Ugrás a kommentre

DVD kiadás


Dzséjt

Ajánlott hozzászólás

Éppen a nem nagy durranások játszanak le sokmindent. :) Az én DVD-m nagyon kényes, jó drága is volt. :)

 

Egyébként már iszonyat izgat a minőség, mert amit írtatok róla, az lenyűgöző . :shock:

 

Mivel a gépem lejátsza, ezért már fel is törtem és másolom fel a gépemre, de erről pszt..... :wink: :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Srácok.Előre bocsátom,hogy nincs meg és nem is szedtem le,viszont láttam.Ja és hallottam.

Nem akarok ünneprontó lenni,se meglepetés "gyilkos",se érzéketlen a többiekkel szemben,úgyhogy nem is fogom elárulni milyen,viszont annyit mondhatok,hogy nagyon nagyon király!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem nagyon akarom lelőni a poénokat,ezért gondoltam,hogy nem elemzem részletesen.Amiről nyugodt lelkiismerettel tudok nyilatkozni:

Kép:gyönyörűséges.

Hang:nagyon ott van.

Film(mármint a dvdtartalom)na ez az amit majd megláttok..... :54:

Szerintem megéri várni egy hónapot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ez egy nagy rakás sz....... :x Az egésznek se füle se farka,és több mint a feléig semmi köze sincs a ROTS dvd kiadáshoz.Mikor meg elemzésre kerülne a sor akkor beéri a kedves filmesztéta témánként 4-5 mondattal.Szörnyű :vfuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nagyon is jó kritika. Természetesen nem értek vele teljesen egyet, de mindenképp egy érdekes vélemény.

 

Csak sajnos feltüntek az észosztók, akik megint tovább próbálják bizonygatni az igazukat, mint kellene. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Föleg ez a rizla nevü idegesitő most. Nem elég, hogy nem tetszett neki, de már a harmadik post-jában magyarázza a filmet ("az ep.1-2-ben csak blöffnek van a politikai szál" :) vagy inkább: :vfuckoff: ).

Remélhetőleg mostmár mindent elmondott, amit akart és tovább áll...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.