Ugrás a kommentre

Az Swsaga a twitteren!


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Az Swsaga a twitteren!

 

Már egy jó ideje jelen vagyunk a twitteren, ám csak most éreztem elérkezettnek az időt arra, hogy megosszam ezt az infót veletek is. Remélem többeket is érdekel majd ez a lehetőség, mert a leggyorsabban ezen a csatornán juthattok infókhoz. Akinek kérdése van az alkalmazással kapcsolatban, annak szívesen segítek.

 

Addig is itt a címünk: Swsaga twitter

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Követelem az iwiwes és az Arckönyves jelenlétet is :P:) Úgy a trendi igazából :P
Iwiw-re isten ments, facebookot majd meglátjuk. :P Változások előtt áll a fórum. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tripper olyan dolog, amihez én már túl öreg vagyok :) Mint az RSS, én még azzal sem boldogulok. Bár a boldogul szó helyére szabadon beilleszthető a "felesleges dolognak tartom, ezért nem érdekel" szóhalmaz is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

lusták vagytok megnyomni egy follow gombot? :)

A twitter tök jó dolog, egy csomó hírt egy oldal megnyitásával megtudhatsz, plusz ha megfelelő tagokat követsz, még nyerhetsz is vele :P

 

Sőt ha a brizly rendszeren belül használod, akkor nem csak a twittert, hanem a fércbúk oldaladat is egy kattintással eléred, nem kell mindig belépned.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tripper olyan dolog, amihez én már túl öreg vagyok :P Mint az RSS, én még azzal sem boldogulok. Bár a boldogul szó helyére szabadon beilleszthető a "felesleges dolognak tartom, ezért nem érdekel" szóhalmaz is.

Veled vagyok teljes mértékben.

Próbálom fenntartani a saját életem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a tripper olyan dolog, amihez én már túl öreg vagyok :) Mint az RSS, én még azzal sem boldogulok. Bár a boldogul szó helyére szabadon beilleszthető a "felesleges dolognak tartom, ezért nem érdekel" szóhalmaz is.
Khmmm... A twitterre fel se kell lépni, mert van egy olyan alkalmazás amit ha telepítesz, egy kis felugró ablakban, azonnal felhozza a megjelenő hírt. Szerintem nagyon hasznos.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A twitterre fel se kell lépni

Szerintem ezt rossz embernek címezted, mert nem is akartam fellépni :clap2: Mint írtam, engem nem érdekel a twitter őrület. Jó nekem a hagyományos "egy órát elpöcsölök reggel a net előtt kávézgatás közben, mire a híreket végigolvasom" felállás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Off

Egyébiránt tudatlanoknak azért pár mondatban le lehetne írni, hogyan is kell művelni ezt a twitteres követést :clap2:

Regisztrálsz a twiterre. Akkor lesz egy olyan oldalad mint amit nyilván láttál már. :o Ekkor telepíted pl az echofon progit, ami a böngészöd sarkában egy kék pötty. :P Ha valaki akit követsz ír valamit, akkor egy kis ablak felugrik jobb oldalt és látod azonnal mit akar megosztani a közzel. Azért is jó ez, mert én pl. NASA oldalt is követek, és ha van valami friss hír, akkor felhívja a figyelmem rá. Ha többet akarok megtudni róla, úgy is fel kell lépnem oda, de legalább tudatják, hogy érdemes. :o Nem beszélve a rengeteg színészről és egyéb szervezetről, akik néha sok érdekességet írnak a munkájukról, vagy egyéb dolgaikról. :D Röviden ennyi.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébiránt tudatlanoknak azért pár mondatban le lehetne írni, hogyan is kell művelni ezt a twitteres követést :clap2:
Nagyon egyszerű. Regisztrálsz a twitterre (nicknév, jelszó 2x, e-mail cím) és lesz egy twitter hozzáférésed. Ezután rámész az adott twitter oldalra és lesz ott egy olyan gomb, hogy follow.

Ezek után, ha bejelentkezel a twitter oldaladra, akkor megjelenik az összes hír az adott twitter írótól, akit követsz.

