Ugrás a kommentre

2x01 - The Holocron Heist


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Ma 11-kor nem ezt a részt ismételték, hanem az egyik első évadosat.

Ebből is látszik, hogy a CN-esek is 'tudnak' műsort szerkeszteni. Az unalomig ismételt 1. évadot újra és újra levetítik, de az új évad premierét nem tudják megismételni, nehogy örüljenek azok, akik esetleg lemaradtak róla. :lol:

Többek között ezért nem nézek szinte semmit a tévében. Ha kell valami letöltöm, kiírom és ott a DVD...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 7 hónappal később...

Nem tudom volt-e arról szó korábban, hogy Bane miként tudhatta, hogy a sith lorddal beszél? Ez nem hétpecsétes titok volt?? Azért elég dőreségnek tűnik ilyen infókat megosztani egy fejvadásszal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom egy fejvadász se áll se üzletet kötni bárkivel is. :lol: Értsd, fontos számára, hogy a megbízó tudjon neki fizetni. :D Másrészről meg ki tudna felhasználni egy holokront a galaxisban? Nem ostobák ezek a fejvadászok, hogy ne nézzenek utána ennek-annak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom volt-e arról szó korábban, hogy Bane miként tudhatta, hogy a sith lorddal beszél? Ez nem hétpecsétes titok volt?? Azért elég dőreségnek tűnik ilyen infókat megosztani egy fejvadásszal.

Az, hogy a Sithek visszatértek, annyira nem titok, csak nem verik nagy dobra. Az ep1-ben a Naboon egy csomóan látták Darth Mault, a teljes Szeparatista Tanács ismeri Darth Sidioust és valószínűleg azt is sejtik, hogy Dooku is Sith. Márpedig, ezek a görénykék pénzért gyorsabban kiadnának ilyen infót, mint egy fejvadász. Sidious inkább csak a kilétét őrzi igen komolyan.

 

Ami viszont érdekelne, és ez most jutott eszembe, hogy miért vesződtek egy Jedi elfogásával? Az oké, hogy kellett a kyber kristály, de utána akár odavihették volna Dookuhoz is a holocront, ő is kinyithatta volna. Vagy úgy volt megcsinálva, hogy csak a Világos Oldalt használók nyithassák ki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a teljes Szeparatista Tanács ismeri Darth Sidious
Igen? :lol:

Eddig én úgy tudtam, hogy nem ismerik, és at hiszik, hogy Dooku a valódi vezér. Ha ismenék, Nute Gunray nem pártolt volna ahhoz az egyénhez, aki cserbenhagyta anno.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom egy fejvadász se áll se üzletet kötni bárkivel is. :D Értsd, fontos számára, hogy a megbízó tudjon neki fizetni. :D Másrészről meg ki tudna felhasználni egy holokront a galaxisban? Nem ostobák ezek a fejvadászok, hogy ne nézzenek utána ennek-annak. :o
Valószínűleg így történt, a többit lásd alább. :D

 

Az, hogy a Sithek visszatértek, annyira nem titok, csak nem verik nagy dobra. Az ep1-ben a Naboon egy csomóan látták Darth Mault, a teljes Szeparatista Tanács ismeri Darth Sidioust és valószínűleg azt is sejtik, hogy Dooku is Sith. Márpedig, ezek a görénykék pénzért gyorsabban kiadnának ilyen infót, mint egy fejvadász. Sidious inkább csak a kilétét őrzi igen komolyan.
Ok ez így érthető, de csak két sith volt, így kockázatos kapcsolatban lennie egy fejvadásszal amikor azt bármikor kifaggathatják róla. Ugye az ezt követő részben ez meg is történik. Bár jobban belegondolva Gunray is majdnem köpött, pedig ő aztán igazi kis gyengeelméjű féreg. :lol:

 

Ami viszont érdekelne, és ez most jutott eszembe, hogy miért vesződtek egy Jedi elfogásával? Az oké, hogy kellett a kyber kristály, de utána akár odavihették volna Dookuhoz is a holocront, ő is kinyithatta volna. Vagy úgy volt megcsinálva, hogy csak a Világos Oldalt használók nyithassák ki?
Ezt elég rendesen kiveséztük, de az utóbbi. :D Csak Jedi tudta kinyitni a világos oldal erejével. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? :lol:

Eddig én úgy tudtam, hogy nem ismerik, és at hiszik, hogy Dooku a valódi vezér. Ha ismenék, Nute Gunray nem pártolt volna ahhoz az egyénhez, aki cserbenhagyta anno.

Cserbenhagyta, majd megmentette. :D Gunrayt elfogták az EPI végén, Sidious volt az aki kihozatta.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen? :lol:

Eddig én úgy tudtam, hogy nem ismerik, és at hiszik, hogy Dooku a valódi vezér. Ha ismenék, Nute Gunray nem pártolt volna ahhoz az egyénhez, aki cserbenhagyta anno.

Láttad az ep3 ama jelenetét, amikor Sidious közli Gunray-ékkel, hogy hamarosan megkapják, ami jár? Vagy mikor Dooku azzal jött Pogglenek az ep2-ben, hogy a Halálcsillag terveit a mesteréhez viszi? Azért ezek eléggé árulkodó momentumok :D Amit Dooku előadott Obi-Wannak, az masszív hazugság volt. Gunray sosem hagyta ott Sidioust, hiszen eleve, csak egyvalaki hozhatta ki a dutyiból, és az nem Dooku volt.

 

Ok ez így érthető, de csak két sith volt, így kockázatos kapcsolatban lennie egy fejvadásszal amikor azt bármikor kifaggathatják róla. Ugye az ezt követő részben ez meg is történik. Bár jobban belegondolva Gunray is majdnem köpött, pedig ő aztán igazi kis gyengeelméjű féreg. :D

De nem kell részleteibe menően mindent tudnia Sidiousról. A nevét és azt, hogy ő Sith, elég ennyit már a Jedik is tudnak Dookutól. Az, hogy hol van és ki ő valójában, azt valószínűleg Bane sem tudta. Elvégre, nem véletlen találkozhattak állandóan hologrammon keresztül még akkor is, amikor egy bolygón tartózkodtak (ezt persze csak mi tudjuk :o ). Sőt, még akkor is, amikor egy épületben voltak. Apropó, mennyire dühíthette Sidioust, hogy az tört be kedvenc Szenátusába, akit anno ő is felbérelt és aki olyan csúnyán elszúrta a jediporonty akcióját :D

 

A holokron így már vili. A kivesézésre már nem emlékeztem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cserbenhagyta, majd megmentette. :lol: Gunrayt elfogták az EPI végén, Sidious volt az aki kihozatta.
Tényleg :D

Most néztem meg a VD-ben, sőt Gunray még büszke is volt arra, hogy először ő hódolt be neki :D

 

Dzséjt: Mondasz valamit, nem tudom miért voltam így eltévedve :D

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 3 évvel később...

Mikor tegnap megnéztem nagyon mámoros állapotban, igazán nem tetszett. Ami mondjuk azért lehetett, mert jórészt fel sem fogtam ;) Szóval ma már józanul újranéztem, és így már azért bejött. Kicsit mondjuk hirtelen, vagy inkább éles a váltás az előző részhez képest, hiszen ott éppen győzelemről beszéltek, meg, hogy végre lazíthatnak Anakinék, most meg már egy elveszett csata végén járnak.

 

Azért volt minden, mert az 1x22 jóval ezután a rész után játszódik. :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.