Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Nekem elvileg holnap szállítja házhoz az Xpress. Estére érek haza, aztán lefekszem és jól kialszom magam, mert a szombat nagyon hosszú lesz...

Csak az a baj, hogy a Sith-ek mellé megrendeltem - többek közt - a Jurassic Park díszdobozt is, és azt a részt ugyebár kötelező full hangerőn megnézni, amikor főhőseink a szigetre való megérkezés után megpillantják a dínókat :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szevasztok!

Az extrákat most kezdem-,de a filmet nagyrészt végig néztem.Hááát...sokat vártam tőle, viszont még többet adott.Döbbenten ültem-, a képtől- és jó néhányszor a hangtól is- elámulva.Tényleg eszméletlen,a mustafari párbaj most először volt felfogható számomra-,hihetetlen durva a koreográfiája,eddig nagyrészt egy massza vót...Olyan apró részletek jöttek elő minden jelenetnél,hogy el se hittem.Az űrcsata bokafosós!

 

Ody, meg kell nézned a pincénkben.

Még írok majd,most lesem tovább... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak néhány óra, és lesz nekem is !!!!!!!

Majd hétfőn írok róla, mert addig nem jutok nethez :)

Nagyon jókat írtok, már alig bírom ki, hogy este legyen, és nézhessem a filmet !!!!!!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a baj, hogy a Sith-ek mellé megrendeltem - többek közt - a Jurassic Park díszdobozt is, és azt a részt ugyebár kötelező full hangerőn megnézni, amikor főhőseink a szigetre való megérkezés után megpillantják a dínókat  :D

 

És ez miért baj? Add rá a kakaót, aztán had szóljon. :hm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, meg kell nézned a pincénkben.

Még írok majd,most lesem tovább...   :o

 

Rajtam nem múlik Wallatos! :D A mustafari vívás, és annak körítése mesés! A hangeffektek mégjobban kiemelik a monumentalitását. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, meg kell nézned a pincénkben.

Még írok majd,most lesem tovább...   :D

 

Rajtam nem múlik Wallatos! :o A mustafari vívás, és annak körítése mesés! A hangeffektek mégjobban kiemelik a monumentalitását. :o

 

:shock: :o

 

Hát vivódom, hogy megvegyem-e most vagy bírjam ki a trilógiás kiadásig. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A sithek mióta vívódnak? :o Egyébként szerintem vedd meg. A komplett SAGA kiadás majd csak évek múlva jön. :o

 

Nem a saga kiadást várom, hanem olyan kiadást mint a 4-5-6 csak mégsem, mit amikor a TPM és az AOTC duplalemezes verzióit összecsomagolták, azokat én már csak VHS-en kaptam meg, ahhoz kell még a ROTS és dupla DVD-s kiadásban.

 

EDIT: ja és a Sithek nem vívódnak csak a kiválasztottak :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok, meg van a DVD!:o:o Nagyon boldog vagyok!!! Nem akarok róla még semmiféle véleményt mondani, legfeljebb annyit, hogy a kép egyszerűen gyönyörű, a hang viszont, számomra, eléggé halkra lett keverve! Ez természetesen nem azt jelenti hogy rossz lenne... A feliratról meg tudjátok a véleményem, néhol nagyon el lett tolva! Belenéztem oroszul a filmbe, meg kell mondanom külön élmény úgy a film (ár-dvá:D)!:o Mindenestre Grievous hangja egész jól cseng oroszul, a magyar vélemyényem szerint elbújhat mögötte, sajnos!:o Most azonban, rohanok vissza...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár angolul eddig nem néztem meg, a magyar szerintem is halkabban szól a többinél. Az ep1-2-4-5-6-ban ha 12-re vagy (amire anyám már szól, de mindig így hallgatom) 8-ra tekerem a hangszórókat, már rezeg minden a robbanásokkór, hajók elzúgásakkor. Itt viszont 4-esen hallgatva értem el hasonló hatást, ami már csak két gombnyomásra van a 0-tól, ami ablakrobbantó :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem, sőt, elkerülhető a szokásos kör anyámmal, hogy már megint hangos vagyok, és lehetnék tkintettel a szomszédokra (akik még sose reklamáltak, pedig azért már kipróbáltam pár csendháborító dolgot :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, megjöttek a DVD-k. A Jurassic Park ominózus részét már megnéztem jónéhányszor (John Williams a legnagyobb király!), most nekiesek az extráknak, amíg el nem alszok, aztán holnap délelőtt jöhet a film.

Ja, mindezek előtt még gyorsan kinyomtatok egy papírt, hogy kiragaszthassam a szobaajtómra. Azt hiszem, ez fog rajta állni:

Szia! Elutaztam egy messzi-messzi galaxisba. Kérlek, ne zavarj! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvettem a DVD-t, annak ellenére, hogy megfogadtam, hogy megvárom az egybecsomagolt Prequel trilógiát ( az ep1-2 csak VHS-en van meg, a kiadásukkor még nem tudtam volna min lejátszani a DVD-t... )

A boltban ahol a Classic trilogyt is vettem ( korrekt áron ), most majdnem 8000 FT-ért akarták odaadni az ep3-at. :o

Mondtam nekik, hogy majd visszajövök érte később...

Az új THX logónak gyönyörű a hangja ( bár a család nem osztja ezt a véleményt ), a Venatoron pedig meg tudom számolni az ágyúkat.

A Within a Minute nézése közben eszembejutott, amit McCallum mondott, hogy "olyan tévésorozatot készíthetünk, ami látványra és hangulatra megfelel egy mozifilmnek" és emellett alacsony költségvetésű. Elnézve, hogy mennyi munka van egy percen, és hogy 3 évet dolgoznak egy 2órás filmen, el nem tudom képzelni, hogy hogyan tudnának mozifilmminőségben alacsonyköltségvetéssel elkészíteni 100 óra SW-t. :39: :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.