Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Obi1

Ajánlott hozzászólás

De az EPII -ben is volt egy quarren a Geonosisi megbeszélésen. Gondolom az nem Tikkes volt.

Boccs roszzul fogalmaztam:Még mielőtt elkezdődött volna a háború már beállt a CIS-hez és a háború vége fele ment az Utapaura

 

Valaki fordítsa már le pontosan:Shortly before the start of the Clone Wars, Tikkes was implicated as being involved in a slaving ring, along with fellow Senators Bufus Ritsomas, Danry Ledwellow, and Wuja Wojaine. Tikkes was placed under house arrest, and a week later, escaped. It was later learned that he had joined Count Dooku's Separatist movement.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most ugrik a majom a vízbe mert most olvasom csak hogy ugyanazt a kosztümöt használták a kettőhöz és nincsenek közük egymáshoz.

During production of Attack of the Clones and Revenge of the Sith, the same costume was used for both Tikkes and the Republic Senator Tundra Dowmeia, leading to mild confusion among viewers.

Magyarul: Az ep2 és az ep3 készítése közben ugyanan azt a "kosztümöt "használták Tikkes és Tundra Dowmeia köztársasági szenátorhoz......

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk az Új Reményben se gondoltuk, hogy Greedo feléledt amikor Luke-ék a Falconhoz tartottak és szembejött velük pár "hasonmás". :)

Na ja, Greedo és Beedo sem ugyanaz, pedig tök egyformák, sőt, ha jól fülelünk, még azt is meghallhatjuk, hogy Greedo szövegét mondja. Pedig Beedo az ep6-ban van Jabbánál :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Pénteken elkészült a könyv, így ma már nyílvánossá is tettem.

 

291 oldalon megismerkedhettek a 3. epizód készítésével.

 

2003-tól 2005-ig írtam egy könyvet a 3. epizód készítésével kapcsolatban. Sajnos azóta elvesztek a dokumentumok, de most újra írtam őket, a 5. évfordulóra, viszont most jelent meg, jó pár hónappal az évforduló előtt.

 

Darth Phobos: Így készült a Star Wars: Episode III

borito.JPG

 

Remélem tetszeni fog nektek :clap: /A képre kattintva tölthetitek/

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te oldie. Muszáj minden Phobosnak címzett hozzászólásodban cinkelni őt? Egy darabig vicces volt, de sztem már kicsit uncsi. Bár ha ő nem bánja.... Egyébként én beleolvastam, remek munka, aprólékos és amint látom igyekeztél minden részletre odafigyelni. Gratulálok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te oldie. Muszáj minden Phobosnak címzett hozzászólásodban cinkelni őt? Egy darabig vicces volt, de sztem már kicsit uncsi. Bár ha ő nem bánja.... Egyébként én beleolvastam, remek munka, aprólékos és amint látom igyekeztél minden részletre odafigyelni. Gratulálok.

Szerintem ez még mindig úgymond jobban esik neki, mint amikor ti páran lehordjátok őt. :) Máskülönben meg vágja ő, hogy a cinkelés nem a rossz-szándék jele. Én legalábbis sose úgy használom. De ez már megint olyan mint a vicc poénját megmagyarázni :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.