadozott.

 

 

EDIT:

 

Elévült a link, de sebaj: http://thepiratebay.org/details.php?id=3322059

Csúcs vagy obi,de sajna nem seedel senki úgyhogy nem fog lejönni. :D

Na majd próbálkozom.

Köszi Obi :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Az sw.hu szerint az intercom tárgyal a dvd-ről, mitöbb még a klasszik szinkront is rá akarják pakolni?!

Ez nálam erőssen megdobná a vásárlási kedvet.

Egy szinkronrajonó erről nem maradhat le, hogy először korongra kerüljön klasszik rész szinkronja.

Így aztán valóban kuriózum lenne, pont olyan értékű, mint egy amcsinak, hisz nekünk az igazi klasszik trilógia mégiscsak magyarul volt, akkor nehéz volt eredeti nyelvű filmeket szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az sw.hu szerint az intercom tárgyal a dvd-ről, mitöbb még a klasszik szinkront is rá akarják pakolni?!

Ez nálam erőssen megdobná a vásárlási kedvet.

Egy szinkronrajonó erről nem maradhat le, hogy először korongra kerüljön klasszik rész szinkronja.

Így aztán valóban kuriózum lenne, pont olyan értékű, mint egy amcsinak, hisz nekünk az igazi klasszik trilógia mégiscsak magyarul volt, akkor nehéz volt eredeti nyelvű filmeket szerezni.

A szívemből szóltál.

Rögtön megvenném Én is.Illetve ha 2004-es verzióra vagy arra is tesznek szinkront,nem csak az "old" verzióra.

Nekem még angol eredeti hanggal német alámondással és magyar narrátorral volt meg a "sógoroktól" szerzett változat.Hú de hogy örültem Én annak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A harmadik rész magyar szinkronja akkor lehet hogy csak a kezdet volt. Arra mondjuk még sokat kell várni, hogy az első kettő is kijöjjön magyarul.

Majd a SAGA DVD csomagban már szinkronos lesz az összes rész (legalábbis sokan remélik). :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez még engem nem győzött meg róla hogy megvegyem.Most vegyem meg újra ugyan azokat a lemezeket csak azért mert szép a borító?Ha meg akarok nézni egy részt akkor 100% hogy nem a régi gagyi változatot lesem meg.A szinkron se sokszor járná át a hangfalamat, akkor meg minek.És ahogy ismerem az IC-ot horribilis összegért vesztegetnék a korongokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéne írni az Intercomnak hogy mint rajongói élet nagyon támogatjuk az ötletüket a szinkronnal...

Szerintem tudják, de a piaci tényezők is erre kényszerítik őket. Gondolom az SWIII szinkronos DVD-ből jócskán sikerült eladni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vajon ennek a szikron hiánya lehet csak az oka? Esetleg extra felirat hiány is. Aki nem tud angolul, minek vegyen meg egy full extrás dvd-t, ha egyszer a filmen kívül semmit nem tud belőle élvezni. Inkább beszerzi olcsóbban másoltan, stb. Mondjuk ez inkább azokra lehet jellemző, akik nem olyan nagy rajongók. Sőt, én se vettem meg sokáig a trilógia dvd-t pont az extra felirat hiány miatt (ha alig nyújt többet, mint a kazetta, akkor minek). Aztán tavaly decemberben mégis megvettem, mert legalább az ára már barátságos volt. Úgy már megérte :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nincsenek adataim, de azt tudom, hogy engem három ok tartott vissza sokáig az ep1-2 DVD-től. Az áruk, lejátszó hiánya, szinkron hiánya. Miután lett lejátszóm és barátságossá vállt az áruk, máris megvettem őket. Szóval, szerintem leginkább ez a három a domináns dolog. Viszont az ep3 idején már sokkal-sokkal több ember rendelkezett lejátszóval, az ára is sokkal-sokkal barátságosabb volt, és ezen már valóban van szinkron is. Így érthető, miért szerepel jobban az ep3 a többinél.

Pl nekem ebben az évben a többszörösére ugrott a megvásárolt DVD-k száma, mivel idén már kifejezetten jó DVD-k vannak, különböző szinkronnal és árakkal kapcsolatos akciókkal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg csak az EPI miatt vettem DVD lejátszót.

Dettó! Mikor megvettem a Baljós Árnyak DVD-t, még lejátszóm se volt, csak rá pár hónapra. A szinkron sosem érdekelt, az árat méltányosnak találtam, hisz ha a könyvekre anno hajlandó voltam ezreket áldozni, akkor már nehogy pont magára a filmre ne szánjak, ami korongon mindössze kétszer annyiba kerül mint a VHS és mégis nagyságrendekkel többet nyújt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.