Ez amolyan kis blog, hsz max. 160 karakteres üzenetet írhat valaki. Így ha mondjuk követed a starwars.com-ot, akkor minden Star Wars-sal kapcsolatos hírt megkapsz, vagy ha teszem azt a Doktor House magyar oldalát követed, egyből láthatod, ha van új spoiler, kép, hasonló az oldalon, mert kiírják. Így nem kell egymillió kis oldalt megnézegetned minden nap, hogy milyen hírek vannak, hanem csak megnyitod a twitter oldalát és az kiírja, hogy mi a hír.

 

De persze nem csak erre lehet használni, hanem lehet követni akár sztárokat is, hogy i van velük. Pl. én követem Lolát :P (mindig rak fel magáról képeket, nagyon szép kislány :o ), követem Greg Yaitenes-t aki a House egyik rendezője, és marha nagyonokat szokott írogatni, jó srác. Vagy FreddyD kollégát, aki a rosszpcjátékok készítője, a Pc Gurut is követem, így minden új hírről értesülök és ők is szoktak nyereményjátékot tartani. Na meg kolmilant is célszerű követni, mert mindig kiírja, hol tart a feliratban :D

És ha a brizzly oldalt használod twitterezésre, akkor azt megnyitva nem csak a twitter oldaladat mutatja, hanem a facebook oldaladat is, így láthatod, hogy az ismerőseiddel mi történt, nem kell még külön a FB oldalát is megnyitnod.

 

Valamint te is írkálhatsz dolgokat és mások téged is követhetnek. Egész jó kis rendszer, időt lehet megspórolni vele. Én már nyertem a twitter követéssel egy Kázmér és Huba képregényt, meg majdnem a TV2 követésével valami House-os csomagot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, alszom még rá egyet :clap2:
Nem bánod meg. Hamar rá lehet kattani, és ma már minden fontosabb embernek, csoportnak van twittere, így egyszerűen tudsz tájékozódni azokról a dolgokról amik érdekelnek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ellenérv: A legtöbb ember aki regisztrál twitterre, facebookra, stb, egy idő után függő lesz. Szépen lassan építik le az ember, és csalják a gép elé egész nap. De ma már nem is kell a gép előtt lenned, ha veszel okos mobilt, mert úgy aztán bármikor csatlakozhatsz rá, és kommentelhetsz és élheted az életed a kis virtuális világban ahelyett hogy kimennél egy strandolnál és bicikliznél. :clap2: De ez persze csak az én véleményem. :D

 

Amúgy bármennyire ellenzem, marketing célból lehet nekem is használnom kell majd az egyiket...

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kudar. Ebbe itt nem menjünk bele. Egyébként minden csak az emberen múlik. Ha én ki akarok mozdulni akkor abban nem akadályoz meg semmi.

Bocs nem akartam belemenni, ezért írtam hogy ON OFF.

Ezért nem is reagálok arra amit írtál. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én borzalomnak tartom az egészet. Már bocsánat. Holt felesleges. Ha híreket akarok feljövök erre az oldalra és meg is van. Elképesztő, hogy a mai fiatalság ezzel foglalkozik. Híreket akarok? Origo, vagy akármi. Dehogy telepítek én ide valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én borzalomnak tartom az egészet. Már bocsánat. Holt felesleges. Ha híreket akarok feljövök erre az oldalra és meg is van. Elképesztő, hogy a mai fiatalság ezzel foglalkozik. Híreket akarok? Origo, vagy akármi. Dehogy telepítek én ide valamit.
Én meg borzalomnak tartom azt, hogy így kell reagálni egy ilyen lehetőségre. Nem kötelező frenkie. De ha annyira nem jön be, akkor majd letörlöm a hírt, hogy megnyugodj.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg borzalomnak tartom azt, hogy így kell reagálni egy ilyen lehetőségre. Nem kötelező frenkie. De ha annyira nem jön be, akkor majd letörlöm a hírt, hogy megnyugodj.

 

 

Nem ellened van. Csak én borzongok a twittertől. Túl hype-olják az egészet. De ez az én bajom, tőlem aki akarja használja. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
hát igen
Figyu! Szerintem pihentessük ezt a dolgot jó? Semmi szükség rá, hogy teleszemeteld a topikokat három IQ -s hozzászólásokkal. Majd keress meg ha sikerült rendbe kapni magad. Szió. Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.