Ugrás a kommentre

Grievous tábornok


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

A baleset előttiről nemigen van képem... esetleg rajzom, de az is kicsi. Poszteralapanyagnak sajnos alkalmatlan... :)

Gondoltam rá nemrég hogy lerajzolom nagyban mikor az összekötözöt darabjai a regenerálóban úsznak, de az elég durva lenne...úgyhogy letettem róla. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam rá nemrég hogy lerajzolom nagyban mikor az összekötözöt darabjai a regenerálóban úsznak, de az elég durva lenne...úgyhogy letettem róla. :)

Miért lenne durva? :)

Lucas megcsinálta elég nagyban, ahogy Anakin ropogósra sül. Annál durvább látvány aligha lehet... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért lenne durva? :)

Lucas megcsinálta elég nagyban, ahogy Anakin ropogósra sül. Annál durvább látvány aligha lehet... :)

Lerajzolni lenne durva nekem! :) Nagyon tetszik ez a kép és gondoltam megörökítem, de... hát csak rá kell nézni... :(

 

20050214_5_bg_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A baleset előttiről nemigen van képem... esetleg rajzom, de az is kicsi. Poszteralapanyagnak sajnos alkalmatlan... :)

http://starwars.wikia.com/wiki/General_Grievous

 

Ha a képekre kattogsz, lesz ott nagyobban is.... nem kell h a legnagyobb kép legyen pont a makkegészséges Grivi, de legyen ott az ilyen is:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lélegzik.

 

Csodálatos, ahogy ezeket a szavakat egy másik személyre is ugyanúgy ráilleszthetjük. És ez a személy nem más, mint Anakin Skywalker.

Anakin legalább lélegzik rendesül!:)

 

Grivi köhögése egyébként a kedvenc Ep3 "neszem". Grivi már ránézésre sem a sebezhetetlen-legyőzhetetlen pólusok között tartózkodik VALAHOL hanem egyszerre képviseli mindkettőt. Egyszerre egy "csak morcosan ne jöjjön szembe velem" karakter, másfelől meg még be sem ért a hídra, már lesír róla hogy milyen sebezhető. Egyszerre képviseli mindkét végletet.

 

Vader sokkal méltóságteljesebb jelenség. Meg hát komplexebb is, lévén 6 film szól róla:) És talán pont a túllsúlya miatt még kedvencebbem:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
Tudtam előtte, hogy valaki van a páncélon belül, lehet, hogy ezért nem gondoltam arra, hogy ezt akarják vele kiemelni.

:o Ez megnyugtató. Csomóan vannak, akik azt hiszik hogy tüdőbajos droid.... :o na persze ahhoz már tehetség kell:D

 

Szerintem nagyon aranyos a köhögése.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Eredeti Griviben az fogott meg főképp, hogy ponyvacsíkokkal van eltakarva a valós arca, így engem mindig a Buckalakók és a Jawák titokzatoságára és kulturájára emlékeztet, ami nagyon nagy kedvenc. :cry: A képregényt még akkro olvastam, mikor kijött a Visionaires, valaki elmondaná, hogy milyen kapcsolat is van Sifo-Dyas és Grievous között?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

valaki elmondaná, hogy milyen kapcsolat is van Sifo-Dyas és Grievous között?

Grivit kellően ki akarták ütni, hogy minél kevésbé emlékeztessen Qmael jai Sheelalra. Ennek egy igen kedves része volt, hogy idegen fajból kapott vért.... Dooku egy korábbi áldozatából. Szerintem az volt benne a trükk, hogy Sifo-Dyas Midi-chlorianjai miat az Erőben nyomonkövethetővé vált Sidious számára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grivit kellően ki akarták ütni, hogy minél kevésbé emlékeztessen Qmael jai Sheelalra. Ennek egy igen kedves része volt, hogy idegen fajból kapott vért.... Dooku egy korábbi áldozatából. Szerintem az volt benne a trükk, hogy Sifo-Dyas Midi-chlorianjai miat az Erőben nyomonkövethetővé vált Sidious számára.

Jézus krisztus. Hát ez b-a-r-o-m-s-á-g szvsz. Az Erőt minden eleven alkotja, így minden élő dolog érzékelhető az Erőben. Griviben volt élő, tehát érzékelhető volt az Erőben.

Meg minek neki Syfo vére? A vér tárolja az emlékeket? Meg hogyan implantálnak emberi(?) vért egy teljesen más fajba? Meg minek olyasvalakibe vér, akiben alig, vagy egyáltalán nincsen már vér. Hülyeség.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.